Jak sledovat Sling TV na iPadu

popruh ipad

Začít bezplatnou zkušební verzi

Díky Sling TV pro iPad budete mít své oblíbené televizní pořady a nejoblíbenější filmy na dosah ruky. Díky pouze WiFi připojení nebo neomezenému datovému tarifu můžete sebe i své děti bavit, ať jste kdekoli. Na cestě nebo lenošení doma od počítače je Sling TV možností, jak si udržet krok s živou televizí 24/7 a sledovat místní zpravodajské kanály.

Vezměte si televizi na cesty se streamovací službou, kterou si můžete vzít kamkoli. Stažení Sling TV do iPadu vám umožní sledovat filmy na vyžádání, které jste si oblíbili, nebo se vrátit ke starším televizním pořadům, se kterými jste si při prvním vysílání zapomněli sednout. Dopřejte svým dětem zábavu na dlouhé cestě autem nebo letadlem díky živé televizi nebo řadě filmů a animovaných funkcí pro děti, které jsou doručeny přímo do vašeho iPadu. Máte více než jedno dítě a více iPadů? K Sling TV může mít přístup více zařízení najednou.

Díky Sling TV je váš iPad portálem ke sbírce více než 50 000 televizních pořadů a filmů na vyžádání. Procházejte rozsáhlý výběr a nastavte je tak, aby se dívaly později, takže si při příštím přihlášení vzpomenete na pořady nebo filmy, které jste plánovali sledovat. Sling TV vás bude bavit filmy všech žánrů, včetně romantických komedií, hororů, akcí, thrillerů a nezávislých filmů.

sundat tenisky

Sling je služba bez závazků, která vám umožní přestřihnout kabel od vaší kabelové společnosti. Přiložený cloudový DVR nahrazuje otravné DVR boxy vaší kabelové společnosti a umožňuje vám dohnat týdenní programování, aniž byste museli být před televizí. Pryč na služební cestě? Nastavte DVR na záznam a můžete jej později sledovat na iPadu v hotelovém pokoji.

Přihlášením k Sling TV si můžete přizpůsobit zážitek ze sledování přizpůsobením sestavy svého kanálu, abyste viděli jen to, co je pro vás důležité.

Jak stáhnout Sling TV na iPad

Diváci mají přístup k Sling TV prostřednictvím svého iPadu pouze pomocí internetového připojení nebo neomezeného množství dat. Aby bylo možné spustit Sling TV, musí všechny iPady běžet na iOS 11 nebo novějším.

Chcete-li neomezené streamování více než 50 000 filmů a televizních pořadů na vyžádání a úplný přístup k řadě více než 45 kanálů, postupujte takto:

  1. Zaregistrujte se na Sling TV
  2. Zapněte iPad
  3. Nezapomeňte se připojit k WiFi (pokud ne na neomezeném počtu dat)
  4. Klikněte na App Store
  5. Hledejte Sling TV v pravém horním panelu Hledat
  6. Najděte ikonu Sling Television a klikněte na Získat

Po stažení bude aplikace Sling TV k dispozici na domovské obrazovce iPadu. Dokončete proces přihlášením a začněte si užívat hodiny a hodiny zábavy streamované přímo do vašeho přenosného zařízení.

Začít bezplatnou zkušební verzi

krátké tenisové sukně

Požadavky na rychlost internetu pro Sling TV

Zatímco Hulu ke streamování vyžaduje pouze rychlost internetového připojení 3 Mb / s, Sling TV vyžaduje širokopásmové domácí internetové připojení alespoň 5,0 Mb / s (a doporučuje se 25 Mb / s nebo vyšší). Takže ano, je to trochu více datového prase než ostatní streamovací služby, které jsou nyní k dispozici, ale pokud již máte rychlé připojení k internetu, měli byste jít do Sling TV.

Možnosti cen pro Sling TV

V současné době máte na výběr ze tří různých balíčků Sling TV - každý z nich má svá pro a proti.

Sling Orange je 30 $ měsíčně a nabízí 33 kanálů včetně ESPN, AMC, CNN, Comedy Central, Disney Channel a dalších. Nedává vám kanály FOX ani NBC. Jste také omezeni pouze na jeden stream najednou.

Sling Blue je také 30 $ měsíčně a poskytuje 48 kanálů včetně FOX, NBC, AMC, CNN, Comedy Central, Food Network, FX, FXX a dalších. Nedává vám kanály ESPN ani Disney. S Sling Blue můžete streamovat až tři zařízení najednou.

dlouhý tenis

Sling Orange + Blue je k dispozici za 45 $ měsíčně a kombinuje dvě úrovně, takže máte všechny kanály z Orange i Blue. Můžete také streamovat až čtyři kanály najednou.

K dispozici jsou také doplňky, které vám umožní přizpůsobit si cenu a zážitek ze sledování podle svých představ. Stále si nemůžete vybrat konkrétní kanály pro zobrazení a la carte, ale je to tak blízko, jak se dostanete, protože každý z doplňkových balíčků nabízí jedinečný obsah.

Sportovní extra přidá NBA TV, NHL Network, NFL RedZone a další kanály ESPN.

hrát stolní tenis

Komedie Extra přidá MTV, Logo, TV Land, CMT a další.

Děti navíc přidá sítě cílené na děti jako Boomerang, Teen Nick, Disney Jr, Disney XD a Nicktoons.

Novinky Extra dodává BBC World News, HLN, MSNBC a CNBC.

Extra životní styl dodává Cooking Channel, Hallmark, DIY, FYI a Lifetime Movies.

Na jakých dalších zařízeních můžete sledovat Sling TV?

V tuto chvíli můžete Sling TV sledovat na téměř jakémkoli zařízení, včetně jakéhokoli PC/Mac/Chromebook s Chrome , PS4, Xbox One, Smart TV, zařízení Android, iOS a další.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Sezóna 8 Homeland je konečně tady. Zde se dozvíte, jak sledovat show naživo bez kabelu prostřednictvím streamování.

Dnešní noc je debutem shledání herců na One Tree Hill a nového vánočního filmu. Přečtěte si, jak je sledovat online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak vyrobit senzorický box. Senzorická schránka (také nazývaná senzorická vana, kontejner a přihrádka https://littlebinsforlittlehands.com/all-about-sensory-bins-5-things-need-know/) je úložný kontejner, který je uložen a naplněn materiály že...

Ve středu na Hulu má premiéru televizní seriál Čtyři svatby a jeden pohřeb. Zde je návod, jak sledovat epizody online.

Jakožto jedna z nejslavnějších a nejkrásnějších ženských ikon videoher, oblékání jako princezna Zelda působí na kostýmních večírcích a cosplayingových akcích okamžitým dojmem. Tento článek vám pomůže vytvořit charakterově přesný cosplay, který ohromí i ...

Když se poprvé setkali, Novak Djokovič požádal číšníka, aby klikl na jeho fotografii s Marií Šarapovovou. Rus a Srb jsou už roky blízkými přáteli a na jejich instagramovém chatu to bylo evidentní.