Jak se dívat na televizní pořad „Ostrov fantazie“ 2021 online

LIŠKA Roselyn Sánchez v sériové premiéře FANTASY ISLANDTento restart klasického televizního seriálu Fantasy Island má premiéru v úterý 10. srpna ve 21 hodin. ET/PT na FOX.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat streamování Fantasy Island online:Skořápkové tenisky adidas
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Fantasy Island můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 30 televizních kanálů. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s Foxem a první měsíc můžete získat za pouhých 10 $:

Získejte Sling TVJakmile se zaregistrujete do Sling TV, Fantasy Island můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Fox (live na většině trhů) je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, se 14denní zkušební verzí zdarma.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

obrázek tenisové rakety

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Fantasy Island můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu . Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale můžete získat první měsíc za pouhých 10 $:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Fantasy Island můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Fantasy Island můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „Fantasy Island“Hrát si

V zákulisí s Roselyn Sánchez | FANTASY ISLAND Nenechte si ujít SÉRII PREMIÉRY FANTASY ISLAND, úterý 10. srpna pouze na FOXU! Instagram: instagram.com/Fantasyonfox/ Facebook: facebook.com/FantasyOnFOX/ Twitter: twitter.com/FantasyOnFOXTV FoxNow: fox.com/fantasy-island/ Moderní dramatický seriál FANTASY ISLAND se odehrává v luxusním letovisku, kde doslova každý fantazie požadovaná hosty je naplněna, i když jen zřídka dopadnou podle očekávání. Ponořit se do toho, co když… 2021-07-02T04: 59: 54Z

Fantasy Island byl původně vysílán v letech 1977 až 1984 na ABC. Podle tiskové zprávy FOX se FOX chopil restartu, který je považován za moderní dramatický seriál, který se ponoří do otázek typu „co kdyby“…, které nás v noci nespí.

Škádlí:

kolik let je povoleno ve stolním tenise

Moderní dramatický seriál Fantasy Island se odehrává v luxusním letovisku, kde se plní doslova jakákoli fantazie požadovaná hosty, i když jen málokdy dopadnou podle očekávání. Každá epizoda, která se ponoří do otázek, jak velkých, tak malých, které nám v noci nedají spát, bude vyprávět emocionální, provokativní příběhy o lidech, kteří přicházejí se sny a touhami a odcházejí osvíceni a proměněni magickým realismem Fantasy Island.

Herečka, zpěvačka a skladatelka Roselyn Sanchez přijíždí na Fantasy Island, kde hraje jako Elena Roarke, potomek ikonického pana Roarkeho (hraje ho původní show Ricarda Montalbana). Elena odložila své vlastní ambice a dokonce i lásku svého života, aby udržela dědictví své rodiny. Sofistikovaný, bystrý a vždy okouzlující Elenin klidný exteriér maskuje výzvy odpovědností, které převzala jako správkyně tohoto tajemného ostrova.

Sanchez se připojí k již ohlášené Kiaře Barnesové jako Ruby Okoro, mladé ženě se starou duší, která dorazí na Fantasy Island s nevyléčitelnou nemocí a dostane tam nový život; a John Gabriel Rodriquez jako pilot Javier, který je také vedoucím ostrovní dopravy a zvedákem všech oborů.

Pořad bude po dobu prvních dvou týdnů vysílat dvě půlhodinové epizody. Premiérové ​​epizody se jmenují Hungry Christine a Mel Loves Ruby a popis škádlí, Ostrovní narozeninová bash odhaluje chybové linie ve vztazích tří přátel.

Pak 17. srpna přijde Jeho a její a The Heartbreak Hotel. Jejich popis zní: Dva dobrodruzi, jejichž manželství se stalo zastaralým, chtějí společně zažít to nejlepší dobrodružství; po 35 letech spánku se vdovec Brent musí rozhodnout, zda je připraven čelit svému žalu vzhůru.

Poté, 24. srpna, přichází Quantum Entanglement, jehož popis zní: Okázalá, výstřední Eileen (Debbi Morgan) chce trávit čas se svou odcizenou dcerou a její rodinou, ale odmítají ji vidět. Mezitím rozčarovaný profesor fyziky Charles (Cliff Chamberlain) chce vědět, jestli je venku něco víc.

Fantasy Island se koná v úterý ve 21 hodin. ET/PT na FOX.


Populární Problémy

Venus Williamsová nastoupí proti Karolině Muchové v prvním kole US Open 2020. Karolina Muchová, která poslední dva roky dosáhla třetího kola US Open, starší Williamsovou dříve nehrála.

'The Real Housewives of Salt Lake City' je nejnovějším přírůstkem do série Real Housewives. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak streamovat „Restaurant Impossible: Back in Business“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Food Network.

Rafael Nadal bude letos na Madrid Masters bojovat o rekordní pátý titul.

Zjistěte, jak se dívat na sérii National Geographic „Locked Up Abroad“, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Nizozemsko a Švédsko se ve středu setkají ve druhém semifinále Světového poháru žen. Zde je návod, jak sledovat zápas v USA.