Jak se dívat na olympijské hry Brazílie vs Španělsko v USAGetty Images Brazilský obránce Dani Alves a obránce Diego Carlos.

Když Brazílie v Tokiu nastoupí proti Španělsku, je na řadě olympijské zlato v mužském fotbale. Pokud žijete v USA, můžete zápas sledovat živě.

V USA bude zápas (začátek: sobota ráno v 7:30 ET/4: 30 ráno PT) vysílán na NBCSN. Můžete také sledovat živý přenos (nebo opakování) zápasu přes NBCOlympics.com nebo aplikaci NBC Sports.

Chcete-li sledovat digitální platformy NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud nemáte kabelové připojení nebo nemáte kabelové přihlášení, zde je několik různých způsobů, jak můžete stále sledovat živé přenosy stream Brazílie vs Španělsko online:

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webových stránkách NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) s předplatným FuboTV, které je dodáváno se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledujte Brazílii vs Španělsko živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání prostřednictvím aplikace NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.


Sling TV

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba pro dlouhodobé streamování s těmito kanály a můžete získat svůj první měsíc (který pokryje celou olympiádu) za pouhých 10 $:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledujte Brazílii vs Španělsko živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření Sling.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. Prostřednictvím kteréhokoli z nich můžete sledovat živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) a pomocí 14denní zkušební verze si můžete vybrat libovolný balíček a libovolný doplněk. .

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžete sledujte Brazílii vs Španělsko živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých pověření AT&T TV.


Hulu s živou televizí

Živý přenos NBCSN a veškerého digitálního obsahu NBC (vše na webu NBC Olympics nebo v aplikaci NBC Sports) můžete sledovat prostřednictvím Hulu s živou televizí , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

tetherball s tenisovým míčkem

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledujte Brazílii vs Španělsko naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4 nebo 5, Nintendo Switch, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Můžete také sledovat živě nebo na vyžádání v aplikaci NBC Sports , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, PlayStation 4, na jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek NBC Olympics .

Chcete-li sledovat prostřednictvím platforem NBC, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.


Náhled Brazílie vs Španělsko

Brazílie hledá zlaté medaile zády k sobě, když se v sobotu na olympiádě v Tokiu utkají se Španělskem. Jedná se o třetí olympijské finále v řadě. Brazílie postoupila tak, že po nerozhodném stavu 0: 0 porazila Mexiko v přestřelce.

Měli jsme šance vyhrát zápas v pravidelném čase, ale nebylo to možné, řekl brazilský kapitán Dani Alves pro ESPN. Myslím, že osud chtěl, aby to tak bylo. K týmu z Mexika mám velký respekt, mám je hodně rád, ale jen jeden mohl projít a naštěstí jsme to byli my.

Mexiko je soupeř, kterého si velmi vážíme, protože má fotbalovou školu a bojuje ve hrách. S tímto soupeřem jsme již trpěli. Ale tohle je fotbal. Podali jsme velmi dobrý výkon, trpěli jsme, když jsme museli, ale věřím, že jsme si zasloužili být v tomto finále. Zbývá jedna hra. Musíme si udržet soustředění a koncentraci. Je velmi těžké vyhrát hry, když stojíte tváří v tvář tak rozdílným soupeřům. To vyžaduje rozsáhlé přizpůsobení. Máme personál, který to velmi dobře kontroluje, poskytuje nám potřebné informace a dává výsledky. Musíme udělat ještě jeden krok.

Španělsko usiluje o první olympijské zlato od roku 1992, kdy ve finále porazilo Polsko. Stejně jako Brazílie postoupilo Španělsko s obranou a na pokutové kopy se pohybovalo kolem hostitelského Japonska. Španělský trenér Luis de la Fuente je potěšen, že jeho tým má v Brazílii silného soupeře, kterým musí projít.

Hrát Brazílii ve finále je snem, který má mnoho fotbalových profesionálů. To by muselo být finále, které by si většina lidí vybrala, a já bych si to vybral také, řekl Luis de la Fuente Jsou motivovaní. Hodně si vytrpěli a hodně obětovali se svými kluby a ztrátou prázdnin. Všechno si to zaslouží, pracovali pro to.

Brazílie má +150 na vítězství v regulaci, přičemž Španělsko přichází na +235. Celková částka za zápas je stanovena na dva góly.

Brazílie předpovídala sestavu: Svatí; Diego Carlos, Nino, Dani Alves, Guilherme Arana; Luiz Douglas, Guimaraes, Matheus Cunha, Antony, Claudinho; Richardson.

Španělsko předpovědělo sestavu : Unai Simón; Óscar Gil, Eric García, Pau Torres, Marc Cucurella; Martín Zubimendi, Mikel Merino, Pedri; Dani Olmo, Mikel Oyarzabal, Rafa Mir.


Populární Problémy

Používání suchých zipů, jako jsou zipy značky Velcro, je hračka, ale jejich udržování v čistotě může být obtížné. Fuzz oblečení, chlupy domácích mazlíčků a další chlupy se mohou zapíchnout do háčkové strany uzávěru, což snižuje jeho schopnost ...

Jak zhubnout při kojení. Kojení je skvělé nejen pro vaše dítě, ale pro většinu žen má také výhodu spalování kalorií navíc, což může pomoci shodit přebytečná kila nabytá během těhotenství. Hubnout...

Tito hráči letos předvedli řadu slibných výkonů a v roce 2017 by se od nich daly očekávat velké věci.

Jak nosit ramenní pouzdro. Pouzdro na rameno je pohodlný způsob nošení zbraně, zvláště pokud trávíte hodně času seděním. Pouzdra na pouzdra vám umožňují utáhnout popruhy, takže jsou přizpůsobitelné široké škále velikostí těla. Ony...

Havrani a Orli se setkají v neděli ve Philadelphii. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Wozniacki zaznamenal malý počet nevynucených chyb, aby vyhrál úvodní kolo.