Wimbledon 2021: Sam Querrey vs James Duckworth náhled, souboj a předpověď

Sam Querrey postupuje do druhého kola Wimbledonu 2021.

Sam Querrey postupuje do druhého kola Wimbledonu 2021.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Sam Querrey vs James Duckworth

Datum: 1. července 2021

opěrná síla pro loket

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP.


Ukázka Sam Querrey vs James Duckworth

Bývalý semifinalista Sam Querrey ve čtvrtek nastoupí proti Australanu Jamesi Duckworthovi o místo ve třetím kole Wimbledonu.

Američan, který je na 13. návštěvě All England Clubu, porazil Pabla Carrena Busta ve dvou setech, aby se po desáté dostal do druhého kola turnaje.

jak udržet skóre v badmintonu

Querrey si nasadil kliniku, zasáhl 22 es a 61 vítězů a získal 90% bodů za první podání, aby Carreno Busta získal svou šestou porážku v úvodním kole při tolika návštěvách Wimbledonu.

Querrey, postižený zraněními v posledních letech, měl letos stop-start kampaň. Američanovi je v sezóně 9: 9, ale v poslední době je v dobré formě, takže se dostal do finále na Mallorce, kde prohrál s Daniilem Medveděvem.

Třiatřicetiletý hráč se dostal také do semifinále Stuttgartu, kde se dostal krátce před Felixe Augera-Aliassimeho.

Querreyho další soupeř ve Wimbledonu James Duckworth dokázal překonat překážku prvního kola teprve podruhé v kariéře, když ve dvou setech porazil moldavského Radu Albota.

Duckworth má v této sezóně 8: 7 a prohrál s Querrey v osmifinále ve Stuttgartu začátkem tohoto měsíce. Do Wimbledonu dorazil v důsledku prohry v úvodním kole v Eastbourne.


Sam Querrey vs James Duckworth hlava-nehlava

V jediném setkání dvojice na turné Sam Querrey porazil Jamese Duckwortha ve dvou setech ve druhém kole ve Stuttgartu začátkem tohoto měsíce. Američan tedy vede hlavou 1: 0.


Sam Querrey vs James Duckworth Prediction

Sam querrey

Sam querrey

kde koupit tenisovou raketu

Sam Querrey má za sebou nejlepší grandslamové výsledky ve Wimbledonu. Drobný Američan dosáhl svého prvního velkého semifinále na SW19 v roce 2017, když prohrál s Marinem Cilicem. Překvapil také ve čtvrtfinále Wimbledonu v roce 2019, než ho zastavil Rafael Nadal.

Světová č. 54 má hru vhodnou pro trávu. Má monstrózní podání, prudce udeří míč z obou křídel a na svou výšku (6 '6') se pohybuje docela dobře.

Mezitím Duckworth neprobojoval druhé kolo Slamu za 24 pokusů. Přesto je Australan více než schopný sebrat nějaké výhry na trávě. Nemá největší podání, ale je mnohem lepším hybatelem než Querrey a mohl by Američanovi dělat potíže, pokud se razantně rozjede.

S ohledem na jejich nedávnou formu a propast ve zkušenostech z velkých zápasů by však Querrey měl být schopen tento zápas vyhrát a dostat se do třetího kola.

Předpověď Sam Querrey vyhraje ve čtyřech setech.

Populární Problémy

V Jižní Koreji má začít mistrovství světa v plavání 2019. Zde je návod, jak sledovat veškerou soutěž online v USA.

5 nejlepších tenisových rekordů Rogera Federera, které nikdy nebudou překonány

A znovu se objevil starý rozhovor s Novakem Djokovičem, kde vyjádřil obdiv jak Rogerovi Federerovi, tak Samprasovi. Tehdy sedmnáctiletý také mluvil o Marii Šarapovové a jeho oblíbených tenisových vzpomínkách.

Murray prohrál ve finále Madrid Open proti č. 1 Novaka Djokoviče v neděli a klesl na třetí místo v žebříčku.

Ještě jeden bekhend, Marat!

Pokud chcete být dobrým basketbalistou, měli byste zlepšit střelbu, přihrávky, obranné techniky míče a nechat se trénovat. Umět pracovat se svými spoluhráči a snažit se je poznat tak, aby celý váš ...