Přímý přenos Atletico vs Barcelona: Jak se dívat online v USA

Lionel messi

Getty

Barcelona a Atletico Madrid se v sobotu střetnou na Wanda Metropolitano se třemi důležitými body do průběžného pořadí.

Ve Spojených státech bude zápas (začátek v 15:00 ET) vysílán v televizi beIN Sports (anglické vysílání) a beIN Sports en Español (španělské vysílání). Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Atletico vs Barcelona:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos beIN Sports, beIN Sports en Español a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV. Oba kanály jsou k dispozici buď v základním balíčku, nebo v balíčku Fubo Latino, oba s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Atletico vs Barcelona můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos beIN Sports, beIN Sports en Español a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Atletico vs Barcelona můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Sling TV nabízí několik různých balíčků a doplňků, z nichž mnohé zahrnují beIN Sports a/nebo beIN Sports en Español. Sling je nejlevnější streamovací služba s beIN Sports, pokud si ji plánujete udržet dlouhodobě.

Balíčky Sling Orange + Sports Extra (49 kanálů) a Sling Blue + Sports Extra (58 kanálů) zahrnují beIn Sports. Přicházejí s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Balíček World Sports (sedm kanálů) zahrnuje beIN Sports a stojí 10 $ měsíčně nebo 60 $ za rok:

Získejte Sling TV World Sports

Balíček Best of Spanish (23 kanálů) zahrnuje beIN Sports en Español a beIn Sports Connect. První měsíc to stojí 5 $ za měsíc (poté 10 $ za měsíc):

Získejte Sling TV to nejlepší ze španělštiny

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Atletico vs Barcelona můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Atletico vs Barcelona Preview

Atletico usiluje o páté vítězství La Ligy v řadě, protože hostí Barcelonu a Lionela Messiho. V závislosti na tom, co se stane v předchozích zápasech, by Atletico mohlo vyhrát remízu o první místo.

Ale ve hře La Ligy budou mít proti Barceloně přestávku a prodloužené problémy. Za Diega Simeoneho Atletico čelilo Barceloně 17krát, připsalo si 11 porážek a šest remíz.

jak cvičit tenis sám

Každá hra je příležitost, a to se nijak neliší, řekl Simeone. Pokusíme se přenést hru tam, kde si myslíme, že jim můžeme nejvíce ublížit. Stojíme proti straně s hierarchií, týmu, který se obnovuje, s opravdu talentovanými mladými lidmi a zkušenějšími hlavami.

Bude to těžké, obtížné a složité - jako vždy je to proti nim.

Tato hra by znamenala debut Luise Suareze proti jeho bývalému klubu. Uruguayský útočník je však venku s COVID-19. Lucas Torreira je také venku s pozitivním testem.

Dostat se do všech protokolů by znamenalo zaujmout pozici, kde to není na mém místě. Jsme součástí společnosti a evidentně jsme v situaci, kdy se toto (pozitivní test na COVID-19) může stát každému, řekl Simeone na tiskové konferenci, řekl Simeone. Budeme muset udělat to, co ostatní hráči, počkejte, až se Luis (Suarez) a Lucas (Torreira) k nám co nejdříve vrátí. Právě teď ve světě se to může stát každému a my to musíme vyřešit.

Barcelona je ve svých posledních čtyřech zápasech La Ligy jen 1-2-1, což je poslední výhra 5-2 nad Betis. Poté, co bývalý agent spoluhráče Antoine Griezmann kritizoval Lionela Messiho, se tým potýká s nějakým dramatem.

Potřebuji bránit Lea, protože kdyby se mi něco stalo po 15hodinové cestě letadlem zpět do Barcelony - půjdeš ven a bude tam spousta novinářů, kteří se ptají na ten typ otázek - byl bych nebezpečný a nenáviděl bych je také, Řekl Koeman v pátek.

Musíme více respektovat lidi jako Messi. A z toho, co jsem viděl na hřišti a na tréninku, není žádný problém (Messi a Griezmann).

Barcelona vyhrává zápas o +145. Atletico je uvedeno na +145 k vítězství.


Populární Problémy

Tematické večírky jsou oblíbené a zábavné. Možná se ocitnete pozváni na večírek 80. let a nebudete mít představu, co si na večírek obléknout. Pomocí těchto tipů vzkřísíte vzhled a atmosféru zábavných a drsných osmdesátých let, které vám mohou pomoci zapadnout nebo se dokonce stát ...

Jak nosit potítko. Potítka absorbují pot, což vám pomůže zůstat v pohodě a suchu při cvičení. Nejběžnějším druhem jsou potítka na zápěstí a potítka na hlavu. Potítka na zápěstí mohou zabránit nehodám způsobeným hladkými rukama a hlavou ...

Je tu opět čas na 24 hodin filmu „Vánoční příběh“. Zde je návod, jak sledovat milovanou klasiku online bez kabelu zdarma.

Rafael Nadal předal bagel (skóre 6: 0) Kei Nishikorimu ve čtvrteční první sadě jejich zápasu 16. kola na Barcelona Open.

Jak nosit společenské šaty. Shift šaty jsou neuvěřitelně univerzální a lze je nosit do práce, o víkendu nebo na večírky. Tento styl oblékání tradičně visí volně na ramenou a padá přímo dolů. Nedávno však ...

Roberto Bautista Agut se v úterý utká s Tennysem Sandgrenem v jeho zápase prvního kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné.