Jak se dívat na Sling TV online

sledujte prak online

Sling TV

jak se zotavit z tenisového lokte

Začít bezplatnou zkušební verzi

Někdy nechceme stahovat samostatnou aplikaci nebo být omezeni na konkrétní zařízení pro sledování nejnovějších televizních a filmových záznamů. Pokud žijete v domě s více počítači nebo máte často přístup k různým počítačům, může pro vás být nejlepším řešením zážitek ze sledování webového prohlížeče Sling TV. Služba streamování videa na vyžádání a živého televizního vysílání na základě předplatného nabízí divákům příležitost sledovat jejich oblíbené pořady nebo sledovat místní zprávy z pohodlí webového prohlížeče.

Sling TV je alternativou k místní kabelové společnosti bez závazků a považujeme ji za jednu z nejlepších streamovacích služeb dostupných v roce 2020. Služba streamování videa na vyžádání a živé televizní vysílání nabízí mnoho výhod místního kabelu s dalšími výhodami, aniž byste se museli trápit. Se Slingem nejsou k vaší televizi potřeba nevzhledné dráty ani samostatný kabelový box. Sling TV také obsahuje bezplatný cloudový DVR, abyste během náročného týdne nezaostávali za svými týdenními pořady, a kartu Oblíbené pro okamžitý přístup k preferovaným programům a filmům.

Když se zaregistrujete do Sling TV a budete jej sledovat online, budete si moci svůj televizor vzít s sebou. Ať už jste na domácím počítači nebo používáte notebook na cestách, máte přístup ke své knihovně s více než 50 000 filmy a televizními pořady na vyžádání a díky živé televizní nabídce budete mít přehled o místních událostech. S více než 45 dostupnými kanály, které běží 24/7, nebudete mít nedostatek věcí ke sledování, ať jste kdekoli, pokud máte počítač s přístupem na internet.

Sling nabízí více předplatných služeb spolu s doplňky, jako jsou prémiové sportovní sítě a národní zpravodajské kanály. Jakmile jste zaregistrováni, můžete kdykoli zrušit nebo upgradovat/downgradovat službu, kterou jste si vybrali, bez sankcí.

Přihlaste se k odběru Sling zde

Můžete streamovat Sling TV online na PC? Mac? Chromebook?

Ano, můžete streamovat Sling na PC nebo Mac, pokud si do tohoto zařízení stáhnete Google Chrome. Chrome je na Chromebookech již samozřejmě předinstalován, takže se v něm máte také dobře.

Jak streamovat Sling TV online

Pro přístup k Sling TV z webového prohlížeče budete potřebovat Google Chrome. V současné době není žádný jiný webový prohlížeč kompatibilní s online prohlížením Slingu. Přístup k Sling TV prostřednictvím prohlížeče Google Chrome je rychlý a jednoduchý proces popsaný níže:

Ke stažení Google Chrome

  1. Otevřete aktuální prohlížeč
  2. Do adresního řádku zadejte google.com/chrome
  3. Klikněte na Stáhnout Chrome
  4. Nainstalujte si webový prohlížeč Google Chrome

Pokud již Google Chrome máte

  1. Spusťte Google Chrome
  2. Zaregistrujte se na Sling TV zde
  3. Do adresního řádku prohlížeče Google Chrome zadejte watch.sling.com
  4. Přihlaste se pomocí svého uživatelského jména a hesla

Jakmile jste přihlášeni, uvidíte služby živého streamování Sling TV a sortiment kanálů, které máte k dispozici. Navigace Sling online je uživatelsky přívětivá, takže můžete snadno najít požadovaný program.

otevření zamčených dveří auta tenisovým míčkem

Začít bezplatnou zkušební verzi

Požadavky na rychlost internetu pro Sling TV

Zatímco Hulu ke streamování vyžaduje pouze rychlost internetového připojení 3 Mb / s, Sling TV vyžaduje širokopásmové domácí internetové připojení alespoň 5,0 Mb / s (a doporučuje se 25 Mb / s nebo vyšší). Takže ano, je to trochu více datového prase než ostatní streamovací služby, které jsou nyní k dispozici, ale pokud již máte rychlé připojení k internetu, měli byste jít do Sling TV.

Možnosti cen pro Sling TV

V současné době si můžete vybrat ze tří různých balíčků Sling TV - každý z nich má svá pro a proti.

Sling Orange je 30 $ měsíčně a nabízí 33 kanálů včetně ESPN, AMC, CNN, Comedy Central, Disney Channel a dalších. Nedává vám kanály FOX ani NBC. Jste také omezeni pouze na jeden stream najednou.

Sling Blue je také 30 $ měsíčně a poskytuje 48 kanálů včetně FOX, NBC, AMC, CNN, Comedy Central, Food Network, FX, FXX a dalších. Nedává vám kanály ESPN ani Disney. S Sling Blue můžete streamovat až tři zařízení najednou.

Sling Orange + Blue je k dispozici za 45 $ měsíčně a kombinuje obě úrovně, takže máte všechny kanály z Orange i Blue. Můžete také streamovat až čtyři kanály najednou.

tenisový grip pro podání

K dispozici jsou také doplňky, které vám umožní přizpůsobit si cenu a zážitek ze sledování podle svých představ. Stále nemůžete vybrat konkrétní kanály pro zobrazení a la carte, ale je to tak blízko, jak se dostanete, protože každý z doplňkových balíčků nabízí jedinečný obsah.

Sportovní extra přidá NBA TV, NHL Network, NFL RedZone a další kanály ESPN.

Komedie Extra přidá MTV, Logo, TV Land, CMT a další.

Děti navíc přidá sítě cílené na děti jako Boomerang, Teen Nick, Disney Jr, Disney XD a Nicktoons.

Novinky Extra dodává BBC World News, HLN, MSNBC a CNBC.

Extra životní styl dodává Cooking Channel, Hallmark, DIY, FYI a Lifetime Movies.

jak moc sloužit na wii tenisu

Na jakých dalších zařízeních můžete sledovat Sling TV?

V tuto chvíli můžete Sling TV sledovat na téměř jakémkoli zařízení, včetně iPad , PS4, Xbox One, Smart TV, zařízení Android, iOS a další.

Začít bezplatnou zkušební verzi


Populární Problémy

Novak Djokovic a Daniil Medvedev vedou pole v nepřítomnosti Rogera Federera a Rafaela Nadala na US Open 2020. Na seznamu je také šampion 2014 Marin Cilic, stejně jako Dominic Thiem a Grigor Dimitrov.

Semeno WCWS č. 1 Oklahoma ve čtvrtek ovládne Alabamu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Rafael Nadal a Sam Querrey se ve středu setkají ve wimbledonském čtvrtfinále. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.

Jak nainstalovat francouzský odtok. Francouzská stoka, nazývaná také záclonová stoka, se vyrábí umístěním děrované trubky do příkopu, který byl naplněn štěrkem. Je to skvělá volba, pokud chcete nasměrovat povrchovou vodu mimo domov ...

Vzhledem k tomu, že finále WTA se má v roce 2019 přesunout do čínského Šen -čenu, je na čase ohlédnout se za pěti slavnými ročníky finále WTA v Singapuru.

Jak připravit těsto na smažené sušenky. Úprava vašeho oblíbeného receptu na těsto na sušenky, válení těsta v těstíčku a smažení těsta vytvoří bohatou a křupavou pochoutku. Tento recept používá upravený recept na těsto na čokoládové sušenky. Před...