Přímý přenos soutěže Masters Par 3 Contest 2019: Jak se dívat online

Přímý přenos soutěže Masters Par 3 Contest

Getty Tony Finau to bude hrát bezpečněji na letošní soutěži Masters Tournament Par-3.

Soutěž Masters Tournament Par 3 se bude konat ve středu v srpnu National. Akce začíná v poledne ET, ale pokrytí začíná ve 14 hodin ET na ESPN+ a 15 hodin ET na ESPN.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze soutěže Masters Par 3 prostřednictvím ESPN+ „služba digitálního streamování od ESPN, která obsahuje spoustu různých živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah.

Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a soutěž Par 3 pak můžete sledovat na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

úchop rakety

Náhled soutěže Masters Par 3 2019

Rodák z Augusty Charles Howell III bude soutěžit ve svém devátém Masters, ale bude to poprvé, kdy se k němu jeho děti zúčastní soutěže par-3. Jeho osmiletý a sedmiletý bude sloužit jako jeho kadeti.

na tenis

Mít je tady je zvláštní, řekl Howell podle Augusta Chronicle . Chci, aby pochopili, co jsou Mistři - aby pochopili, kde jsem vyrostl. Toto je turnaj, kolem kterého jsem chodil jako dítě pořád. To jsem udělal. Středa byla vždy zábavný zážitek, ale toto bude mít mnohem větší smysl.

Howell vyhrál RSM Classic v listopadu a získal výjimku pro Masters.

Zní to jako klišé, ale jedna z prvních věcí, o kterých jsem přemýšlel, bylo vrátit se sem, řekl Howell, podle The Augusta Chronicle. V duchu jsem právě hrál 72jamkovou kvalifikaci na Masters. V tom je to stresující. Je tak těžké získat pozvání, aby se výhra stala velmi důležitou věcí. Každý hráč to ví a přemýšlí o tom.

Devětatřicetiletý závodník se Masters nezúčastnil od roku 2012, kdy se vyrovnal na 19. místě s vyrovnanou par. Nejlepšího výsledku na turnaji dosáhl v roce 2004, kdy remizoval na 13. místě, rovněž na sudé par.

tenisová sukně

Pozvánky si vážím mnohem více než dříve, řekl listu. Je prostě úžasné být tady. Je to největší sportovní událost na světě a máme štěstí, že je v Augusta.

Tony Finau zpět na nohou

V loňském roce se Tom Watson stal osmým golfistou, který několikrát vyhrál turnaj par-3, ale jeho vítězství nebylo tím nejpamátnějším okamžikem-to bolestně patřilo Tonymu Finauovi, který udeřil do díry v jednom a poté se stal virálním dislokací jeho kotník a trhání vazů na oslavu.

Letos budu hrát znovu par 3 a moje děti budou znovu se mnou - ale mohu vám slíbit, že se nebude opakovat to, co se stalo loni, řekl podle Slunce .

Pokud dostanu další díru do jedné, reakce bude milion mil daleko od toho, co jsem udělal před rokem.

I přes brutální zranění se Finauovi podařilo hrát v main eventu, remizoval na 10. místě na 7 pod par.

Kdyby to byl jakýkoli jiný turnaj než Masters, odstoupil bych, řekl Finau podle The Sun.

Ale měl jsem šest hodin, než jsem se odpálil a fyzičky na tom zapracovaly a postupně se to trochu zlepšilo.

jak vyhrát tenisový turnaj

Populární Problémy

Nikdo nemluví o spisovatelském bloku, pokud jde o psaní dopisu sobě, ale může být náročné jasně sdělit své poselství budoucnosti. Ať už doufáte, že dosáhnete konkrétních cílů, navážete na položky seznamu kbelíku nebo ...

Jak zamést podlahu. Zametání podlah je udržuje bez nevzhledného a nehygienického prachu a nečistot a je často prvním krokem v rozsáhlejších úklidových projektech. Přestože zametání může většině lidí připadat jako úkol zdravého rozumu, existuje ...

Havrani chtějí zamknout osivo č. 1 v AFC, a tak se chystají na Browns Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Vancouver Whitecaps vs Sporting Kansas City online, bez ohledu na to, kde se ve Spojených státech nacházíte.

Roger Federer se nedávno objevil v reklamě, která znamenala slavnostní otevření Lindtova muzea čokolády v Curychu. V reklamě je Federer viděn na prohlídce muzea, v jehož polovině vtipně vtipkuje o svém tenisu.

Grigor Dimitrov se v sobotu utká s talentovaným Alexem de Minaurem v těžkém semifinálovém střetu v Antverpách. Oba muži usilují o svůj první finální vzhled v sezóně.