John McEnroe přivádí zpět Alexe de Minaura, Taylora Fritze a Tommyho Paula pro Laver Cup

Ve svém roce na rozloučenou u kormidla Team World hledá Američan trojrašelinu v berlínské Uber Areně.Může Team World poslat Johna McEnroea pryč s trojkou Laver Cupu v jeho posledním roce u kormidla?

McEnroe ve čtvrtek odhalil tři hráče, kteří se to chystají uskutečnit proti týmu Evropy vedenému Bjornu Borgovi, který také dokončuje svou roli kapitána v Berlíně.Australská jednička Alex de Minaur se připojí k americkým bestiím Taylorovi Fritzovi a Tommymu Paulovi na další vystoupení v soutěži mužských týmů v Uber Areně od 20. do 22. září. Trio se připojuje k Borgovým dříve oznámeným účastníkům Carlos Alcaraz, Daniil Medveděv a Alexander Zverev.

 De Minaur a Fritz vyhráli v roce 2022 své zápasy ve dvouhře během Team World's winning weekend at The O2 Arena.

De Minaur a Fritz vyhráli v roce 2022 své zápasy ve dvouhře během vítězného víkendu Team World v The O2 Areně.

tenisová hra


De Minaur v současnosti předvádí nejlepší tenis své kariéry, což je úsek, díky kterému se rodák ze Sydney na začátku ledna poprvé probojoval do Top 10. De Minaur se svými dvěma dosavadními výhrami v Monte Carlu tento týden zvýšil svůj rekord z roku 2024 na 21-6, zvýrazněný třemi vítězstvími v Top 10 na United Cupu, mezi které patřilo vyřazení světové jedničky Novaka Djokoviče a úspěšná obhajoba titulu v Acapulcu. .

'Je mi ctí být znovu v týmu kapitána McEnroea,' řekl De Minaur v prohlášení.

'Budeme mít před sebou boj s dosud působivým seznamem hráčů Team Europe, ale miluji týmové prostředí a dáme do toho vše, co je v našich silách, abychom tým World vyhráli.'Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Laver Cup (@lavercup)

Před dvěma lety v Londýně pomohl De Minaur McEnroeovi zajistit jeho inaugurační vítězství a ukončil tým Evropy start 4:0 na akci. Světová 13. Fritz se objevila v obou vítězných týmech a celkově nastupuje počtvrté. 16. Paul se ke svému krajanovi připojil ve Vancouveru loni v září, rok poté, co sloužil jako náhradník.

„Atmosféra, kamarádství a vzrušení na Laver Cupu se nepodobají žádnému jinému turnaji,“ prohlásil Paul. 'Těším se na účast v Berlíně a doufám, že přispěji k dalšímu týmovému vítězství.'

Na základě pravidel pro přihlášení do soutěže mají nejvyšší tři hráči z každého týmu 10. června po skončení Roland Garros pozvánku. Borg a McEnroe se zavázali, že využijí jednoho nebo více ze svých tří kapitánských tipů pro kteréhokoli ze šesti oznámených hráčů, kteří nakonec tato kritéria nesplní.

Balíčky vstupenek pro více relací mají jít do prodeje 17. dubna v 10:00 středoevropského času, vstupenky na jednotlivou relaci budou následovat 17. května v 10:00 středoevropského času.

koupit tenisky online

Populární Problémy

Biofreeze je skvělý způsob, jak ulevit od dočasných bolestí, které pociťujete v důsledku příliš ambiciózního cvičení nebo dlouhého běhání. Lékaři vám také předepíší nebo poskytnou gelové balíčky nebo roll-on tuby Biofreeze, pokud jste ...

Fotbal Georgia a Kentucky se sejde v sobotu. Pokud nemáte síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.

Naučte se, co si obléknout na pohřeb, s naším komplexním průvodcem vhodným pohřebním oděvem pro všechny události. Zjistěte, co můžete a co ne v pohřební módě, a oblékejte se uctivě a vkusně, abyste vzdali úctu.