Jak se dívat na dokumentární film „Já jsem Patrick Swayze“ online bez kabelu

MPTVimages.com/Paramount Network Patrick Swayze hrál jako vyhazovač nově zrekonstruovaného silničního baru v 'Road House' z roku 1989.AKTUALIZACE : Teď tohle Jsem Patrick Swayze vysílalo živě v televizi, že je k dispozici online na webu Paramount Network . Prozatím to můžete sledovat, aniž byste se museli přihlašovat ke kabelovému poskytovateli.


Paramount Network plánuje dokončit narozeninovou poctu Patricku Swayzovi s novým dokumentem s názvem Jsem Patrick Swayze . Dvouhodinový film představí život a kariéru plodného herce prostřednictvím nevýslovných příběhů a exkluzivních rozhovorů.Film má premiéru v neděli 18. srpna ve 21 hodin. ET/PT v síti Paramount. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Jsem Patrick Swayze živě nebo na vyžádání na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplacených služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Paramount Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Jsem Patrick Swayze na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat některé pořady a filmy až tři dny poté, co odvysílají, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philomíčový badminton

Síť Paramount je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud jej plánujete dlouhodobě udržovat.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a pak můžete sledovat Jsem Patrick Swayze žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát většinu pořadů a filmů, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Paramount Network je součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčků kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a pak můžete sledovat Jsem Patrick Swayze žijte na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Náhled dokumentu „Jsem Patrick Swayze“

Jsem Patrick Swayze „Nový dokument Patricka Swayzeho ze společnosti Paramount Network je milující poctou slavnému herci, který předvádí svůj život a kariéru prostřednictvím nevýslovných příběhů, exkluzivních rozhovorů, srdečných domácích filmů a rodinných fotografií s těmi, kteří ho znali nejlépe. Film zkoumá jeho dětství v Texasu a jeho trvalý vztah s vdovou Lisou Niemi, kterou potkal jako teenager v tanečním studiu své matky. Dokument, známý svou nepopiratelnou hvězdnou kvalitou, je oknem do umělcova života, který se ponoří do jeho pozoruhodné filmové kariéry při práci na obrovských trhácích, jako jsou Hříšný tanec , The Outsiders , a Duch .

Film nabízí rozhovory se Swayzeho přáteli, rodinou a hvězdami včetně jeho vdovy Niemi, bratra Dona Swayzeho, představitelů Sam Elliott, Jennifer Gray, C. Thomas Howell, Rob Lowe, Kelly Lynch, Demi Moore, Lori Petty, Marshall R. Teague, režisér Roland Joffe, agentka Nicole David, manažerka Kate Edwards, osobní asistentka Rosemary Hygate, kaskadér Cliff McLaughlin a bodyguard Frank Whiteley.

Síť vydala následující upoutávku níže.Hrát si

I Am Patrick Swayze Official Trailer | Paramount Network Patrick Swayze byl renesančním mužem své generace. 18. srpna v 9/8c plánuje Paramount Network konečný pozdrav k narozeninám s #IAmPatrickSwayze. #IAmPatrickSwayze #PatrickSwayze #ParamountNetwork Originální dokumentární série „Jsem“ je vnitřním pohledem na životy mimořádných jednotlivců, jak je vyprávějí lidé, kteří je znali nejlépe. Přihlaste se k odběru Více! bit.ly/2JLjjeO Sledovat… 2019-08-01T18: 01: 02.000Z

Film je nejnovějším dílem sítě Jsem dokumentární franšíza, která se podrobně dívá na životy mimořádných jednotlivců vyprávěných lidmi, kteří je znali nejlépe. Debutovalo to na filmovém festivalu v San Antoniu začátkem tohoto měsíce. Jeho televizní premiéra dnes večer v 9 hodin pomáhá označit Swayzeho narozeniny; herci by bylo 67 let. Síť bude také vysílat klasiku Swayze Duch a Hříšný tanec vedoucí do dokumentu v 15:30 respektive 18:30 hod.

Swayze byl za své výkony v roce trojnásobným kandidátem na Zlatý glóbus Hříšný tanec , Duch , a Wong Foo Děkuji za všechno, Julie Newmar . Řezal si zuby ve filmech jako Skatetown, USA a Comeback Kid a objevil se v show jako KAŠE a Odpadlíci na začátku své kariéry.

Dokument režíroval Adrian Buitenhuis ( Jsem Heath Ledger , Jsem Paul Walker ) je nejnovější od oceňovaného filmaře Network Entertainment Derika Murraye, který dříve produkoval filmy o postavách jako John F. Kennedy Jr., Martin Luther King Jr., Heath Ledger, Bruce Lee, Paul Walker, Chris Farley a Richard Pryor.


Populární Problémy

Kerber už letos Sereně jednou odepřela 22. titul. Udělá to znovu v Londýně?

Sponzor Naomi Osaka se omluvil za její kontroverzní ztvárnění v reklamě, ale žena se zaměřuje výhradně na tenis.

Daniil Medvedev zamkne rohy s Diegem Schwartzmanem ve svém závěrečném zápase každý s každým finále Nitto ATP 2020. Zápas je ve skutečnosti mrtvá guma, protože Medveděv si zajistil kvalifikaci do semifinále, čímž eliminuje Argentince.

Jak vyrobit zápalkovou bombu. Chcete-li vyrobit základní bombu na zápalky, umístěte část úderného proužku do plné krabičky na zápalky, krabici pevně zalepte páskou a hodte krabičku na zápalky na tvrdý, nehořlavý povrch, aby se zápalky zapálily ...

Č. 6 Ohio State zahájí v sobotu hru Big Ten proti Indianě. Zde je návod, jak sledovat legální živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.