Kde se dívat na Memphis vs Mississippi Valley State Basketball 2020

Hodinky Memphis vs Mississippi Valley State

Getty D.J. Jeffries z tygrů MemphisStátní delta Devils Mississippi Valley (0-5) zamíří na FedExForum, aby v úterý nastoupila proti Memphis Tigers (3-2).Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (počáteční čas 20:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete sledujte Mississippi Valley State vs Memphis žít na ESPN+ přímo zde:

Sledujte na ESPN+ESPN+ je streamovací služba, která má stovky exkluzivních živých vysokoškolských basketbalových her (mimo jiné konference Big 12, A-10, AAC, A-Sun, Southern a CAA), dále univerzitní fotbal, UFC, mezinárodní fotbal, desítky dalších živých sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 5,99 $ měsíčně.Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a HuluJakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete sledovat Mississippi Valley State vs Memphis naživo v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled státu Mississippi vs Memphis

Tygři vyhráli dva v řadě, naposledy výhru 85: 68 nad Central Arkansas. Memphis začínal pomalu, v poločase šel o dva body, ale běh 15: 0 ve druhém poločase přiměl Memphis k vítězství. Landers Nolley II měl na kontě 23 bodů a byl jedním ze čtyř hráčů, kteří získali 10+ bodů za vítězství. Útočník D. J. Jeffries měl 15 bodů čtyři doskoky a čtyři asistence, strážný Lester Quinones přidal 14 bodů a Boogie Ellis si připsal 10 bodů.

Tato hra byla mnohem těžší, než jsme chtěli, ale je to typ hry, ze které můžete pomocí filmu ukázat klukům to dobré i to špatné a vyrůst z toho, hlavní trenér Memphisu. Řekla Penny Hardawayová po výhře. Každá hra nebude dokonalá ani hezká. Výhru beru pro jistotu.

Podle Hardawaye jsou to Jeffries, kdo by mohl být klíčovým hráčem týmu v této sezóně. D.J. je bezpochyby naším nejtalentovanějším hráčem díky své atletice, rychlosti a schopnosti hrát, Řekl Hardaway . Někdy na sebe vyvíjí velký tlak, takže jsme si včera dlouho povídali a tak nějak jsme ho uklidnili. Tolik věříme v D.J. a fandíme mu, protože si pracuje ocasem.

Jen se bavím a hraji tvrdě, řekl Jeffries. Nechávám hru přijít ke mně. Trenér byl na tom, abych se dostal do koše a na čáru volného hodu, abych mě dostal do rytmu a dostal mě místo toho, abych se spokojil s tvrdými skoky.

Memphis je v průměru 73,8 bodu na soutěž a nastoupí proti týmu Delta Devils, který byl v obraně porézní, což umožňuje 88 bodů ve všech pěti zápasech, které v této sezóně odehráli.

Delta Devils vystupují a Ztráta 96-69 pro Western Kentucky . Kam’ron Cunningham měl 23 bodů, Devin Gordon si připsal 21 bodů a Caleb Hunter přidal za prohru 15 bodů za sezónu Stát Mississippi Valley během prvních pěti her nebyl schopen urazit mnoho přestupků, v průměru jen 60,6 bodu na soutěž. Hunter je synem hlavního trenéra Delta Devils Lindsey Hunterové, kterému se zatím líbilo, co od svého syna viděl. Jsem stejně hrdý na mladého muže, jakým se stává, Řekla Lindsey Hunter svého syna. Jsem opravdu hrdý na růst a zralost, které ukázal v tak krátkém čase. Jeho budoucnost je jasná.

Půjde o vůbec první setkání mezi Memphisem a Mississippi Valley State.


Populární Problémy

Sezóna 8 Homeland je konečně tady. Zde se dozvíte, jak sledovat show naživo bez kabelu prostřednictvím streamování.

Tata Open Maharashtra je v současné době jedinou akcí na úrovni ATP nebo WTA v Indii.

I když existují komerční jezírkové filtrační systémy, které si můžete koupit, mnoho lidí se rozhodlo postavit si vlastní, aby ušetřilo peníze. Překvapivě schopný systém filtrace v jezírku můžete sestavit pomocí běžně používaných nástrojů pro domácnost a několika ...

Sloane Stephensová hledá druhé vítězství v sezóně, zatímco Caroline Garciaová pátá po pátém. Garcia bude hrát svůj první zápas od restartu turné.

Ve fázi play -off světové skupiny proti sobě nastoupí Španělsko a Indie.

Murray bojuje kolem Ferrera, aby se znovu dostal do semifinále