Jak streamovat WALL-E: Průvodce prohlížením rodiny

proudová zeď-e

Disney

Streamujte Wall-E hnedKaždý, kdo sleduje nebo streamuje WALL-E, Animovaný sci-fi film, který sleduje robot na sběr odpadků, když se zamiluje a pomáhá přivést lidi zpět na Zemi, ho rozhodně miluje. Oceněný film, který obsahuje hlasy domácích herců Jeffa Garlina a Sigourney Weaverové, byl uveden v roce 2008 a kritiky a fanoušky odfoukl u pokladen po rekordním úvodním víkendu. Scénář: Andrew Stanton a Jim Reardon, režie Stanton, WALL-E apeloval a stále přitahuje diváky všech věkových kategorií a prostředí. A štěstí pro nás, streamování WALL-E nikdy nebylo jednodušší než s Disney+!jak pověsit tenisový míček v garáži

Segue text: Zde je návod, jak streamovat WALL-E právě teď:

Jak streamovat „WALL-E“-exkluzivně na Disney+

WALL-E je jedním z mnoha animovaných filmů, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat WALL-E a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte WALL-E
  5. 5. Klepněte na WALL-E
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„WALL-E“: Přehled

Datum vydání: 23. června 2008
Tvůrci: Napsali Andrew Stanton a Jim Reardon
Ředitel:
Andrew Reardon
V hlavních rolích:
Ben Burtt, Elissa Knight, Jeff Garlin, Sigourney Weaver
Hodnocení:
G
Synopse:
WALL-E je robot na zhutňování odpadu žijící na tom, co zbylo ze Země ve 29. století, když se setká a zamiluje do EVE, která ho (a vzorek rostliny) vezme zpět na svou loď. WALL-E se poté spojí s EVE a kapitánem McCreaem, aby pomohli přivést lidi zpět na Zemi, a to navzdory plánům lodního počítače udržet je ve vesmíru.
Jak dlouhá je „WALL-E“?

WALL-E je dlouhá hodinu a 43 minut nebo 103 minut.


Spiknutí „WALL-E“

V 29. století se Země stala pustinou kvůli zanedbávání životního prostředí. Lidstvo díky megakorporaci Buy-N-Large (BnL) evakuovalo planetu o sedm století dříve a nechalo robotické zhutňovače odpadu uklízet. Ze všech těch, které BnL zbyly, však zůstal jen jeden-WALL-E. Denní rutina WALL-E je přerušena příchodem EVE, který ho a živou sazenici vezme zpět do hvězdné lodi Axiom . Spolu s kapitánem McCreaem, EVE a WALL-E se spojili v boji proti AUTO, počítačový program se rozhodl nedovolit lidem vrátit se na toxickou Zemi. Trojici se to nakonec podaří a lidé se opět vrátí na svou domovskou planetu a začnou znovu stavět.

jak hrát tenis na youtube

Obsazení „WALL-E“

Podívejme se hlouběji do pozadí některých slavných hlasů za nimi WALL-E.

BEN BURTT jako WALL-E

Burtt vytvořil hlas pro WALL-E (Waste Allocation Load Lifter: Earth Class), poslední robot svého druhu stále fungující na Zemi, jehož zvědavost ho vede ke splnění jeho milostného zájmu, EVE. Zvukový designér pracoval na mnoha filmech Pixar a Star Trek a pracoval na všech filmech Star Wars. Je také připočítán za vytvoření ikonických hlasů Chewbaccy a Yody.

Rytíř ELISSA jako EVE

Knight je hlasovým hercem za EVE, více modernizovaným robotem, jehož cílem je přijít na opuštěnou Zemi pro jakékoli známky života. Knight začal pracovat pro Pixar jako asistent, který občas zaznamenával škrábance, než herci většího jména zaznamenali jejich dialog.

JEFF GARLIN jako KAPITÁN B. MCCREA

Garlin vyjádřil kapitána McShea, velícího důstojníka Axiom, i když všechny skutečné pochvaly pocházejí od autopilota lodi. Kromě práce na populárních pořadech, jako je Curb Your Enthusiasm a The Goldbergs, se Garlin také objevil ve filmu Pixar Toy Story 4 a plánuje se objevit ve Star Wars: The Rise of Skywalker.

SIGOURNEY WEAVER jako HLAS AXIOM

Weaver je hlas za Axiom počítač. Weaverův casting byl kývnutí na její roli ve filmu Alien ve kterém bojuje s matkou, lodním počítačem ve filmu z roku 1979. Stanton poznamenal, že Alien byl pro něj obrovským zdrojem inspirace pro film Pixar.


Písně a soundtrack „WALL-E“

The Soundtrack WALL-E byl vydán v červnu 2008 a je složen převážně z Thomas Newman. Carl Johnson, JAC Redford, Thomas Pasatieri a Gary K. Thomas jsou zásluhou orchestrace projektu. Kromě původní hudby obsahuje album ukázky z Hello, Dolly! soundtrack k filmu jako Obleč si nedělní oblečení a zabere to jen chvilku. Soundtrack také obsahuje kousky z roku 2001: A Space Osyddey, což byl jeden z velkých vlivů na film.


