Jakmile bude Rafael Nadal předběhnout Slam tally Rogera Federera, nebude se o DOBĚ diskutovat: Jo-Wilfried Tsonga

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Jo-Wilfried Tsonga nedávno vyslal bohatou chválu na Rafaela Nadala a promluvil Španělský nárok na titul „KOZA“ . Tsonga věří, že Nadal bude považován za největšího hráče všech dob, jakmile se mu podaří vyhrát 21. grandslamový turnaj.

bellator 214 jak se dívat

Rafael Nadal a Roger Federer v současné době mají shodně 20 Slamů za kus, přičemž Nadal je silně favorizován na zvýšení počtu na nadcházejícím French Open. Federer, na druhou stranu, vypadá nepravděpodobně, že by přispěl k jeho shodě vzhledem k jeho bojům v posledních několika letech.

Vzhledem k tomu, že Rafael Nadal je také zhruba o půl dekády mladší než Roger Federer, je pravděpodobné, že svou kariéru ukončí více Slamy než Švýcaři. A Jo-Wilfried Tsonga věří tomu samému, o čemž svědčí některé jeho nedávné komentáře .

Francouz tvrdil, že titulní součet Rafaela Nadala je působivější než Rogera Federera, protože toho dosáhl za kratší časové období. Rovněž tvrdil, že Španěl by byl jednomyslně nazýván KOZOU, kdyby se stal jediným vlastníkem rekordu Slam.

'Vzhledem k tomu, že je o pět let mladší než Federer, to, co udělal, je výjimečné,' řekl Tsonga. „Dnes nemůžeme zpochybňovat, že to byl on, kdo vyhrál nejvíce. Pokud by předběhl Rogera s počtem grandslamových titulů, rozhodně by už nebyla debata o největším hráči všech dob. '
Jo-Wilfried Tsonga

Jo-Wilfried Tsonga

Jo-Wilfried Tsonga dále prohlásil, že Rafael Nadal je favoritem na zisk dalšího letošního titulu na French Open. Bývalý finalista Australian Open také věří, že Nadal by byl v očích všech favoritem - včetně těch, kteří ho mají šanci porazit, jako Novak Djokovic a Dominic Thiem.

'Dnes už nikdo nepochybuje, že je nevyhnutelným favoritem. Ptáte se všech hráčů, dokonce i těch, kteří ho dnes dokážou porazit, si myslí, že je favoritem,' řekl Tsonga. „Není pochyb, že za 15 let vyhrál třináctkrát, je to jen výjimečné. Pokud existuje jeden oblíbený, je to Rafael Nadal. '

Jo-Wilfried Tsonga počítá s tím, že mezi Rafaelem Nadalem, Novakem Djokovicem a zbytkem pole je „stále trochu rozdíl“

Novak Djokovic a Rafael Nadal se po finále na Italian Open navzájem vítají na síti.

Novak Djokovic a Rafael Nadal se po finále na Italian Open navzájem vítají na síti.

chrisley ví nejlépe online zdarma

Zatímco Rafael Nadal a Novak Djokovic zdánlivě začali ustupovat v některých menších událostech, nadále udržují své škrcení na Majors. Dohromady se podíleli na 10 z posledních 11 nabízených grandslamů, čímž se Next Gen drželi na dosah ruky od největších cen v tenise.

Ale s jejich nedávným představením na Italian Open, kde Rafael Nadal získal titul a Djokovič skončil jako vicemistr, zdálo se, že plodné duo naznačilo, že se Masters také jen tak snadno nevzdá.

To samé zopakoval během rozhovoru Jo-Wilfried Tsonga a dodal, že mladší hráči mají na Slamse stále co dohánět.

'Oba, ať už Novak a Rafael, na turnaji v Římě, stále dali kostel trochu zpět do středu vesnice a ukázali, že stále existuje trochu rezervy a že jsou stále favority na grandslamy,' Řekla Tsonga.

Populární Problémy

„Návrat do opatství Downton“ je speciál NBC, který poskytuje náhled do připravovaného filmu o spinoffu.

Kromě obtěžování může mít popruhy na batohu, které vám stále sklouzávají z ramen, také bolesti ramen, krku nebo zad. V mnoha případech je viníkem nesprávně vybavený školní nebo venkovní batoh, který lze vyřešit ...

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat novou epizodu Watchmen online bez kabelu.

HBO nyní přináší na streamovací službu v březnu spoustu nových filmů, dokumentů a televizních pořadů. Podívejte se na úplný seznam zde.

Muay Thai je starověký styl bojových umění, který se datuje do 15. století v Thajsku. Zatímco zápasy Muay Thai v předchozích stoletích byly často brutální boje, dnešní Muay Thai řídí rozhodčí, který sleduje body, ...

Jak zacházet se zkrouceným krkem u králíků. Pokřivený krk, také známý jako náklon hlavy, je běžný u králíků. Https://www.peteducation.com/article.cfm?c = 18+1803 & aid = 2371 Tento stav má několik potenciálních příčin, včetně bakteriálních infekcí vnitřního ucha. ..