Jak se dívat na Deadliest Catch Bloodline online bez kabeluGetty ImagesDiscovery Channel debutuje v zbrusu nové sérii Nejsmrtelnější úlovek franšíza v úterý 14. dubna, volal Deadliest Catch: Bloodline . Vysílá se ve 22 hodin ET/PT, po dvouhodinové premiéře původní série 16 ve 20 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Deadliest Catch: Bloodline (a Nejsmrtelnější úlovek ) na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Discovery na televizi Philo

Discovery Channel je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je ze všech streamovacích služeb nejlevnější, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

vtipné tenisové míčky

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Deadliest Catch: Bloodline žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrávat pořady, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sledujte Discovery na FuboTV

Discovery Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Deadliest Catch: Bloodline žijte na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

Sledujte Discovery na Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně kanálu Discovery Channel. První měsíc obvykle stojí 20 $, ale pokud se zaregistrujete mezi 17:00. ET a půlnoci ET, můžete se zaregistrovat bez kreditní karty (pouze e -mailová adresa) a sledovat zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Deadliest Catch: Bloodline živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

sledujte hru Steelers online zdarma

Náhled „Deadliest Catch: Bloodline“Hrát si

Deadliest Catch: Bloodline Deadliest Catch: Bloodline se koná v úterý, premiéra 14. dubna ve 22:00 ET/PT na Discovery Channel. Po premiéře se epizody budou vysílat ve 21:00 ET/PT. 2020-04-09T18: 14: 30 000Z

Od smrti kapitána Cornelie Marie Phila Harrise uplynulo 10 let. Kapitánem své lodi byl více než 20 let a svou lásku k rybaření předával svým synům, Jakovi a Joshovi. Nyní je Josh kapitán Cornelia Marie a debutuje o svém Nejsmrtelnější úlovek spinoff s názvem Pokrevní příbuznost.

Popis epizody premiéry zní: K 10. výročí poslední sezóny kapitána Phila Harrise v Beringově moři se Josh Harris vydává na osobní cestu, aby znovu objevil, co z jeho otce udělalo legendu, a přijal dědictví, které zdědil jako Philův syn a spolukapitán Cornelie Marie.

Podle tiskové zprávy Discovery Channel Josh a jeho obchodní partner Casey McManus nacházejí neuvěřitelný objev záhadných havajských rybářských map načrtnutých rukopisem, poznámkami a statistikami kapitána Phila, který je přiměje k tomu, aby se vydali na cestu jednou za život. Havaj, aby se dozvěděl o době, kdy [Joshův] otec tam strávil před desítkami let rybařením.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Kapitán @joshharriscm se odbavuje a říká fanouškům, aby zůstali, společenská vzdálenost a možná si tentokrát udělali čas na trochu #DeadliestCatch! ? Sledujte, jak se Josh pokouší sledovat ztracené plány svého otce na Deadliest Catch: Bloodline na Discovery.com/Bloodline!

Příspěvek sdílený uživatelem Nejsmrtelnější úlovek (@deadliestcatch) 27. března 2020 ve 14:08 PDT

Josh a McManus našli mapy, když dělali renovace v kapitánově komnatě Cornelie Marie. Grafy jsou datovány již na začátku 80. let minulého století. Pokrývají všechny havajské ostrovy, včetně známého pobřeží Kona, které je jedním z nejlepších rybářských míst na světě. Tisková zpráva uvádí, že grafy jsou pokryty rukopisem Phila Harrise s podrobnými poznámkami o rybářských dobrodružstvích a životě na ostrově. Na mapách jsou rybářská tajemství, ale Joshovi toho mají mnohem víc.

Aby jim Harris a McManus pomohli při plavbě v těchto neznámých vodách, požádali o pomoc Jeffa Silvu, špičkového komerčního rybáře na Havaji, který jim může pomoci naučit se místní rybolov a interpretovat Philovy mapy.

Jedná se o rybaření, jako Josh a Casey nikdy předtím nelovili, a tato dvojice bude bojovat s živly - a navzájem - ve snaze chytit nejlukrativnější odměnu na ostrově - ahi tuňáky - a ponořit se hlouběji do tajemství Philovy doby na Havaji.

tipy na servírování tenisu

Deadliest Catch: Bloodline premiéra v úterý 14. dubna ve 22 hodin ET/PT na Discovery; každá další epizoda je v úterý v 9 hodin ET/PT.


Populární Problémy

Vaše batole se může zdát, že má nekonečnou energii, ale někdy je budete muset vyzvednout a nosit, když jsou unavení nebo na nebezpečném místě. Když je čas přepravovat batole, nezapomeňte je bezpečně vyzvednout, abyste ...

Stereotypní brácho dostane špatnou pověst z domu bratrů do posilovny, ale být bráchou nemusí být špatná věc. Bratrství a bratrství jsou kořeny kultury bratrů a mohou být zdravým způsobem budování důvěry ...

Jak prát deku. Přikrývky, stejně jako ostatní oblečení a ložní prádlo, vyžadují pravidelné čištění. Pro šidítka a přikrývky, které jsou hojně využívány, se doporučuje jednou za měsíc je vyprat, aby se prach a špína nedostaly do ...