Přímý přenos Loyola vs Wisconsin Basketball: Jak se dívat online

Hodinky Loyola Chicago vs Wisconsin

Getty Tým vede ve skórování Micah Potter z Wisconsinu Badgers.Č. 13 Wisconsin Badgers (4-1) bude v úterý večer hostit Loyola-Chicago Ramblers (3-0) v Kohl Center v Madisonu.Hra začíná ve 20 hodin. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud ale nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Loyola Chicago vs Wisconsin online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network, alternativních kanálů BTN (pokud je v BTN více her) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

simien ortéza na tenisový loket

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Loyola Chicago vs Wisconsin můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li se dívat tímto způsobem, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a 65+ dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Loyola Chicago vs Wisconsin můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.

informace o badmintonu

Hulu s živou televizí

Prostřednictvím služby můžete sledovat živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Loyola Chicago vs Wisconsin můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ze sítě Big Ten Network a více než 50 dalších televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue + Sports Extra od Sling TV. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Loyola Chicago vs Wisconsin můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Loyola Chicago vs Wisconsin

Wisconsin viděl, že jeho zápas proti Northern Iowa byl minulý týden zrušen a po malém prohýbání plánu se tým minulou středu skončil hraním Rhode Island a vyhrál 72-63. Strážce Brad Davison vedl Badgers s 23 body, zatímco útočník Micah Potter přidal 13 bodů a sedm desek a útočník Aleem Ford dosáhl 11 bodů.

je disney plus na roku

Jezevci průměrují 77,8 bodu na zápas , a mají tři hráče bodující ve dvouciferných číslech v čele s Potterem, který má v průměru 12,8 bodu na zápas. Potter je také předním odrazovým můstkem týmu, který v každé hře táhne 6,6 desek. Útočník Nate Reuvers je druhým v týmu v bodování, v průměru 12,2 bodu na zápas a strážný D’Mitrik Trice přidává 11 za soutěž, což dává Wisconsinu impozantní útok s několika různými hráči, kteří vám mohou v danou noc ublížit. Budou to potřebovat, vzhledem k jejich zálibě v ošklivých potížích.

Jak můžeme odstranit některé zbytečné fauly? Trenér jezevců Greg Gard odpověděl na otázku, na čem musí jeho tým pracovat, aby se posunul vpřed. Myslím, že to je teď pravděpodobně řádková položka č. 1 ... Měli jsme lidi, kteří se dostali do nepříjemných potíží, kteří museli hodně sedět. Naštěstí máme určitou hloubku, abychom to dokázali absorbovat a zvládnout, ale vyvede vás to z rytmu.

Tři vítězství Ramblerů přišlo proti Lewisovi, Chicagskému státu a University of Illinois v Chicagu (UIC). Loyola nakonec vyšel ze souboje tam a zpět, ve druhé polovině táhl dopředu a vyhrál 77: 66. Byla to naše první hra, která byla opravdu tam a zpět, Loyola hlavní trenér Porter Moser řekl médiím po vítězství. Myslel jsem, že naši chlapi pokaždé odpověděli na zvonek. To je znak staršího týmu. Stále na nás chodili. Pokaždé, když jsme se trochu rozloučili, běželi.

Cameron Krutwig vedl Ramblery s 20 body a byl jedním ze čtyř hráčů, kteří za Loyolu bodovali dvouciferně. Markýza Kennedyová (16 bodů), Braden Norris (11 bodů) a Lucas Williamson (10 bodů) zaznamenali více než 10 bodů, ale Moserovu chválu po zápase sklidil útočník Aher Uguak. Uguak předvedl všestranný výkon, vsítil sedm bodů, chytil sedm doskoků, rozdal pět asistencí a získal dvě krade.

Mluvte o konečném týmovém hráči, řekl Moser. [Udělal] pro tým tolik tvrdých her. Loyola bude potřebovat mnohem více těch tvrdých her proti Badgerům, pokud zde chtějí vstoupit do rozrušení.


Populární Problémy

Seppi porazil Bellucciho a vyhrál Kremlin Cup

Lendale Johnson hovořil o tom, jak moc pro hráče LGBTQ znamená podpora Rogera Federera, Novaka Djokoviče a Murraye. Johnson také odhalil různé potíže, se kterými se potýkají sportovci, kteří přicházejí ke svým vrstevníkům a do světa.

Sania Mirza a Cara Black zvítězily na turnaji WTA Pan Pacific Open v Tokiu

Nejlepší tenisté dnešní hry mají k dispozici litanii trenérů, fyzioterapeutů a pomocného personálu, aby uspokojili všechny jejich potřeby.

Pět nejpamátnějších událostí v životě Marie Šarapovové, které definovaly její kariéru.