Přímý přenos konfirmace Amy Coney Barrett: Sledujte slyšení Nejvyššího soudu onlineGetty Soudkyně Amy Coney Barrettová, kandidátka prezidenta Donalda Trumpa na Nejvyšší soud USA.

Potvrzovací slyšení Amy Coney Barrettové u Nejvyššího soudu začíná dnes, 12. října. První den slyšení bude pravděpodobně sestávat převážně z úvodních prohlášení Barretta a senátorů o senátním soudním výboru. Slyšení má podle plánu začít v 9:00 východního času.


Podívejte se na slyšení Amy Coney Barrett online pomocí živých přenosů níže

Zde je přehled vašich možností živého streamování pro dnešek. První je od C-SPAN .Hrát si

Potvrzovací slyšení pro nominovanou soudkyni Nejvyššího soudu Amy Coney Barrett (1. den) Potvrzení slyšení senátního soudního výboru k nominované osobě Nejvyššího soudu soudkyni Amy Coney Barrett (1. den)-ŽIVĚ v 9:00 ET na stanicích C-SPAN, C-SPAN Radio a online na c-span.org/video/?476315-1/supreme-court -nominee-amy-coney-barrett-potvrzení-slyšení-den1 2020-10-08T13: 14: 03Z

A tady je stream z The Washington Post . Přestože slyšení začíná v 9:00 východního času, níže uvedený proud začíná v 8:00 východního s pokrytím.Hrát si

ŽIVĚ 12. října v 8:00 ET | První den slyšení Nejvyššího soudu Amy Coney Barrettové Soudní výbor Senátu začne slyšet svědectví 12. října jako součást potvrzení Nejvyššího soudu soudkyně Amy Coney Barrett. Na konci dnů výslechů bude výbor hlasovat o kandidátovi prezidenta Trumpa. Post Libby Casey ukotví živé, nepřerušované pokrytí a připojí se k němu reportéři Emma Brown, Aaron… 2020-10-09T15: 55: 27Z

Další je a stream z NBC News , který také začne trochu dříve, než začne samotné slyšení.

jaké jsou nejlepší tenisové boty?


Hrát si

Živě: Slyšení o potvrzení Senátu Amy Coney Barrett | NBC News Sledujte živé přenosy z potvrzovacích slyšení Senátu nominované soudkyně Nejvyššího soudu Amy Coney Barrett. Přihlaste se k odběru novinek NBC: nbcnews.to/SubscribeToNBC Podívejte se na další video NBC: bit.ly/MoreNBCNews NBC News je předním zdrojem globálních zpráv a informací. Zde najdete klipy z NBC Nightly News, Meet The Press a originální digitální videa.… 2020-10-07T04: 03: 41Z

Živé přenosy budou také probíhat v úterý, ve středu a ve čtvrtek tohoto týdne, protože slyšení o potvrzení pokračuje.

Barrett v neděli vydala své úvodní prohlášení k potvrzovacímu slyšení.

#NOVÝ : Pres. Trumpova nominovaná soudkyně SCOTUS Amy Coney Barrettová vydává své úvodní prohlášení senátnímu justičnímu výboru před prvním dnem jejích potvrzovacích slyšení. Podívej se: pic.twitter.com/ZOmMWwSWVg

giro d'italia 2017 televizní zpravodajství USA

- Emily Finn (@EmilyRoseFinn) 11. října 2020


Rozvrh slyšení Amy Coney Barrett

Slyšení je naplánováno na pondělí až čtvrtek, každý den v 9:00 východního času, podle harmonogramu senátního soudního výboru . Dny za tím ještě nebyly do kalendáře přidány.

Dnešní slyšení začne úvodními prohlášeními Grahama, senátorky Dianne Feinsteinové a každého z dalších 20 senátorů, Informovala o tom stanice Fox News . Každý senátor bude moci promluvit po dobu 10 minut během svých úvodních prohlášení.

Jednání předsedá předseda senátního soudu Lindsey Graham. Každý senátor ve výboru se může zúčastnit osobně nebo virtuálně.

V návaznosti na tato prohlášení budou senátor Todd Young a senátor Michael Braun hovořit po dobu pěti minut o Barrettově kvalifikaci. Dále bude hovořit také bývalá profesorka právnické fakulty Notre Dame Patricia O’Hara.

jak rychle ošetřit tenisový loket

Barrett poté promluví svými vlastními úvodními poznámkami. To bude pravděpodobně rozsah slyšení prvního dne.

