Přímý přenos Wilder vs Breazeale: Jak se dívat online zdarma

Přímý přenos Wilder vs Breazeale

Getty

Deontay Wilder se v sobotu pokusí obhájit titul těžké váhy WBC proti Dominicu Breazealovi v brooklynském Barclays Center.

loketní zánět šlach

Hlavní bojová karta začíná ve 21 hodin. ET a budou vysílány v Showtime. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Showtime na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu.

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete na svém počítači sledovat živý přenos Wilder vs Breazeale přes web Amazon, nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

FuboTV

Ať už máte FuboTV nebo chcete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi „Showtime je k dispozici jako doplněk.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat živé přenosy Wilder vs Breazeale na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

legální podání ve stolním tenise

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete Wilder vs Breazeale sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled Wilder vs Breazeale

Wilder bojoval s Breazeale více než dva roky. Začátkem tohoto týdne podpořil jejich nepřátelský vztah citátem z Rockyho IV.

Pokud zemře, zemře, “řekl Wilder USA Today . Tohle je box. Není to gentlemanský sport. Toto je gladiátorský sport. A se špatnou krví víme, že mám moc.

Třiatřicetiletý muž dodal: Člověče, tento boj se špatnou krví, kterou máme, nevidím, že by tento boj trval dlouho. Budu překvapen, pokud tento boj projde třemi koly. Nemám toho chlapa rád Nemám s ním dobré úmysly. Přeji mu to nejhorší.

27. února 2017 Wilder obhájil titul proti Geraldovi Washingtonovi v Birminghamu v Alabamě. Breazeale porazil Izu Ugonoh v zápase undercard a podporoval Washington.

Podle Wildera - rodáka z Tuscaloosy v Alabamě - Breazeale později v noci ohrožoval život svého bratra v hotelu ve městě, což vyvolalo konfrontaci mezi bojovníky.

Vložil jsem Breazealovi ruku do tváře a řekl jsem mu: „Nikdy do mého města nevyhrožuj mé rodině. Nikdy to nedělejte, “řekl Wilder, podle USA Today. A odtamtud to eskalovalo. Jeho trenér začal tlačit a strkat, a v tu chvíli vešel můj tým. Vstoupili do budovy a pak to byla úplná rvačka.

velikost hlavy tenisové rakety

Wilder je 40-0-1 s 39 knockouty-19 z toho přišlo v prvním kole. Jeho poslední obhajoba titulu proti Tysonovi Furymu skončila kontroverzní remízou.

Breazealeovi z Glendale v Kalifornii je 20-1. Jeho osamělá ztráta přišla, když v červnu 2016 vyzval Anthonyho Joshuu o titul IBF v těžké váze.

Třiatřicetiletý řekl, že pod trenérem Virgilem Hunterem zdůrazňoval obranu.

Jsem ofenzivní bojovník, řekl Breazeale Los Angeles Times . Rád házím rukama, rád házím velké bomby, ale mohu zapomenout na svoji obranu, takže jsme pracovali na návratu na moji domovskou základnu - na moji obranu, můj zásadní postoj, můj úder. Virgil vám brání udělat chybu. Má čas na učení.

Nemám moc rád Wilderův boxerský styl ani to, jak vyrostl jako boxer. Toto je poprvé, kdy se postaví tváří v tvář někomu, kdo mu může dát ránu, vrátit mu ji a dát ho na plátno. Nebyl dole na plátně jako profesionál, a když to udělá, věřím, že si uvědomí: „Ach, člověče, bojuji.“ Bude muset projít svými kontrolami a zůstatky. „Opravdu chci vstát a bojovat s tím chlapem, nebo jsem skončil?“ Když ho položím, bude hotový. A pokud vstane, mám v plánu zničit mu kariéru, dát ho do důchodu.


Populární Problémy

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...

Ředitel turnaje Roland Garros Guy Forget a osmnáctinásobný grandslamový šampion Chris Evert podpořili rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z French Open, ale Patrick McEnroe věří, že švýcarské wi

Svou špinavou obuv můžete nechat znovu vypadat čistě odstraněním špíny a nečistot zubní pastou. K čištění špíny z obuvi použijte buď zubní kartáček nebo čisticí podložku. Nechte zubní pastu zaschnout v obuvi a poté ji vyjměte ...

Zde jsme uvedli nápady na dárky, které budou vyhovovat fanouškům tenisu pro všechny věkové skupiny. .