Jak se dívat na televizní seriál Dobrý lord pták online

Ethan Hawke a Joshua Caleb Johnson hrají v Showtime

Zobrazit čas Ethan Hawke a Joshua Caleb Johnson hrají v seriálu The Good Lord Bird společnosti Showtime

Dobrý lord pták je nejnovější drama Showtime, které oživuje příběh abolicionisty Johna Browna. Premiéru má v neděli 4. října ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte Showtime, můžete sledovat toto Dobrý lord pták streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Showtime kanál Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání na kanálu Prime Showtime All-Access . Amazon Prime i Showtime Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte Showtime na Amazon Prime

fungují tenisové loketní rovnátka

Jakmile se zaregistrujete na All-Access Channel Prime Showtime, můžeš se dívat Dobrý lord pták živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.

Můžete také sledovat na počítači přes web Amazon .

jak rychle slouží serena williams

Showtime Online

Toto je nakonec stejná možnost jako výše, kromě toho, že místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy Showtime. Streamovací služba Showtime , který zahrnuje veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání, je dodáván s 30denní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do streamovací služby Showtime, můžete sledovat Dobrý lord pták živě nebo na vyžádání na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Showtime nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, Smart TV, Facebook Portal TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení.


Sledujte Showtime na FuboTV

Showtime je k dispozici jako doplněk na hlavní balíček více než 100 kanálů FuboTV. Do vaší bezplatné sedmidenní zkušební verze lze zahrnout balíček hlavních kanálů i doplněk Showtime:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Dobrý lord pták živě nebo na vyžádání v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android.

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .


Sledujte Showtime na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplněk Showtime:

jak objednat pacquiao boj

Bezplatná zkušební verze Hulu

jak stahovat na & t tv na firestick

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat Dobrý lord pták živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „Dobrý lord pták“Hrát si

The Good Lord Bird (2020) Official Trailer | Ethan Hawke SHOWTIME Series Sedmidílná série, kterou hraje a produkuje nominovaný na Oscara® Ethan Hawke, který hraje kontroverzního abolicionistu Johna Browna, pochází z Blumhouse Television a vychází z románu The Good Lord Bird oceněného National Book Award od bestsellerového autora Jamese McBride. V hlavních rolích Ethan Hawke a Joshua Caleb Johnson. Sledujte premiéru v neděli 4. října na… 2020-05-12T17: 05: 36Z

Tato omezená série sedmi stran hraje Ethana Hawkeho (který je také výkonným producentem) jako kontroverzního abolicionistu Johna Browna, ale je to vyprávěno z pohledu Oniona (Joshua Caleb Johnson), fiktivního zotročeného chlapce, který se stane členem Brownova pestrá rodina abolicionistických vojáků během Bleeding Kansas- v době, kdy byl stát bitevním polem mezi pro- a anti-otrockými silami- a nakonec se ocitne účastní slavného náletu na americkou zbrojnici v Harpers Ferry v roce 1859. Brownův nájezd nedokázal zahájit vzpouru otroků, kterou zamýšlel, ale byla to událost, která odstartovala občanskou válku. Dobrý lord pták splétá vtipnou, dramatickou a historickou tapisérii Antebellum America a upozorňuje na komplikované a neustále se měnící rasové, náboženské a genderové role, které tvoří americkou identitu.

Přehlídka vychází ze stejnojmenné knihy Jamese McBride. Na zimním tiskovém turné Asociace televizních kritiků 2020 řekl kritikům, že toto není váš typický příběh bílého zachránce, kterého černá komunita tak často vídá v příbězích o jejich historii.

Toto není typický příběh bílého zachránce, který přichází zachránit africký americký lid. Toto je afroamerický pohled na hledisko - afroamerický pohled na bílého zachránce, který nás přichází zachránit, a je tedy hodně odlišný, a proto je tak zábavný. Je to příběh karikatury. A tak je Frederick Douglass považován za prvek karikatury. Osobně jsem trochu unavený z „Pokračuj“. Jděte dolů ... ‘Nechci takové příběhy vidět a nechci číst takové knihy. Chci si přečíst knihu, která mě informuje, a také chci vidět něco, co mě informuje, řekl McBride.Hrát si

Teaser „Jsem posel“ | Dobrý lord pták | ZOBRAZIT ČAS Ethan Hawke hraje abolitionistu Johna Browna ve vtipné, dramatické a historické tapisérii Antebellum America. Série limitovaných akcí podle oceněného románu od autora Jamese McBride. V hlavních rolích Ethan Hawke a Joshua Caleb Johnson. Sledujte premiéru v neděli 4. října v 9/8c na SHOWTIME. #SHOWTIME #TheGoodLordBird Přihlaste se k SHOWTIME… 2020-09-16T17: 00: 36Z

Hawke dodal, že to byla McBrideova úžasná kniha, která ho přivedla na první místo.

To, co mě k tomuto období přitáhlo, je kniha Jamese McBride. Nemám zájem sám o sobě, jen abych libovolně začal mluvit o období. … James našel způsob, jak o tom mluvit způsobem, který z něj činí extrémně relevantní a vzrušující. V dialogu o Fergusonovi, například o St. Louis, to nemůžete ve vakuu pochopit. Musíte pochopit naši zemi a to, jak jsme se do těchto míst dostali, řekl Hawke. A jsme tady v roce 2020 a všechny věci, o kterých se lidé navzájem štětí, nejsou nové. A James našel způsob, jak nás rozesmát a vidět naši společnou lidskost a vidět, že se všichni účastníme něčeho mnohem většího, než je naše individualita, a že to může být sjednocující - vyprávění příběhů může být mocně sjednocující, když si začneme uvědomovat, že všechny naše zkušenosti nejsou tak jedinečné, jak si myslíme.

V seriálu dále hrají Ellar Coltrane, Hubert Point-Du Jour, Beau Knapp, Nick Eversman, Jack Alcott, Mo Brings Plenty, David Morse, Steve Zahn, Wyatt Russell, Orlando Jones a Daveed Diggs jako Frederick Douglass.

Dobrý lord pták vysílá v neděli v 9 hodin ET/PT na Showtime.

sušení tenisek

Populární Problémy

UNC, Gonzaga, Oregon a Seton Hall titulky bitvy 4 Atlantis 2019. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

Elizabeth DeLuca je vášnivou milovnicí sportu a ráda cestuje. Píše o svých zkušenostech a také sdílí informativní informace týkající se golfových vstupenek Masters, sportu a souvisejících akcí po celém světě. Jeho příspěvky o turnaji Masters 2015 Hospitality Packages jsou velmi oblíbenými lidmi, kteří mají rádi sport.

Jak trénovat na Spartan Race. Spartan Race je intenzivní typ překážkové dráhy, která kombinuje vytrvalost běžeckého závodu s fyzickými schopnostmi potřebnými pro mnoho různých výzev. Ačkoli je navržen tak, aby tlačil vaše ...

Pohled Notre Dame navazuje na loňskou podobu play -off. Zde je návod, jak sledovat fotbal Notre Dame online bez kabelu v roce 2019.

Stát Jižní Dakota a Jižní Dakota obnovují svou intenzivní rivalitu v sobotu ve Vermillionu. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.