Lexington 2020: Serena Williams vs Venus Williams náhled, head-to-head & prediction | Top Seed Open

Serena Williamsová musela projít těžkým úvodním zápasem.

Serena Williamsová musela projít těžkým úvodním zápasem.

Pódium je připraveno na 31. setkání kariéry mezi Serenou Williamsovou a Venus Williamsovou. A tentokrát přijde ve druhém kole úvodního Top Seed Open.

Venus, která vstoupila do losování Lexingtonů pozdě, přistála ve čtvrtině, kde byla nejen její mladší sestra, ale i další dva šampioni Slam. Čtyřicetiletá žena se v úvodním kole důrazně prosadila z Victorie Azarenkové a její odměnou je zápas se sestrou.

Serena to měla s místním talentem Bernardou Pera těžší, ale nakonec překonala svůj pomalý start a triumfovala ve třech setech. Ve třetím setu dosáhla vrcholu a posledních pár her utekla.

Venus Williamsová vypadala důrazně při svém vítězství nad bývalou jedničkou Victorií Azarenkovou.

Venus Williamsová vypadala důrazně při svém vítězství nad bývalou jedničkou Victorií Azarenkovou.

Pro starší Williamsovou, která v poslední době nekladla proti své sestře velký odpor, by to měla být znepokojivá znamení. Venus hledá konzistenci od své úžasné sezóny 2017 a bude zoufale toužit po pozitivním výsledku.

židle tenisové míčky

Sedminásobný šampion Major může stále dosahovat silných prvních podání a silných forhendů, ale snaží se dlouho udržet vysokou úroveň. V poslední době byla také na začátku soutěží netypicky pomalá a často je vidět, jak hraje dohnat své soupeře.

To vše by pro Venus Williamsovou nebylo dobré čtení. A pomalý start proti Sereně, která vypadala v úterý s postupujícím zápasem, vypadala stále nebezpečněji.

Serena Williamsová vs Venus Williamsová tváří v tvář

Serena Williamsová vyhrála naposledy, když obě ženy hrály celovečerní zápas

Serena Williamsová vyhrála naposledy, když obě ženy hrály celovečerní zápas

Venus a Serena Williamsová spolu hrály už 30krát, přičemž Serena vedla proti sobě 18-12. V roce 2018 hráli dvakrát (zápasy na hřišti Indian Wells a US Open) a každý zaznamenal poměrně přesvědčivou výhru nad ostatními.

To znamená, že je to Serena, která měla navrch ve většině svých nedávných vzájemných soutěží; vyhrála 8 z posledních 10 zápasů. Rovněž stojí za zmínku, že se musíte vrátit až do roku 2008, abyste viděli, jak Venus skórovala vítězstvím proti své mladší sestře.

Takový záznam by Sereně poskytl mentální výhodu ještě před začátkem zápasu. A zatímco Venuši není cizí hraní pod tlakem, mohl by jí dojít benzín, pokud je na začátku nucena tvrdě pracovat.

Předpověď Serena Williamsová vs. Venus Williamsová

Všechna znamení jsou nakloněna Sereně, ale zdálo se, že Venuše měla v úvodním zápase tady v Lexingtonu nejvyšší kontrolu nad svými střelami. Čistě trefovala míč a jen zřídka pokulhávala u sítě.

Ten výkon by jí mohl dát impulz do tohohle. A přestože Serena zůstává favoritem na výhru, agresivní Venuše by ji mohla snadno vytlačit na hranu.

Pokud čtyřicetiletá žena začne dobře a bude udržovat tlak forhendovým a síťovým přístupem, může velmi dobře Sereně utéct o peníze.

Předpověď: Serena vyhraje ve třech setech.

lidé hrající tenis

Podrobnosti zápasu

Turnaj: Top Seed Open 2020

Místo: Lexington, USA

Kategorie: WTA International

Povrch: Hardcourt

Finanční odměna: 225 500 $

Načasování zápasu: 12.30 EDT, 22:00 IS

Populární Problémy

„Příběh mýdel“, retrospektiva telenovely, má premiéru v úterý večer na ABC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat speciální online.

Jannik Sinner se ve středu v Sofii ujímá relativního zelenáče Marca-Andrea Hueslera. Setkání ve druhém kole bude vůbec prvním setkáním mezi těmito dvěma hráči.

Zde je kompletní návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Cowboys online bez kabelového přihlášení.

Zde je návod, jak sledovat Austrálii a Argentinu v Rugby Championship, pokud žijete v USA.

Odpadlíkové řady jsou náročným cvičením na střední nebo odborné úrovni, které posune vaši základní tělesnou sílu na další úroveň. Pokud už nějakou dobu cvičíte a zjistíte, že pravidelná prkna již nepředstavují výzvu, možná budete chtít ...