Jak sledovat a živě streamovat televizní show „Skutečné peníze“ Eddieho Money online

Sledujte skutečné peníze online

Getty Eddie Money vystupuje během All American Concert Series 'FOX & Friends' mimo FOX Studios 7. června 2013 v New Yorku.

V pozdní reality show Eddieho Money zbývá 5 epizod Skutečné peníze , a AXS TV je vysílá ve čtvrtek večer v 8: 30/7: 30c. Poté, co 13. září zemřeli peníze, má přehlídka mimořádný význam pro jeho rodinu, přátele a fanoušky.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos AXS TV na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

TV Philo

dobro jí zpětné streamování

AXS TV je součástí hlavního 58kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete AXS TV sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

malované tenisky

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát většinu pořadů, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

AXS TV je součástí balíčků kanálů Sling Orange a Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete AXS TV sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

AT&T TV nyní

informace o badmintonu

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů a horní čtyři balíčky (Entertainment, Choice, Xtra a Ultimate) zahrnují AXS TV.

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos AXS TV na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Náhled pocty Eddieho Money od AXS TV

Eddie Money prohrál svůj boj s rakovinou jícnu 4. stupně v pátek 13. září ve věku 70 let; je nejlépe známý svou více než 40letou kariérou rock-and-rollového baviče, proslulého hity včetně Take Me Home Tonight a Two Tickets to Paradise. Jeho rodina, která hrála ve dvou sezónách Skutečné peníze po jeho boku potvrdila zprávu v prohlášení S těžkým srdcem se loučíme s milujícím manželem a otcem. Bez něj si svůj svět nedovedeme představit. Jsme vděční, že díky své hudbě bude navždy žít.

Po přestávce, Skutečné peníze se vrátil do AXS TV s novými epizodami 12. září, pouhý den předtím, než Money zemřel. V nedávné epizodě přehlídky Eddie odhalil svou diagnózu rakoviny a dodal: Co nechci dělat, je, že nechci před každým utajovat skutečnost, že jsem měl rakovinu. On a jeho manželka Laurie se rozhodli podělit se o svůj boj s rakovinou v jejich reality show, aby snad mohla pomoci ostatním procházejícím podobným bojem. Protože posledních 5 epizod bylo natočeno poté, co mu byla diagnostikována rakovina, zbývající epizody v seriálu by měly také obsahovat Eddieho diagnózu a její dopad na něj a jeho rodinu.

perfektní podání tenisu

Oficiální souhrn čtvrteční epizody 19. září zní Déšť nebo lesk, Jesse je odhodlán připravit jídlo pro rodinu a posádku. Eddie a Laurie diskutují o jeho plánu turné. Později se setkají s umělcem Scottem Jacobsem, kde konečně uvidí jeho hotový portrét Eddieho.

Podle Web Eddie Money, když bylo v červnu 2018 oznámeno obnovení přehlídky 2. řady, Money řekl, že chci poděkovat Marku Cubanovi a AXS TV za druhou sezónu. Děti jsou nadšené, stejně jako ‚Buddy‘, náš pes. Jsem rád, že si všichni užívají naši zábavnou a talentovanou rodinu ... i když si moje žena stále nemyslí, že jsem vtipný. Přál bych si, abych před 10 lety a 10 kily vystřelil skutečné peníze! Ha!

Na počest Eddieho Money a jeho odkazu, AXS TV vysílala celodenní poctu na hvězdu hudební a reality televize.


Nalaďte si posledních 5 epizod seriálu Skutečné peníze sezóna 2, čtvrteční noci v 8: 30/7: 30c na AXS TV.


Populární Problémy

Podívejte se, jak sledovat dnešní zápas Barcelona - Leganés Copa del Rey, pokud jste ve Spojených státech.

Vzestup Ankity Rainy na indickém tenisovém okruhu mohl být klidný, ale byl poměrně vzestupný a stabilní.

Váš průvodce sledováním Disney's Recess online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.

Kompozice je ve fotografiích, webových stránkách, obrazech, interiérovém designu a architektuře. Dobří fotografové uspořádají části a prvky fotografie v souladu se známými obecnými pravidly kompozice. Když tedy fotografujete, víte ...

Zajímá vás, co znamená „dvojka“ v tenise? Vysvětlíme, co znamená dvojka, a poskytneme vám další zdroje, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět o bodování tenisu.

Vytváření a honba rekordů: Sen, který stojí za dřinu