Finále Nitto ATP 2018: Nicolas Mahut a Pierre-Hugues Herbert přemohli Kubot-Melo

Herbert a Mahut na finále Nitto ATP 2018

Herbert a Mahut na finále Nitto ATP 2018

rakety pro začátečníky

Francouzské duo Nicolas Mahut a Pierre-Hugues Herbert ve svém druhém zápase na finále Nitto ATP 2018 porazilo ve středu Lukasze Kubota a Marcela Mela 6: 2, 6: 4.

Poté, co čelili porážce nejlépe nasazené dvojici Pavic a Marach v jejich otvíráku, to byl pro francouzský pár nezbytný zápas, protože získali své první vítězství v turnaji.

Mahut, který v prvním zápase bojoval se zraněním nohy, ujistil Francouzskou tenisovou federaci, že se není čeho obávat a že menší hádka neovlivní jeho šance na účast v nadcházejícím finále Davisova poháru proti Chorvatsku koncem tohoto měsíce.

Brzká přestávka podání poskytla francouzskému páru výhodu v prvním setu, protože jeho soupeři v první sadě nikdy nenalezli žlábek. Herbert a Mahut získali impozantních 62 procent bodů za druhé podání a na cestě k 70minutovému vítězství nečekali ani jednomu bodu zlomu, čímž se zlepšili na rekord 21-10 v této sezóně.

wii sportovní tenisová raketa

'Je to nejlepší zápas, který jsme tu spolu odehráli,' řekl Herbert. 'Právě teď je to dobrý pocit, protože zápasy nebyly pokaždé takové.'

Osmá nasazená dvojice se ve finále ATP objevuje již po čtvrté za sebou a v O2 areně se ještě nedostala do semifinále. Budou se snažit předvést silnou show ve své závěrečné skupinové hře proti fanouškům davu Mike Bryanovi a Jacku Sockovi, aby zapečetili semifinálové kotviště.

Dvojitý brejk v prvním setu a rychlý brejk ve druhém setu spojený se solidním podáním služeb byl klíčem k vítězství Francouzů v zápase.

Herbert a Mahut, kteří se v červnu stali teprve třetím francouzským párem v otevřené éře, který vyhrál na Roland Garros, se budou snažit dokončit sezónu ATP na vysoké úrovni vítězstvím v turnaji, protože se snaží obléknout národní barvy v nadcházející finále Davisova poháru proti Chorvatsku koncem tohoto měsíce.

Oklahoma State vs Iowa wrestling

Populární Problémy

Mirza a Hingis porazily Garbine Muguruzaovou a Carlu Suarezovou-Navarrovou 6: 0 6: 3, zatímco Radwanská porazila dnes 4. nasazenou Petru Kvitovou 6: 2, 4: 6, 6: 3.

Zde je návod, jak zdarma sledovat online stream Preakness Stakes online.

Jak začít běhat. Začít běhat je snadné: vše, co musíte udělat, je vyjít ven a jít. Vybudování běžecké rutiny však vyžaduje čas. Abyste mohli začít běhat a pokračovat v běhu, budete potřebovat disciplínu, vytrvalost, základní úroveň ...

S omezenými světelnými zdroji, nízkými stropy a odkrytými trubkami lze sklepy těžko ozdobit. Naštěstí existuje spousta designových řešení, která dokážou rozjasnit i tu nejtemnější místnost. Při dokončování vašeho sklepa je nejvíce ...

Poslední teenager, který vyhrál grandslamový titul v losování mužů, byl Rafael Nadal už v roce 2005.

How to Save the Snatched Girl in GTA V. Tato náhodná událost v Grand Theft Auto V zahrnuje záchranu dívky, která byla unesena členy The Lost MC. Je k dispozici pro jakoukoli postavu po dokončení mise s názvem „Tahání ...