Jak se dívat na 1. sérii online „Vše na lince“ online bez kabelu

Vše na Channel Discovery Channel

Cvrlikání Vše na Channel Discovery Channel

dívka s tenisovým míčkem

Po stopách Nejsmrtelnější úlovek a Deadliest Catch: Bloodline přichází nová rybářská dokumentace Discovery Channel s názvem Vše na lince , premiéra v pátek 22. května ve 21 hodin. ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Vše na lince na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Discovery na televizi Philo

Discovery Channel je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Vše na lince žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte Discovery na FuboTV

Discovery Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Vše na lince žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte Discovery na Hulu pomocí živé televize

Discovery Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Vše na lince žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

projektová dráha sezóna 17 sledovat online

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte Discovery na Sling TV

Discovery Channel je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Vše na lince živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Vše na lince“

Je konec sezóny lovu tuňáka obecného a sázky jsou vyšší než kdy dříve.

Zastaví systémy kvót operace dříve, než kapitáni vydělají nějaké peníze? Nalaďte si premiéru seriálu #AllOnTheLine DNES v 9 hodin na Discovery. pic.twitter.com/X9gCV6PrBC

- Discovery (@Discovery) 22. května 2020

Tato nová rybářská dokumentace přináší diváky do sezóny tuňáka obecného v Atlantském oceánu u pobřeží Gloucesteru v Massachusetts. Zatímco mnoho lodí to na sezónu ukončuje, dvě rodiny stále bojují o vylodění velkého tuňáka, který drží jejich rodiny nad vodou v chladných zimních měsících.

Důvodem, proč loví dlouho do chladnějších měsíců, je to, že tuňák obecný je jednou z nejcennějších ryb na světě. Protože nabídka je globálně omezená, může jeden úlovek vydělat až 20 000 $. To ale také znamená, že existuje přísná kvóta, aby se zabránilo nadměrnému rybolovu, a podporuje udržitelnost, takže pokud bude kvóty dosaženo, mohou být některé rybářské lodě poslány domů s prázdnou.

černé dodávkové tenisky

Jak se počasí zhoršuje, ryby se zvětšují a sázky se zvyšují. Tito monster tuňáci mohou vážit více než 1 000 liber a jsou navinuti starým způsobem - ručně - což z něj činí konečnou bitvu mezi člověkem a zvířetem. Je to všechno praktická paluba, protože tito rybáři riskují všechno, aby si domů přinesli výplatu příšer, uvádí tisková zpráva Discovery Channel.

Aby vyhráli ve velkém, musí se rybáři co nejrychleji navinout v největším tuňákovi. Má to ale háček: každé lodi je povolen jeden úlovek denně a musí je navíjet ručně, což má za následek zpětnou bitvu, která může trvat hodiny. Vzhledem k živobytí jejich rodin na řadě a generacím tradic za nimi se tyto rodiny rybářů budou navzájem spoléhat a společně pracovat na společném cíli.

Rybaření je pro First Mate Stana víc než jen práce, jde o přežití. Nalaďte se na novou sérii #AllOnTheLine premiéra v pátek v 9 hodin na Discovery. pic.twitter.com/dyZfvVWdX2

- Discovery (@Discovery) 21. května 2020

Přehlídka sleduje dva čluny, Julii Nicole a Subdivider, zdůrazňující zvláštní dynamiku mezi oběma posádkami a způsob jejich spolupráce v průmyslu, který vyžaduje tvrdou, někdy bezohlednou konkurenci.

Kapitánem SUbdivideru je Johnny Johnson, který v 80. letech pracoval jako člen posádky Grateful Dead, než objevil lov tuňáka žlutoploutvého na Havaji. Johnsonův otec drží světový rekord v největším uloveném sumci.

Jednoho dne získám svůj vlastní světový rekord chycením patnácti set liber. Je to někde tam a je na tom moje jméno, řekl Johnson v tiskové zprávě.

Julia Nicole ovládají tři generace rodiny Smithů. Dan Smith starší přebírá zadní sedadlo, aby se zaměřil na jiné podniky, a tak se jeho syn Danny Jr. chystá prokázat, že je mu 18 let.

Přestože obě posádky rodin uznávají riziko - od nebezpečného a nepředvídatelného počasí po vyhozené peníze, jakmile jsou kvóty dosaženy - věnují se svému způsobu života a nevyměnili by ho za svět. Jsou připraveni riskovat vše, aby přinesli domů bohatství.

Vše na lince premiéra v pátek 22. května ve 21 hodin ET/PT na Discovery Channel.


Populární Problémy

Značka obuvi Roger Federer podporovaná společností On AG zaznamenala během období výluky nárůst prodejů. Curychský manufaftuer On AG je jednou z nejrychleji rostoucích značek běžeckých bot na světě.

Jalebi je sladkost, která se vyrábí v celé Indii, Pákistánu a na Středním východě. Jedná se o tradiční pokrm, který je důležitou součástí mnoha festivalů a oslav. Https://www.archanaskitchen.com/recipes/indian/indian-sweets-mithai-reci ...

Uznávaný seriál Epix „Godfather of Harlem“ je zpět na 2. sérii, která má premiéru v neděli. Zde je návod, jak můžete streamování pořadu sledovat online zdarma.

Jak prát oděv pouze pro suché čištění. Výrobci označují své oděvy pokyny pro praní a sušení, jsou navrženy tak, aby zboží vydrželo co nejdéle. Pokud však máte skříň plnou oblečení označeného jako „suché čištění ...

Elegantní krajkový top je dokonalým základním kouskem, který můžete mít ve skříni. Můžete jej nosit na rande, mít ho ležérní celý den nebo cokoli mezi tím! Zkompilovali jsme některé z nejlepších způsobů, jak upravit krajkový top, abyste nikdy ...