Přímý přenos Spurs vs Warriors: Jak se dívat online bez kabelu

Getty D'Angelo Russell ze Golden State Warriors.Pokud je hra Spurs vs Warriors na vašem trhu, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím FuboTV nebo Hulu s živou televizí . Pokud je mimo váš trh, můžete sledovat živý přenos prostřednictvím Amazon Prime nebo NBA.com . Více podrobností naleznete níže.


Golden State Warriors se pokusí postoupit ve svém prvním zápase po ztrátě dvojnásobného MVP Stephena Curryho, když v pátek pořádali 3-1 San Antonio Spurs.Začátek hry je naplánován na 22:30. ET. Zde je návod, jak sledovat živý přenos Spurs vs Warriors na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, přičemž možnosti závisí na tom, zda je hra na vašem trhu:

Pokud je hra na vašem trhu

Hra se bude vysílat lokálně buď na Fox Sports Southwest (trh Spurs) nebo NBC Sports Bay Area (trh Warriors). Pokud nemáte kabel, můžete některý z těchto kanálů sledovat online online prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Fanoušci v San Antoniu, San Francisku/Oaklandu a dalších místních trzích: FuboTVPro ty, kteří žijí na místních trzích, patří Fox Sports Southwest a NBC Sports Bay Area Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Warriors na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat jakoukoli hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když to nezaznamenáte.Fanoušci v San Antoniu, San Francisku/Oaklandu a dalších místních trzích: Hulu s živou televizí

dlouhé tenisky

Pro ty, kteří žijí na místních trzích, jsou Fox Sports Southwest a NBC Sports Bay Area součástí 60 plus živých televizních kanálů, které jsou součástí Hulu s živou televizí , který je také dodáván s obrovskou streamovací televizí a filmovou knihovnou Hulu na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Warriors na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud hru nemůžete sledovat naživo, přichází Hulu With Live TV s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Pokud je hra mimo váš trh

Kanál NBA League Pass Channel Amazon Prime

To je nakonec stejné jako běžné NBA League Pass (více informací o tom níže), ale toto je upřednostňovaná možnost, protože hry můžete sledovat spíše na digitálních platformách Amazonu než na NBA. Ten měl v minulosti problémy s uživatelskou zkušeností a ukládáním do vyrovnávací paměti.

nejlepší notebook pro streamování twitch

Ať už máte Amazon Prime nebo spustíte bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžete sledovat každou hru NBA mimo trh, která není vysílána na národní úrovni prostřednictvím kanálu Amazon Prime NBA League Pass .

Můžeš zaregistrujte se zde na Amazon Prime i na kanálu NBA League Pass , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Warriors a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

NBA League Pass

Opět je to většinou stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, přičemž velkou odlišností je, že budete sledovat spíše digitální platformy NBA než Amazon. Při registraci do League Pass prostřednictvím NBA.com existuje také několik různých cenových možností, jako je průkaz pro jeden tým, pro celý tým nebo pro celý tým a pro komerční použití.

Můžeš zaregistrujte se přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Spurs vs Warriors a všechny hry mimo trh na vašem počítači prostřednictvím webových stránek NBA, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné kompatibilní zařízení prostřednictvím aplikace NBA.


Náhled na Spurs vs Warriors

Golden State Warriors se již vzpamatovávali, když byli naposledy zasaženi obrovskou ranou proti Suns, čímž ztratili Stephena Curryho se zlomenou levou rukou. Strážce hvězd se v pátek podrobil operaci kvůli zranění a tým uvedl, že mu budou chybět minimálně tři měsíce.

Warriors startují 1: 3, všechny jejich ztráty přicházejí ve dvouciferných číslech v nefunkčních hrách. Nyní, když se Curry zlepšuje, bude mít tým těžké udržet se ve hře v konkurenční Západní konferenci. Tým viděl Kevina Duranta šroubovat ve volné agentuře a Curryho Splash bratr Klay Thompson se stále vzpamatovává ze slzy ACL, kterou utrpěl v play -off. Navíc univerzální útočník Draymond Green se potýká s bolavými zády.

Byl to pro nás těžký začátek na mnoha úrovních, takže se jen snažíme najít si oporu, řekl trenér Steve Kerr. Tím se dostáváme do těžké situace, takže to vyhodnotíme a půjdeme odtud.

Velká část vedení nyní připadne nově podepsanému strážci D’Angelovi Russellovi, kterého tým získal prostřednictvím podepsání a obchodu s Nets v offseason.

Rozhodně se pokusil převzít tuto vůdčí roli a každý rok se zlepšovat tím, že bude schopen vést lidi k tomu, co vidím a čím jsem si prošel, řekl. Je to určitě podobná situace, ale bude to těžší. Máme spoustu mladých kluků, kteří budou nuceni dospět a posílit se, takže se na to také těším. … Je to příležitost. Vraťte se na rýsovací prkno s týmem a trenérským štábem a zjistěte, co můžeme udělat, abychom se na každý zápas každý den připravili. Velká věc, kterou vidím, je jen příležitost pro mnoho lidí.

Spurs odstartovali 3: 0, než naposledy prohráli s Clippers a Kawhi Leonardem. DeMar DeRozan vede tým s 23,8 body na zápas, zatímco další čtyři Spurs (LaMarcus Aldrige, Derrick White, Bryn Forbes a Dejounte Murray) jsou průměrně dvouciferní.

Murray, který přichází z chirurgie ACL, bude držen proti Warriors, protože tým se ho snaží usnadnit zpět do akce. Přispěl dobře zaoblenou statistikou 13 bodů, 8 doskoků a 5 asistencí.

Warriors jsou 7bodovým domácím smečařem Spurs a jejich celkový počet je stanoven na 222. Golden State vyhrál šest z posledních her hraných mezi týmy.


Populární Problémy

Jak zhubnout za 10 dní. Pokud chcete zhubnout za 10 dní, můžete to udělat, pokud jste oddaní a vážní. Můžete mít jen 240 hodin, ale s trochou soustředění a trpělivosti můžete zhubnout rychle a bezpečně! Vyřešit...

Jak používat a zlepšovat své schopnosti. Každý z nás má jedinečné schopnosti a schopnosti přispět k lidstvu. Navzdory tomu, že to víte, může být obtížné si uvědomit, jaké tyto dovednosti jsou a jak je dobře používat. Ať už jste čísla ...

Jak bezpečně tónovat tělo během těhotenství. Tónování těla během těhotenství vám může pomoci zůstat zdravý, cítit se dobře ve svém těle a lépe vás připravit na porod. Ve skutečnosti by se těhotné ženy měly pokusit udělat alespoň 150 minut ...