Hlavní otázky začnou v úterý a budou pokračovat minimálně do středy 14. října a do čtvrtka 15. října Informoval server ABC 8 . Očekávejte, že se otázky zaměří na témata jako potraty a Roe v. Wade, její názory na práva žen, práva na zbraně a druhý dodatek a její názory na zdravotní péči. Každý senátor bude mít v úterý 30 minut na otázky a poté na 14. října 20 minut na otázky. V případě potřeby pak bude mít každý 10 minut, Informovala o tom stanice Fox News .

Poslední den, čtvrtek, se bude skládat z výpovědí vnějších svědků, Informoval MarketWatch .

Graham řekl, že doufá, že Barrettova nominace bude schválena poslední týden v říjnu, přičemž hlasování v Senátu proběhne minulý týden před volbami, Informoval server ABC 8 .

certifikace instruktora tenisu

Zde jsou členové soudního výboru Senátu, od nichž se očekává, že se osobně nebo virtuálně zúčastní konfirmačního slyšení:

Republikáni:

 • Senátor Lindsey Graham (Jižní Karolína) - předseda
 • Senátor Chuck Grassley (Iowa)
 • Senátor Michael S.Lee (Utah)
 • Senátor Ben Sasse (Nebraska)
 • Senátor Thom Tillis (Severní Karolína)
 • Senátor Mike Crapo (Idaho)
 • Senátor Marsha Blackburn (Tennessee)
 • Senátor John Cornyn (Texas)
 • Senátor Ted Cruz (Texas)
 • Senátor Joshua D. Hawley (Missouri)
 • Senátor Joni Ernst (Iowa)
 • Senátor John Kennedy (Louisiana)


Demokraté:

 • Senátor Dianne Feinstein (Kalifornie) - člen hodnocení
 • Své. Patrick Leahy (Vermont)
 • Senátor Sheldon Whitehouse (Rhode Island)
 • Senátor Chris Coons (Delaware)
 • Dávno. Mazie Hirono (Havaj)
 • Své. Kamala Harris (Kalifornie)
 • Senátor Dick Durbin (Illinois)
 • Senátorka Amy Klobuchar (Minnesota)
 • Senátor Richard Blumenthal (Connecticut)
 • Senátor Cory Booker (New Jersey)

Osobně se účastnící budou mít k dispozici OOP společně se sanitárními stanicemi, Informovala o tom stanice Fox News . Ale všichni senátoři se mohou zúčastnit prakticky, pokud dávají přednost.

Demokrat @SenBlumenthal říká, že se plánuje příští týden osobně zúčastnit slyšení senátní justice.

Blumenthal dodal: „Budu trvat na tom, aby každý senátor a zaměstnanci byli dvakrát testováni, než vstoupí do místnosti, a doufám, že i moji kolegové budou nosit masky“

- Kelly Phares (elkellyfphares) 6. října 2020

jak fungují tenisové výsledky

Senátor Blumenthal řekl, že bude trvat na tom, aby byl každý senátor a zaměstnanec před vstupem do místnosti dvakrát testován. Slyšení se také koná ve větší místnosti, aby bylo možné sociální distancování.


Populární Problémy

Tři bývalí vítězové - Elina Svitolina, Petra Kvitová a Belinda Bencic - vedou pole na tenisovém šampionátu Dubai Duty Free Tennis Championship 2021, druhé zastávce WTA tour na Blízkém východě.

Gilles Simon a Mohamed Safwat se v pondělí setkají v prvním kole US Open v New Yorku. Zápas je prvním setkáním obou hráčů na turnaji ATP Tour.

Marion Bartoli citovala výdělky Rogera Federera ve výši 100 milionů dolarů, aby upozornila na výzvy, kterým čelí hráči s nižším umístěním. Aby vyřešil nerovnováhu, vyzval Bartoli na turnajích Challenger další prize money.

Nadal dnes porazil Američana Jacka Socka a příště si zahraje svého starého nepřítele Fabia Fogniniho, který letos na US Open sesadil bývalou jedničku.

Tento týden se koná RBC Heritage 2020. Zde je návod, jak sledovat úplné pokrytí turnaje online, pokud nemáte kabel.

Pokud se chcete pobavit, musíte se dostat do správného myšlení a využít každou příležitost pro dobrý čas. Pokud jste uvolněni a nebojíte se být trochu hloupí, můžete se bavit téměř kdekoli, ať už jste na večírku nebo ...