Dzumhur vidí Fogniniho za triumf v historii ATP

Damir Dzumhur - oříznutý

Damir Dzumhur na US Open.

Damir Dzumhur se stal prvním šampiónem Bosny a Hercegoviny na turnaji ATP World Tour vítězstvím tří setů nad Fabiem Fogninim ve finále Petrohradu Open.

Nenasazený světový počet 55 pocházel ze setu, aby zvítězil 3-6 6-4 6-2 proti Fognini, který prohrál ve výstavním umění podruhé za pět let.

Zkušený Ital byl na dobré cestě, aby pomstil porážku Martinu Klizanovi z roku 2012, když využil brzké přestávky a vytrhl otvírák.

Fognini ale ve druhém setu vykašlal na tři dvojchyby, protože Dzumhur dvakrát zlomil, aby poslal zápas do rozhodující sady.

Poté, co minulý měsíc ve svém debutovém finále ve Winston-Salemu propadl Roberto Bautista Agut, Dzumhur tentokrát ukázal několik nervů, když se ve třetím setu znovu zlomil a uvolnil se k prvnímu triumfu.

Dzumhur je sedmým prvním šampionem v tomto roce po vítězství Petera Gojowczyka na Moselle Open, které proběhlo dříve v neděli.

Populární Problémy

Jak se dostat z povinnosti federální poroty. Federální okresní soudy vybírají občany pro službu federální poroty ze seznamů registrovaných voličů a držitelů řidičských průkazů. Http://www.uscourts.gov/services-forms/jury-service/learn-about-jury-service ...

Je dost těžké naučit se být dobrým přítelem v každém věku, ale ještě těžší je být dobrým přítelem jako teenager, protože je pravděpodobné, že vy a váš partner nemáte příliš mnoho zkušeností se seznamováním. Přesto, pokud se naučíte komunikovat a ...

Druhým semifinále kvalifikace ze skupiny bude buď Marach a Pavic, nebo francouzské duo Herbert a Mahut.

Hledáte v neděli přímý přenos ze hry Bills vs. Rams? Zde je kompletní přehled všech vašich možností, ať už je hra na vašem trhu nebo mimo něj.

Florida a Ole Miss zahájily v sobotu fotbalovou sezónu SEC 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Rump steak je hovězí maso, které je ve Velké Británii populární. Rump steak můžete vařit různými způsoby, stejně jako ostatní kusy hovězího masa. Zkuste uvařit řízek na rychlou večeři. Steak můžete také opéct a pak dopéct v troubě ...