Game of Thrones Season 8 Episode 3 Live Stream v USA, Velké Británii, Indii a na celém světě

Hra o trůny

HBO Hra o trůnyDnešní noc je dlouho očekávanou bitvou Winterfell Hra o trůny . Sezóna 8 Epizoda 3 se bude vysílat ve 21 hodin. Eastern dnes, 28. dubna 2019 (nebo 2:00 ráno ve Velké Británii 29. dubna současně.) Pokud chcete sledovat třetí epizodu prostřednictvím živého přenosu, máme níže uvedené podrobnosti o různých částech světa. Pravděpodobně budete chtít zachytit dnešní epizodu naživo, protože lidé budou o bitvě mluvit, jakmile skončí, a vy nechcete být ničím rozmazlováni.Nejprve se podíváme na možnosti běžně dostupné ve Spojených státech a poté přejdeme do jiných zemí.Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání zde prostřednictvím HBO Amazon Channel , který také přichází s a bezplatná 7denní zkušební verze .lyndenmyer

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.jak vyléčit tenisový loket doma

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

raketbal

Další možnosti

HBO Now je samostatná streamovací služba HBO a poskytuje veškeré programování HBO prostřednictvím internetu. Tato služba stojí 14,99 $ měsíčně-ale nabízí sedmidenní bezplatnou zkušební verzi. Abyste se vyhnuli poplatkům, musíte zrušit před koncem zkušební verze. Chcete -li službu používat, stáhněte si aplikaci HBO Now na vašem telefonu nebo tabletu. Je k dispozici v Obchod s aplikacemi , Google Play obchod a Amazon Appstore , a více.

(Mimochodem, pokud se díváte na HBO Now, můžete začít sledovat asi tři minuty dříve než ostatní. Epizody mají obvykle premiéru kolem 20:57 východního času na HBO Now, ale můžete začít obnovovat kolem 8:55. pm východní.)

Pokud máte kabelové předplatné, které zahrnuje HBO, můžete streamovat prostřednictvím HBO GO.

jak hrát stolní tenis sám

Jak žít stream ve Velké Británii

Zatímco diváci v USA mohou sledovat ve 21 hodin Eastern 28. dubna v televizi nebo online, Britští diváci se v pondělí 29. dubna ve 2 hodiny ráno naladí na živé sledování. Pokud je však pro vás trochu pozdě, epizoda se bude vysílat znovu v noci 29. dubna ve 21 hodin. BST, takže možná budete chtít počkat na večerní premiéru ve Velké Británii.

Hra o trůny bude ve Velké Británii vysílat spíše na Sky Atlantic než na HBO. Pokud jste ve Velké Británii, nemůžete streamovat z HBO, ale vy umět proud žít ve 2:00 BST ve Velké Británii s NYNÍ TV , což je samostatná streamovací služba Sky. Aplikaci lze sledovat na celé řadě zařízení, včetně konzolí PlayStation a Xbox, Roku, Chromecast, Apple TV, PC nebo Mac, EETV, Youview a dalších. Na NOW TV lze aktivovat až čtyři zařízení. Pořad můžete také sledovat později poté, co je živě streamován prostřednictvím TV NYNÍ, nebo jej můžete znovu streamovat ve 21 hodin. 29. dubna, kdy se ve Velké Británii vysílá podruhé na Sky Atlantic.

Pokud máte předplatné Sky, můžete ke streamování epizody použít také SKY GO, který bude streamovat současně s živým televizním vysíláním.

Pokud jste ve Velké Británii a nemáte předplatné Sky, můžete získat sedmidenní bezplatnou zkušební verzi NYNÍ TV a poté platit 7,99 GBP měsíčně za přístup ke zbytku sezóny, jak se vysílá.

Mezitím se v Německu bude epizoda vysílat 29. dubna ve 3 hodiny ráno.


Jak streamovat v Kanadě

Nejlepší je sledovat nové Hra o trůny epizody na Toužit , která bude vysílat epizody současně s tím, že se vysílají v USA. Jedinou nevýhodou je, že za sledování budete muset zaplatit balíček HBO nad cenou Crave. Jedná se o vůbec první případ, kdy mohli Kanaďané streamovat Hra o trůny legálně bez kabelového předplatného.


Jak žít stream v Austrálii

Pokud jste v Austrálii, používáte možnost živého streamování Foxtel Go . Tato služba je k dispozici pouze rezidentům nebo předplatitelům Foxtelu v Austrálii. Ale s ním můžete streamovat současně s živým televizním přenosem na Foxtel. Tuto službu můžete používat ve svém prohlížeči, Google Play nebo Apple App Store. Třetí epizoda se bude streamovat 29. dubna.

cestování po hvězdách: akční bronson a přátelé sledují starověké mimozemšťany

Jak streamovat ve Švédsku, Norsku, Dánsku a Finsku

Pokud jste ve Švédsku, Norsku, Dánsku nebo Finsku, můžete streamovat pomocí HBO Nordic . Tato služba je k dispozici pouze rezidentním nebo severským předplatitelům ve výše uvedených oblastech. Epizody budou streamovány s titulky současně s živým televizním přenosem.


Jak žít stream v Indii

Vaše možnost v Indii je Hotstar . Toto je indická služba streamování videa a bude vysílat epizody současně do televizního vysílání. Premiérový díl bude odvysílán 29. dubna.

HBO vysílá třetí epizodu Hra o trůny živě 28. dubna (v časovém pásmu USA) ve 21 hodin Východní a další místa na celém světě se budou vysílat současně. Ale mnoho zemí bude mít také druhé vysílání později během dne nebo budou mít show k dispozici ke sledování na vyžádání kdykoli později.

Určitě budete chtít sledovat co nejdříve, s ohledem na vše, co se stalo minulý týden. Vypadalo to, jako by se všichni chystali na rozloučení, od Aryy a Gendryho přes Missandei a Šedého červa až po Jon Snow, který Dany vyprávěl o své skutečné linii. (Dany byla jediná, kdo se o trůn staral víc, než aby nenechal emocionální komentáře nevyřčené.) Dokonce i Tormund se pokusil spojit s Brienne, ale ona měla oči jen pro Jaimeho. A Jaime pomohl Brienne dosáhnout jednoho z jejích největších cílů: stát se rytířem. Tato epizoda byla potěšující, ale také předtuchou, protože všichni víme, co přijde. A na konci jsme viděli armádu White Walkers na kopci s výhledem na Winterfell, která se chystala zahájit epickou bitvu. Vědět Hra o trůny „Pravděpodobně už nikdy neuvidíme některé z našich oblíbených postav.


Populární Problémy

Inscenace comebacků je pro Serenu Williamsovou zvykem.

„Hysterický“, dokument o ženách ve stoje, má premiéru v pátek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování filmu online.

Dnes večer je finálová epizoda 17. série „Project Runway“. Získejte přehled o tom, jak sledovat finále 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Na rozdíl od ostatních grandslamů se na French Open vždy odehrálo střetnutí nejlepších tří setů, pokud jde o dvouhru žen.

Jak hrát Boxball. Boxball je hra hraná mezi dvěma hráči, kteří míří míčem sem a tam mezi oddělená, ale sousedící pole. Cílem této hry je zabránit tomu, aby se míč dvakrát odrazil na vaše pole, než jej odešlete zpět ...