Čtvrtfinále Madrid Masters 2019: Novak Djokovič vs Marin Cilic, náhled a předpověď

Otevřená Mutua Madrid - šestý den

Otevřená Mutua Madrid - šestý den

Nejlepší osazený a světová jednička Novak Djokovič nastoupil do devátého nasazeného Marina Cilice v prvním čtvrtfinále dvouhry mužů na Madrid Masters.

jména tenisových skóre

Ti dva se spolu setkali devatenáctkrát, z toho Chorvat vyhrál nad Srbem jen dvakrát. Důležité je, že se na hlíně potkali jen dvakrát, a to především díky tomu, že jíl byl Marinovým nejméně oblíbeným povrchem. Jak se dalo očekávat, Djokovič vyhrál obě tato setkání.

Loni stáli proti sobě čtyřikrát. Cilic vyhrál své první setkání na travnatých kurtech klubu Queen’s v Londýně v epickém finále. Je ironií, že to byl turnaj, který viděl znovuobjevení Novaka Djokoviče, který před tím prožíval hrozné období. Po této události se setkali ještě třikrát, všichni na tvrdém hřišti, a dominantní Djokovič ve všech těchto zápasech překonal Cilice.

Toto čtvrtfinálové utkání v Madridu bude jejich prvním letošním střetnutím. Djokovic by měl být obvykle považován za zdrcujícího favorita, místo záznamu jeho hlavy k hlavě a povahy povrchu. Poté, co na začátku letošního roku vyhrál třetí grandslamový turnaj v řadě, měl Srb s sebou kuriózní propad. Od té doby se mu nepodařilo získat jediný titul a v raných fázích selhal v šokových porážkách.

Cilic může určitě naštvat Djokoviče, pokud ten nepřinese do tohoto zápasu svoji A hru. Ale aby se tak stalo, měl by svou hru trochu pozvednout i samotný Cilic. Všechny jeho tři dosavadní zápasy byly těsnými třemi settery, proti Martinu Clizanovi, Janu-Lennardovi Struffovi a Laslo Dereovi. Proti posledním dvěma vyhrál zápasy po prohře prvního setu.

Nemůže si dovolit mít tak pomalý start proti Djokovic. Zvláště bude muset zlepšit své podání, zejména druhé podání, které bylo proti Dereu nízké 56 procent, což mělo za následek, že byl dvakrát v zápase zlomen.

mueller loketní ortéza

Na druhou stranu se zdá, že Djokovič je svému dosavadnímu nejlepšímu blízko. Oba jeho zápasy, proti Taylor Fritz a Jeremy Chardy, byly přímočarými vítězstvími. O své podání zatím nepřišel.

Pokud nemá Djokovič volno, což se v poslední době stává příliš často, neměl by mít s likvidací Cilice velké potíže.

Předpověď: Djokovič vyhraje v přímých sadách

Populární Problémy

Jak nakrmit dvojčata. Krmení dvojčat může být problém, ať už je kojíte nebo krmíte umělou výživou. Chcete -li pomoci celé vaší rodině odpočívat a přizpůsobit se tomuto novému životnímu stylu, vytvořte rutinní plán krmení, který sahá od mléka až po tuhé ...

Lov

Jak lovit veverky. Mnoho mladých lovců začíná tím, že loví veverky s lépe ovladatelnými palnými zbraněmi ráže .22. Mnoho lidí si může myslet, že lov veverky by měl být snadný, ale vzhledem k důrazu na tiché pohyby a přesnost ...

Venus a Serena Williamsová uspořádaly další setkání, tentokrát v Lexingtonu, aby prodloužily 22 let trvající soupeření. Oba velikáni všech dob měli ve svých úvodních kolech kontrastní vítězství.

Stefanos Tsitsipas nedávno prohlásil, že považuje za inspiraci úspěchy Dominica Thiema, zejména jeho triumf na US Open.

Není nic jiného, ​​než probudit se v nedělní líné ráno a usmažit si snídaňové párky plné bylin s šálkem kávy v ruce. Jakmile se nadechnete, jak prskají na pánvi, nelze odolat tomu, že sníte ještě pár ...

Novak Djokovic a Dominic Thiem měli na Instagramu hravou náladu a komentovali příspěvek na výměnu účesu ATP. Rakušan mu nedávno přidal do vlasů blonďaté šmouhy, zatímco Djokovič měl vždy silný buzzcut.