Jak se dívat na seriálu The Good Doctor Season 4 online bez kabeluABC „Frontline Part 1“ - Část první dvoudílné premiéry seriálu The Good Doctor od ABC, Dr. Shaun Murphy léčí pacienta s nemocí, která je nejen povahou nepředvídatelná, ale také nepodobná ničemu, co on nebo tým v San Jose St. Bonaventure ještě nikdy předtím neviděl.

Tenis miluje všechno

Hit lékařského dramatu ABC Dobrý doktor vrací se do své čtvrté sezóny v pondělí 2. listopadu ve 22 hodin ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Dobrý doktor streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Dobrý doktor živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

jak prorazit v nových teniskách

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Dobrý doktor živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Dobrý doktor žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na sezónu 4 „The Good Doctor“Hrát si

The Good Doctor - oficiální trailer ke 4. sérii Jak uzdravíte svět převrácený vzhůru nohama? Dobrý lékař má premiéru 2. listopadu na ABC. Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-10-22T01: 31: 05Z

Když jsme naposledy viděli lékaře a sestry v nemocnici San Jose St. Bonaventure, Dr. Alex Park (Will Yun Lee) se rozhodl přestěhovat zpět do Phoenixu, aby byl blíže své rodině. Dr. Audrey Lim (Christina Chang) a Dr. Claire Brown (Antonia Thomas) si uvědomili, že nemohou pomoci doktoru Neilu Melendezovi (Nicholas Gonzalez), který byl zraněn během otřesů zemětřesení. Melendez a Lim mezi sebou uzavřeli mír a poté Brown a Melendez řekli, že tě miluji, než zemřel. A doktor Shaun Murphy (Freddie Highmore) musel amputovat ženskou nohu, aby je oba zachránil před utonutím, což způsobilo, že Lea DiIallo (Paige Spara) si uvědomila, jak moc miluje Shauna poté, co o něj téměř přišla.

Když se sezóna vrátí, Shaun a tým se snaží porozumět nemoci, která se nepodobá ničemu, co kdy viděli, podle tiskové zprávy ABC.

Premiéra pořadu ve čtvrté sérii má název Frontline Part 1 a bude přímo řešit globální pandemii COVID-19.Hrát si

Video Video související se sledováním online seriálu Dobrý lékař online bez kabelu 2020-11-02T15: 24: 59-05: 00

Popis zní, Dr. Shaun Murphy léčí pacienta s nemocí, která je nejen povahou nepředvídatelná, ale také na rozdíl od čehokoli, co on nebo tým v San Jose St. Bonaventure kdy předtím viděli. Jak se v důsledku globální pandemie zvyšují bezpečnostní protokoly a karantény, nový vztah Lea a Shauna bude testován; a doktor Alex Park se chystá přesunout zpět do Phoenixu v Arizoně, aby byl blíže své rodině. Doktorka Morgan Reznicková se mezitím pohybuje po klinice po jejím odchodu z chirurgického týmu a nevědomky vystavuje sebe a několik členů personálu nebezpečí. Nakonec doktorka Claire Brownová pokračuje ve svém zármutku a stále se vzpamatovává z náhlé smrti doktora Neila Melendeze.

dubajský duty free tenis 2017

Premiéra bude zakončena Frontline Part II příští týden 9. listopadu, což slibuje, že Dr. Shaun Murphy a Dr. Marcus Andrews určí, že jejich pacient byl nakažen COVID-19. Když se snaží porozumět neustále se vyvíjejícímu viru a dostat se před něj, Shaun jen těžko vyvažuje své obavy a obavy z potenciálního ohrožení Leina zdraví a touhy být s ženou, kterou miluje. Mezitím Claire hledá způsob, jak zarmoutit Melendezovu smrt prostřednictvím svých pacientů. Na oddělení COVID-19 Dr. Morgan Reznick trochu změkne, když se stará o sestru Petringu (Karin Konoval), která předává trochu moudrosti ze své více než 40leté ošetřovatelské kariéry. Dr. Alex Park a Mia (Jennifer Birmingham Lee) jinde diskutují o své společné budoucnosti.

Dobrý doktor vysílá v pondělí ve 22 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

Oklahoma State a Oregon State se setkávají v pátek večer na otvíráku sezóny školního fotbalu 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Finále světového turné ATP: Tabulka pro finále sezóny

Srb udělal ve finále krátkou práci Raonic; ziskem titulu a pádem pouze dvou her.

Havrani a Bengálci se setkají v neděli 5. týdne zápasu AFC North. Takto můžete hru sledovat na počítači, Roku, Firesticku nebo jiném streamovacím zařízení.

Zde je návod, jak sledovat každou hru Ravens online bez kabelu v roce 2020. Obsahuje možnosti, pokud žijete v Baltimoru nebo pokud nejste na trhu.

Shapovalov získal první vítězství v kariéře nad Zverevem.