Olympijské hry v Tokiu 2020: Ovlivní to, že se Indie nekvalifikuje na akci smíšené čtyřhry v tenisu, o jejich vyhlídky na medaile v Tokiu?

Sania Mirza a Rohan Bopanna: Hvězdná smíšená čtyřhra Indie bude v Tokiu chybět

Sania Mirza a Rohan Bopanna: Hvězdná smíšená čtyřhra Indie bude v Tokiu chybět

Tenisová smíšená čtyřhra je tradičně pro Indii silnou událostí ve velkých mezinárodních soutěžích, jako jsou grandslamy a asijské hry. Specialisté na indické čtyřhry jako Leander Paes, Mahesh Bhupati a Sania Mirza vyhráli mnoho grandslamů ve smíšené čtyřhře.

Přestože Indie dosud nikdy nezískala olympijskou medaili, v olympijských hrách v Riu 2016 se sblížila. Indická dvojice Sania Mizra a Rohan Bopanna prohrála s Radkem Štěpánkem a Lucií Hradeckou z České republiky ve dvou setech v zápase play off o bronzovou medaili a skončil 4. Indický tenis však od té doby neustále klesá.

Sania Mirza & Rohan Bopanna v semifinále olympijských her v Riu 2016

Sania Mirza & Rohan Bopanna v semifinále olympijských her v Riu 2016

Proč Indie nebude mít v Tokiu tým smíšené čtyřhry

Rohan Bopanna (38. místo) a Divij Saran (75. místo) před olympijskými hrami v Tokiu měli v současné době dva nejlepší indické hráče ve čtyřhře dohromady 113, což pro ně nebylo dost dobré na to, aby snížili o Tokio . Je to vůbec poprvé od olympijských her v roce 1992, kdy se Indie nedokázala kvalifikovat na čtyřhru mužů na čtyřhru mužů.

Divij Saran a Rohan Bopanna

Divij Saran a Rohan Bopanna

V divizi dvouhry mužů se dva nejlepší indičtí hráči Prajnesh Gunneshwaran (na 148. místě) a Sumit Nagal (na 150. místě) nekvalifikovali kvůli nízkému umístění.

Sumit Nagal: U mužů se nepodařilo kvalifikovat

Sumit Nagal: Nepodařilo se kvalifikovat ve dvouhře mužů v Tokiu

Vzhledem k tomu, že indičtí muži ve dvouhře a čtyřhře se na akci nemohou kvalifikovat, Indie nebude moci postavit v Tokiu tým smíšené čtyřhry. Smíšená čtyřhra totiž nemá žádné samostatné kvalifikační akce na olympiádu. Družstva jsou tvořena registrací týmů složených z hráčů hrajících dvouhru a čtyřhru mužů a žen na místě.

Jak to ovlivní vyhlídky na medaile Indie v tenise

Akce smíšené čtyřhry by byla nejlepší šancí Indie získat medaili v tenise v Tokiu. Indická hvězdná čtyřhra Sania Mirzaová se vrací do ženské čtyřhry v Tokiu po dvouletém odstupu od soutěžního sportu. Pokud by s ní Rohan Bopanna hrála ve smíšené čtyřhře, Indie by si rozhodně představovala své šance na zisk olympijské medaile. Tato dvojice by byla jednou z nejzkušenějších a nejpůsobivějších tenisových dvojic této akce.

Populární Problémy

Jak si vyrobit pravé kubánské mojito. Tento osvěžující kubánský koktejl byl oblíbeným spisovatelem Earnestem Hemingwayem a je perfektní odpovědí na parný letní den. Zatímco na původním můžete najít bezpočet verzí a úprav ...

„Bridge and Tunnel“, nová série od Edwarda Burnse, má premiéru v neděli večer. Zde je návod, jak můžete sledovat show online bez kabelu.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos sítě Pac-12 na vašem počítači, telefonu nebo jiném zařízení.

Po rekordním hrnce ve výši 57,2 milionu dolarů v roce 2019 USTA snížila peníze nabízené hráčům v letošním ročníku.

Je čas na největší venkovní koktejlovou párty na světě 2020, protože v sobotu se setkají Florida a Georgia. Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos.

Mockumentary filmař Christopher Guest je zpět, aby nás rozesmál s maskoty. Kliknutím zjistíte, kdy film zasáhne Netflix.