Jak se dívat na Princeton vs Penn Football Online

Hlavní trenér Princetonu Bob Surace

Getty

Princeton Tigers (7-2) zamíří na Franklin Field, kde se v sobotu utká s Penny Quakers (5-4).

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak se dívat na Princeton vs Penn

Hra (13:00 ET začátek času) nebude nikde v televizi, ale můžete jej sledovat živě na ESPN+

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny fotbalových zápasů Ivy League v této sezóně, plus další školní fotbal a živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ za měsíc.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Princeton vs Penn živě na počítači přes ESPN.com nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletem, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastem, PlayStation 4, Xboxem Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Princeton vs Penn

Tato hra bude znamenat stý zápas hlavního trenéra Tigers Boba Suraceho v Princetonu. Jeho tým povede ofenzivně starší quarterback Kevin Davidson , který v této sezóně hodil na 2414 yardů, 20 přistání a pět zachycení. S největší pravděpodobností to bude Davidsonův poslední zápas v Princetonu, takže by se mohl snažit to osvětlit.

Princeton však stále má šanci hrát o titul Ivy League. Tento týden budou potřebovat pomoc prostřednictvím vítězství na Harvardu i Brownovi, ale na ničem z toho nezáleží, pokud se nemohou dostat přes Quakery.

Penn vyhrál tři v řadě a tato hra bude znamenat finále jejich sezóny - a stejně jako u Princetonu to bude poslední hra, kterou mnozí budou hrát jako Quakers. Poznamenal starší rozehrávač Nick Robinson že očekával emocionální zápas proti Tygrům, a to především proto, že hra bude jeho poslední: Každý soupeř, kterého hrajeme každý týden, ho respektujeme stejně, řekl Robinson. Tuto hru hrajete dlouho, více než polovinu svého života, a znamená to hodně. Být poslední hrou, bude to emocionální, ale je to emocionální hra.

Robinsonovi bude pomáhat přední rusher Ivy League Karekin Brooks, který v této sezóně spěchá 908 yardů. Podívejte se, že Brooks je faktorem v celé hře proti nekonzistentní obraně Penna.

Trenér Quakers Ray Priore bude také postrádat své starší hráče a připisuje jim nedávnou sérii vítězství týmu: Jsou to všichni senioři - vždy ukazujeme na kluky, kteří jsou kapitány, kteří jsou hvězdami, ale je to víc než jen ti kluci . Všichni na tom měli svůj vlastní způsob, Řekl Prior .

Quakers jsou v této sezóně doma 3: 1 a Tigers na silnici 3: 0. Domácí vyhráli posledních pět setkání v této sérii. Minulý rok vyhrál Princeton, 42-14, a Tigers vedou historickou sérii, 67-42-1.


Populární Problémy

Marc Lopez nedávno diskutoval o svých zkušenostech se ziskem zlaté medaile na Riu 2016 se svým nejlepším přítelem Rafaelem Nadalem. Lopez také ocenil bojovnost svého krajana, který událost odehrál se zraněním.

Tenis - French Open - Roland Garros - Richard Gasquet z Francie proti Andy Murray z Británie - Paříž, Francie - 1.6.2016. Ri.

Je čas na pět týdnů programování žraloků s Nat Geo Sharkfest 2020. Zde je návod, jak sledovat všechny pořady online bez kabelu.

Vysoké teploty ztěžovaly Britovi tvrdší soutěž proti Marticovi.

Jak rychle získat šest balení abs. Kamkoli se obrátíte, někdo slibuje další tajemství získání 6 balení abs. I když neexistuje žádný způsob, jak získat 6 balení přes noc, pravidelné cvičení a zdravá strava vám pomohou dostat se na rychlou cestu. Rozvíjet...

Premiéra 9. série „Teen Mom OG“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.