„WALL-E“ u pokladny

Celkově WALL-E překonal 223 milionů dolarů v pokladně USA a celosvětově vydělal přes 533,3 milionu dolarů. Film překvapil kritiky porazit hledané, vražedný thriller s Angelinou Jolie v hlavní roli během úvodního víkendu. Animovaná funkce o víkendu vydělala na prodejích lístků 62,5 milionu dolarů, zatímco Wanted jen 51,1 milionu dolarů. WALL-E také porazil další oblíbenou Ratatouille společnosti Pixar, která se otevřela s 47 miliony dolarů.


Recenze „WALL-E“-Co řekli kritici

Kritici i fanoušci byli zbožňováni WALL-E, a dělají to dodnes. Film byl kriticky dobře přijat pro jeho podnětná témata (jako materialismus, konzumerismus, environmentalismus) a také pro jeho celkovou zábavní hodnotu. Oznámilo to Rotten Tomatoes zhruba 95% kritiků dal filmu pozitivní recenze. Protože je film také součástí panteonu Pixar, mnozí milovali skenování a sledování filmu pro slavné skrytá velikonoční vajíčka .


Kde se „WALL-E“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

ČAS , Odrůda , The Hollywood Reporter , Metakritický a mnoho dalších - dokonce i legendární kritik Roger Ebert - všichni zpívali filmové chvály a mnozí ho považovali za nejlepší film roku 2008. Film, který také získal Oscara za nejlepší animovaný celovečerní film, byl také hitem na mezinárodní úrovni, získal ceny při slavnostním předávání cen britských filmů a zaujal místo jako podle jednoho z nejvyšších nejlepších filmů od roku 2000 BBC .

WALL-E byl také chválen za to, že se dotkl tématu environmentalismu způsobem, který divákovi umožnil buď přijmout, nebo ignorovat zpráva, aniž by měl pocit, jako by byla zasekávána divákům v krku. Zásuvky jako Vox dnes říkají, že vzhledem k tomu, že globální oteplování nadále ohrožuje naši planetu, WALL-E je teď relevantnější než kdy jindy .


Přívěs „WALL-E“Hrát si

Wall-E-Trailer Vysoce uznávaný režisér Hledá se Nemo a kreativní vypravěči za Cars a Ratatouille vás přenesou do ne tak vzdálené galaxie za dobrodružstvím kosmické komedie o odhodlaném robotovi jménem WALL • E. Po stovkách osamělých let, kdy dělal to, pro co byl postaven, zvědavá a milující WALL • E objevuje nový… 2017-11-21T22: 26: 18 000Z

Streamujte Wall-E hned


Drobnosti „WALL-E“: 5 rychlých faktů

Shromáždili jsme některá nejúžasnější fakta o jednom z největších filmů dekády - podívejte se na ně níže!

jak sledovat hulu na macbooku

1. „WALL-E“ se pracuje od 90. let

Stanton, který také režíroval film Pixar 2003 Finding Nemo, brainstormed myšlenku s kolegy spisovateli Johnem Lasseterem, Pete Doctorem a Joe Ranftem v roce 1994. Během oběda se Stanton zeptal svých přátel: Co kdyby lidstvo muselo opustit Zemi a někdo zapomněl vypnout posledního robota? Prvních pár let se na filmu pracovalo, říkalo mu Trash Planet.

2. „WALL-E“ byl super superkomplikovaný film na výrobu

WALL-E byl jedním z Pixarů nejsložitější filmy střílet. Produkční tým vytvořil více než 125 000 scénářů a studio studovalo obrazy jaderného odpadu, který zbyl ve městě Černobylu, aby vytvořil svět, který obývá WALL-E.

3. Pro návrhářský tým neexistovalo pravidlo pro lokty

Designérský tým WALL-E dostal pokyn vytvořit fyzické tělo WALL-E s žádné lokty . V 29. století by je jako robota prakticky nepoužilo, i když lokty by ho učinily výraznějším.

4. Existuje důvod, proč Dobrý den! Dolly je oblíbená společnost WALL-E

Podle poznámky k výrobě „Skladatel WALL-E Thomas Newman je synovcem Lionela Newmana, který spoluautorem partitury pro Hello! Dolly.

5. Lidé ve filmech se téměř stanou jen bloby

Stanton chtěl najít způsob, jak ukázat, jak by se lidé chovali, kdyby pro nás bylo možné udělat vše, i když připustil, že proměnit je v lidské kuličky pro něj bude daleko.

Když jsem se stáhl, jdu: Hele, nechci, aby to bylo urážlivé, ale myslím si, že kdybys už neměl důvod nic dělat, kdyby bylo všechno vyřešeno, víš, zdraví, regenerační jídlo, všechny ostatní potřebuje vstát a díky technologiím je tak snadné nikdy vstávat, řekl v rozhovor . Děje se to jen s mým dálkovým ovladačem v obývacím pokoji.

Streamujte Wall-E hned


Populární Problémy

Naučit se kolébat míč pomocí lakrosové hole může být náročný, ale zábavný úkol. Správné kolébání je zásadní technikou, kterou budete muset zvládnout, abyste mohli hrát co nejlépe. Dvě hlavní metody kolébky, obě jednoruční ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Regis Prograis vs Kiryl Relikh online.

Krajinovic a Jack Sock se zítra utkají ve finále Paris Masters.

Jak neztloustnout na antikoncepci. Možná jste už slyšeli, že antikoncepce způsobuje přibírání na váze a u některých lidí může dojít i k pár kilům. Většinu času je přírůstek hmotnosti na pilulce způsoben změnami ve vašich návycích ...

Jack Sock postupuje do čtvrtfinále na BNP Paribas Masters v Paris-Bercy.