Jak se dívat na zlatou medaili na olympiádu USA vs Japonsko?

Hodinky zlaté medaile USA vs Japonsko

Getty Spojené státy přijmou Japonsko za zlatou medaili v baseballu.Olympiáda v baseballu se odvíjí od toho: Spojené státy se utkají s Japonskem ve hře o zlato na baseballovém stadionu v Jokohamě.V USA se hra (začátek: sobota ráno v 6:00 ET/3:00 PT) nebude nikde vysílat živě v televizi, ale můžete sledovat živý přenos (nebo opakování) přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream USA vs Japonsko online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte americký nebo japonský baseball naživo nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.
Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports). Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s touto možností a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte americký nebo japonský baseball naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

strážce skóre stolního tenisu

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kterékoli z nich můžete sledovat živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte americký nebo japonský baseball naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte americký nebo japonský baseball naživo nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled USA vs Japonsko

Spojené státy vstupují do této hry létající vysoko po vítězství 7: 2 nad obhájcem titulu Jižní Koreou. Jamie Westbrook dosáhl sólové homerunu ve čtvrté směně, zatímco Mark Kolozsvary, Jack Lopez a Tyler Austin všichni zajeli běhy v přesvědčivém vítězství USA.

Pětinásobná pátá směna poháněla Američany dopředu a nikdy se neohlédli. Dnes večer si to užijeme, ale máme na mysli jeden cíl: získat zlatou medaili. To je to, k čemu jsme přišli, třetí baseman týmu USA Řekl Todd Frazier ze Spojených států po výhře.

Na druhé straně Japonsko ve svých dřívějších hrách ovládalo Mexiko i Dominikánskou republiku. Poté vytáhli Spojené státy a naposledy porazili Jižní Koreu 5: 2, aby postoupili do tohoto bodu.

Naším cílem je získat zlatou medaili, ale nemůžete vyhrát, pokud se nekvalifikujete do finále. Tým hrál velmi důsledný baseball, a to nás přivedlo k sobotnímu zápasu o zlatou medaili. Nyní se musíme soustředit a sejít se pro tu hru, japonský manažer Řekla Atsunori Inaba.

Dlouholetý nadhazovač Yankees Masahiro Tanaka by měl být na kopci pro Japonsko při hře o zlatou medaili.

Tyto dva týmy nedávno hrály proti sobě 2. srpna s napínavými výsledky. Tým USA prohrál s Japonskem, 7: 6 z 10 směn, a pokud je tato hra něčím podobným, diváci si přijdou na své.

Zde je pohled na soupisky pro obě země:

Spojené státy:

  • Džbány: Shane Baz (paprsky), Anthony Carter, Brandon Dickson (Cardinals), Anthony Gose (Cleveland), Edwin Jackson, Scott Kazmir (Giants), Nick Martinez, Scott McGough, David Robertson, Joe Ryan (paprsky) Ryder Ryan (Rangers ), Simeon Woods- Richardson (Blue Jays)
  • Catchers: Tim Federowicz (Dodgers), Mark Kolozsvary (Reds)
  • Infielders: Nick Allen (Athletics), Eddy Alvarez (Marlins), Triston Casas (Red Sox), Todd Frazier, Jamie Westbrook (Brewers)
  • Outfielders: Tyler Austin, Eric Filia (Mariners), Patrick Kivlehan (Padres), Jack Lopez (Red Sox), Bubba Starling (Royals)

Japonsko:

  • Džbány: Koyo Aoyagi, Hiromi Itoh, Suguru Iwazaki, Ryoji Kuribayashi, Masato Morishita, Yudai Ohno, Koudai Senga, Kaima Taira, Masahiro Tanaka, Yoshinobu Yamamoto, Yasuaki Yamasaki
  • Lovci: Ryutaro Umeno, Takuya Kai
  • Infielders: Hideto Asamura, Sosuke Genda, Ryosuke Kikuchi, Munetaka Murakami, Hayato Sakamoto, Tetsuto Yamada
  • Outfielders: Kensuke Kondoh, Ryoya Kurihara, Seiya Suzuki, Yuki Yanagita, Masataka Yoshida

Populární Problémy

Díky dotykové obrazovce a malým ovladačům, kterým se říká Joy-Cons, je Nintendo Switch náchylný k mastnotě, rozmazání a celkovému znečištění. Naštěstí je čištění přepínače hračkou a nevyžaduje mnoho úsilí ani času. Vyčistěte ...

Jak jíst kokos. Kokos je chutný jíst syrový, opečený a jako součást jiných jídel a pečiva. Pomocí těžkých nástrojů a síly rozlomte otevřené kokosy a odstraňte maso uvnitř. Pokud nemáte plný kokos, můžete také použít ...

Jak se připravit na porod. Práce a porod jsou jednou z nejvíce naplňujících, ale přesto zdaněných částí porodu. Pomocí těchto tipů porozumíte této události měnící život a připravíte se na ni. Uvědomte si, že existují tři fáze porodu. První fáze ...

Unavené nohy jsou častou stížností většiny lidí, zejména těch, kteří musí dlouho stát (například pokladní a dopravní policisté) nebo chodit na dlouhé vzdálenosti (například restaurační servery a poštovní pracovníci). Další častou příčinou ...