Přímý přenos fotbalu Indiana vs OSU: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Indiana vs Ohio State

Getty Justin Fields z Ohio State Buckeyes

raketa hmotnost rakety

V sobotu se střetnou dva nejlepší z Velké desítky, když č. 3 Ohio State Buckeyes (3: 0) hostí číslo 9 Indiana Hoosiers (4: 0).

Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v televizi Fox. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos státu Indiana vs Ohio:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Indiana vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Indiana vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

sledujte survivor online plné bezplatné epizody

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Indiana vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

kde sledovat živou akci Popelky

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Indiana vs Ohio State můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Hra o trůny sezóna 8 epizoda 2 zdarma

Náhled státu Indiana vs Ohio

Překvapivý Hoosiers v této sezóně zatím otevřel oči, protože se odrazila obrana (vzdávají 19,3 bodu na zápas, což je 17. v národě ) a zároveň získal 33,8 bodů za soutěž.

Hoosiers quarterback Michael Penix Jr. má v této sezóně zatím 1070 yardů, devět přistání a tři zachycení. Penix byl spolehlivou a stabilní přítomností pod středem, což vedlo Indianu k vítězství proti dvěma soupeřům v pořadí už pošesté v historii programu.

Hlavní trenér Indiany Tom Allen a společnost dostanou příležitost k třetímu vítězství proti hodnocenému týmu, když se utkají se svým dosud nejtěžším soupeřem ve státě Ohio. Allen řekl tento týden že o takové hry jde. Mít příležitost hrát v úžasných místech, hry na vysoké úrovni, mistrovství na trati a možnost soutěžit o šampionát Velké desítky. O tom to celé je. … Když tyto příležitosti dostaneme, musíme se jich chopit, a o to jde.

Spočítejte trenéra státu Ohio Ryana Day mezi těmi, kteří nejsou překvapeni úspěchem Indiany v této sezóně. Nejsem tak překvapený. Myslím, že mají opravdu dobré schéma na obou stranách míče, dělají dobrou práci koučování a aktualizovali své zaměstnance, Řekl Day a dodal : V loňském roce jste je mohli vidět lépe - hráli opravdu, opravdu dobře.

Buckeyes zatím sami hráli celkem dobře ve třech hrách. Jsou č. 5 v národě v bodování, dávají 46,3 bodu na zápas a v obraně připouštějí 23 bodů na zápas.

Bezpochyby se v této bitvě bude sledovat, jak dobře quarterback Buckeyes Justin Fields vidí spěch Hoosiersových přihrávek. Fields tento týden řekl, že dělá vše, co je v jeho silách, aby se připravil na obranu Indiany, která vsítí tři pytle na soutěž a zároveň zachytí 10 zásahů ve svých čtyřech hrách.

Z toho, co jsem viděl na filmu, bleskne a quarterback neví, odkud to pochází, a quarterback je obklopen v kapse a pak skončí se špatným rozhodnutím nebo udělá chybu a vyhodí to, Řekl Fields . To bude nejtěžší část tohoto týdne, jen vyzvednout jejich blesky, a pokud to uděláme, mám pocit, že budeme docela úspěšní.

V loňském roce Buckeyes vyhráli po ruce, 51-10, a jsou 20bodové oblíbené v tomto.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, můžete se zdarma podívat na dokument o katedrále „Notre-Dame: Our Lady of Paris“ online.

Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash. Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci ...

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Australian Open 2020 online bez kabelu, pokud jste ve Spojených státech.

Jak přesně střílet v nohejbalu. Závidíte dívce nebo chlapci, kteří mohou vždy hrát GS (střelec na branku) nebo GA (brankový útok) a dát všechny své střely v nohejbalovém zápase? Jakmile porozumíte správné formě pro přesnou střelbu, můžete ...

„Robot Chicken“ se vrací na 10. sezónu v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online bez kabelu.

Jak zvládnout výron zápěstí na střední škole. Ať už jde o zakopnutí o vlastní boty, ježdění se sourozencem nebo sportování, mít ve škole vyvrtnuté zápěstí nikdy není ideální. Pravděpodobně to bolí a teď ...