Jak sledovat Sling TV na Xbox One

popruh tv xbox one

Microsoft Nová digitální edice Xbox One S All-Digital.Začít bezplatnou zkušební verziJak proměníte svůj Xbox One v dokonalé mediální centrum? Jedním z nejjednodušších způsobů je přidání Sling TV, živé televize a služby video na vyžádání s přístupem k více než stovkám hodin zábavy. Ať už chcete držet krok se svými oblíbenými, aktuálně běžícími pořady, nebo chcete dohnat zmeškané filmy, Sling TV nabízí předplatné, které vyhovuje vašim potřebám.Streamujte to nejlepší z televizní zábavy přímo do svého Xboxu One pomocí aplikace Sling TV. Každé předplatné služby streamování a VOD zahrnuje přístup k místním zpravodajským sítím a zábavu pro diváky všech věkových kategorií. Budete moci procházet různými sítěmi, všechny poskytující vlastní značku jedinečné televize. Máte konkrétní kanály, se kterými chcete držet krok? Sling TV nabízí přizpůsobitelnou sestavu kanálů, takže vidíte jen to, na čem vám nejvíce záleží. Tuto úroveň přizpůsobení nemůže poskytnout ani vaše kabelová společnost.

badminton se zdvojnásobí

Sling TV nabízí více než 50 000 televizních pořadů a filmů na vyžádání, vše dostupné prostřednictvím konzoly Xbox One. Předplatitelé mají neomezený přístup ke všemu v knihovně Sling TV, od klasického kina až po novější vydání. Děti zde najdou spoustu animovaných funkcí a vzdělávacích pořadů vhodných pro rodiny.U kabelové společnosti přestřihněte šňůru a zaplaťte za stejnou úroveň služeb dostupnou cenu. Předplatné Sling TV zajišťuje, že nikdy nebudete bez něčeho, co byste mohli sledovat. Přiložený cloudový DVR vás připraví na dny, kdy nejste doma, abyste mohli sledovat programy, které musíte sledovat. Naplánujte nahrávání pořadu do svého cloudového DVR a vraťte se k němu v budoucnosti, pokud to čas dovolí.Sling TV promění váš Xbox One ve více než jen herní konzoli. Poté, co jste prošli vzdálenými světy a pustili se do velkých dobrodružství, můžete bez problémů přejít na Sling TV a začít si užívat živé televizní vysílání nebo filmy a pořady na vyžádání.

Jak stáhnout Sling TV na Xbox One

Přístup k Sling TV na konzole Xbox One je stejně jednoduchý jako připojení k internetu a funkční ovladač. Během několika minut budete streamovat živé televizní vysílání Sling TV a služby videa na vyžádání přímo do vaší herní konzole.kolik sad hrajete v tenise

Zde je několik snadno proveditelných kroků, pomocí kterých si můžete Sling TV stáhnout na Xbox One:Zaregistrujte se k bezplatné zkušební verzi Sling TV
Zapněte Xbox One
Přejděte na Moje hry a aplikace
Najděte a vyberte Sling TV (nebo hledejte v ikoně Search Apps)
Klikněte na Získat ZDARMA
Vyberte Potvrdit

Sling TV usnadňuje přechod od hraní her ke sledování televize nebo filmů stisknutím několika tlačítek s aplikací kompatibilní s Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi

Požadavky na rychlost internetu pro Sling TV

Zatímco Hulu ke streamování vyžaduje pouze rychlost internetového připojení 3 Mb / s, Sling TV vyžaduje širokopásmové domácí internetové připojení alespoň 5,0 Mb / s (a doporučuje se 25 Mb / s nebo vyšší). Takže ano, je to trochu více datového prase než ostatní streamovací služby, které jsou nyní k dispozici, ale pokud již máte rychlé připojení k internetu, měli byste jít do Sling TV.

Možnosti cen pro Sling TV

V současné době máte na výběr ze tří různých balíčků Sling TV - každý z nich má svá pro a proti.

Sling Orange je 30 $ měsíčně a nabízí 33 kanálů včetně ESPN, AMC, CNN, Comedy Central, Disney Channel a dalších. Nedává vám kanály FOX ani NBC. Jste také omezeni pouze na jeden stream najednou.

Sling Blue je také 30 $ měsíčně a poskytuje 48 kanálů včetně FOX, NBC, AMC, CNN, Comedy Central, Food Network, FX, FXX a dalších. Nedává vám kanály ESPN ani Disney. S Sling Blue můžete streamovat až tři zařízení najednou.

Sling Orange + Blue je k dispozici za 45 $ měsíčně a kombinuje dvě úrovně, takže máte všechny kanály z Orange i Blue. Můžete také streamovat až čtyři kanály najednou.

K dispozici jsou také doplňky, které vám umožní přizpůsobit si cenu a zážitek ze sledování podle svých představ. Stále si nemůžete vybrat konkrétní kanály pro zobrazení a la carte, ale je to tak blízko, jak se dostanete, protože každý z doplňkových balíčků nabízí jedinečný obsah.

zenový tenis

Sportovní extra přidá NBA TV, NHL Network, NFL RedZone a další kanály ESPN.

Komedie Extra přidá MTV, Logo, TV Land, CMT a další.

Děti navíc přidá sítě cílené na děti jako Boomerang, Teen Nick, Disney Jr, Disney XD a Nicktoons.

Novinky Extra dodává BBC World News, HLN, MSNBC a CNBC.

Extra životní styl dodává Cooking Channel, Hallmark, DIY, FYI a Lifetime Movies.

Na jakých dalších zařízeních můžete sledovat Sling TV?

V tuto chvíli můžete Sling TV sledovat na téměř jakémkoli zařízení, včetně iPad , Roku, PS4, Smart TV, zařízení Android, iOS a další.

tenisové hity

Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Jak vyrobit špičaté rukavice. Nízká kvalita rukavic se prodává příliš mnoho online. Buďte autentičtí. Vytvořte si vlastní. Pokud nevíte, co je to rukavice, je to velká ostnatá páska, kterou nosí různí členové extrémnějších forem ...

Jak představovat obrázky. Každý chce na obrázcích vypadat skvěle, ale někdy může být trochu těžké vědět, díky čemu budete vypadat co nejlépe. Naštěstí existuje několik rychlých triků, které vám pomohou cítit se sebevědoměji na jakékoli fotografii ....

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Warriors vs Clippers Game 6 online bez kabelu.

Chcete sledovat Disney Plus na Samsung TV? Zde je podrobný průvodce pro rok 2021.