Jak streamovat „The Muppet Christmas Carol“: váš průvodce prohlížením

Muppet Christmas Carol

Disney 'Muppet Christmas Carol' vypráví slavný příběh Charlese Dickense téměř stejného jména.

Streamujte vánoční koledu Muppet hned teďProdukoval Jim Henson Productions a distribuoval Walt Disney Pictures, Muppet Christmas Carol je verze Muppeta od Charlese Dickense Vánoční koleda . Film využívá postavy Muppets a vypráví příběh Ebenezera Scroogeho (Michael Caine), mrzutého poskytovatele peněz, který nenávidí radosti Vánoc a bere je na ostatní lidi, včetně zaměstnanců včel. První film Muppet, který byl vyroben po smrti tvůrce Muppets Jim Henson v květnu 1990, film režíroval Brian Henson (jeho režijní debut) podle scénáře Jerryho Juhla.Film byl skromný kasovní úspěch a získal většinou pozitivní recenze od kritiků i publika. Film byl uveden v roce 1992 a byl to první film Muppets uvedený v kinech od roku 1984 The Muppets Take Manhattan a první, kterou vyrobila společnost The Walt Disney Company, která nakonec účetní jednotku v roce 2004 získá.


Jak streamovat „The Muppet Christmas Carol“ - exkluzivně na Disney+

Vánoční koleda Muppet je jedním z klasických vánočních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + . Navíc je to jeden z obvyklých Vánoční filmy v televizi to letos ve skutečnosti nebude na kabelové televizi.Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Vánoční koleda Muppet a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte The Muppet Christmas Carol
  5. 5. Spusťte streamování

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

co nosit s tenisovou sukní

Začít bezplatnou zkušební verzi
„The Muppet Christmas Carol“: Přehled

Datum vydání: 11. prosince 1992
Tvůrci: Režisér a producent Brian Henson, producent Martin G. Baker a scénárista Jerry Juhl; Na základě Vánoční koleda od Charlese Dickense
V hlavních rolích: Michael Caine, Dave Goelz, Steve Whitmire, Jerry Nelson, Frank Oz, Meredith Braun a Robin Weaver
Hodnocení: G
Synopse: Postavy Muppeta vyprávějí svou verzi klasického příběhu o vykoupení starého a trpkého lakomce na Štědrý večer.
Jak dlouhá je „The Muppet Christmas Carol“?

Vánoční koleda Muppet má dobu běhu 86 minut.

volejbal střílel tenis

Plot „Muppet Christmas Carol“

Muppets hrají klasický sváteční příběh Charlese Dickense, Vánoční koleda , přičemž Kermit the Frog hraje Boba Cratchita, nasazeného úředníka lakomého Ebenezera Scroogeho (Michael Caine). Ostatní Muppets, včetně slečny Piggy, Gonzo, Rizzo, Fozzie Bear a Sam Eagle, se proplétají dovnitř a ven z příběhu, protože Scrooge neustále navštěvuje duchy tří Vánoc. Ukazují mu chybu jeho samoúčelných způsobů, ale mizerný stařík se zdá, že už minul jakoukoli naději na vykoupení a štěstí.


Obsazení filmu „The Muppet Christmas Carol“

Michael Caine jako Ebenezer Scrooge

Caine hraje klasickou Dickensovu postavu, Ebenezera Scroogeho, lakomého podnikatele, který na všechny kolem sebe bere vánoční hněv. Britský herec je filmová ikona s více než 70 lety podnikání. Je šestinásobným kandidátem na Oscara se dvěma výhrami za nejlepší vedlejší roli ve filmech Hannah a její sestry a Pravidla moštárny . Je také dobře známý pro svou roli Alfreda ve filmu Christophera Nolana Bat-man filmy.

Dave Goelz jako The Great Gonzo, Charles Dickens, Robert Marley, Dr. Bunsen Honeydew, Betina Cratchit a Zoot

Goelz je jedním z hlavních loutkářů společnosti The Jim Henson Company. Společnost ho najala na začátku 70. Jim Henson a Frank Oz přesvědčili Goelze, aby na tom zapracoval Muppet Show kde se stal jedním z nejlepších muppeteerů společnosti a vyvíjel klasické postavy jako Gonzo a Dr. Bunsen Honeydew. Pracoval také na Hensonově Fraggle Rock a vyjádřil postavy v Temný krystal a jeho série prequel Netflix The Dark Crystal: Age of Resistance .

Steve Whitmire jako Kermit the Frog jako Bob Cratchit, Rizzo the Rat, Beaker, Bean, Belinda Cratchit, Beetle, Lips, and Pig Gentleman

Whitmire se stal druhým umělcem Ernieho a Kermita po smrti Jima Hensona. Navíc Muppet Show a Sezame, otevři se , také pracoval na Fraggle Rock . Po 39 letech jako umělec Muppet byl v roce 2017 odvolán The Muppet Studio s odvoláním na nepřijatelné obchodní jednání .

Frank Oz jako slečna Piggy jako Emily Cratchit, Fozzie Bear jako Fozziewig, Sam Eagle jako ředitel juniorských absolventů, Animal, George the Janitor, řidič koní a kočárů a prodavač zeleniny

Oz začal svou kariéru jako loutkář předvádění postav Muppeta slečny Piggy, Fozzie Bear, Animal a Sam Eagle v Muppet Show a Cookie Monster, Bert a Grover Sezame, otevři se . Stejně jako mnoho dalších hlasových herců a loutkářů zpracovává více postav Vánoční koleda Muppet . Oz je také hlas Yody, jak byl naposledy viděn v Star Wars: Poslední z Jediů , a objeví se v nadcházejícím Rianovi Johnsonovi Nože ven .

Jerry nelson jako Robin the Frog as Tiny Tim Cratchit, Jacob Marley, Ghost of Christmas Present, Lew Zealand, Ma Bear, Mouse, Mr. Applegate, Penguin, Pig Gentleman, Pops, and Rat

Nelson je dalším loutkářem pro společnost Henson Company. Je známý svou širokou škálou postav a pěveckými schopnostmi, kdy předváděl postavy Sezame, otevři se , Muppet Show , Fraggle Rock , a různé speciály. Dále vyjádřil velekněze/umírajícího císaře Temný krystal . 23. srpna 2012 smutně zemřel kvůli komplikacím způsobeným rakovinou prostaty, chronickou obstrukční plicní nemocí a rozedmou plic.

Steven Mackintosh jako Fred, Scroogeův synovec

Mackintosh má malou roli Scroogeova synovce Freda, který zve lakomce na štědrovečerní večeři, jen aby pozvání odmítl. Herec je známý tím, že hraje v seriálu Podsvětí franšíza a byl naposledy viděn v Raketový muž .

tejpování tenisového lokte

Meredith Braun jako Belle, Scroogeova opomíjená snoubenka

Ghost of Christmas Past připomíná Scroogovi dobu, kdy si vybral peníze a pracoval kvůli své snoubence Belle. Nakonec ho opustila, když byl mladý. Braun nemá na své jméno příliš mnoho filmových titulů, ale účinkovala v mnoha podobných produkcích ve West Endu Fantom opery , Bídníci , a Tajná zahrada .


Písně a soundtrack „The Muppet Christmas Carol“

Písně z filmu napsal Paul Williams kromě partitury poskytnuté Milesem Goodmanem. Všechna představení jsou kromě Caine prováděna postavami Muppeta. Byly zaznamenány dvě skladby, Room in Your Heart a předseda představenstva, ale nikdy nebyly natočeny. Soundtrack album vyvrcholilo u čísla 189 na vývěsní tabuli 200 chart a byl digitálně re-povolený Walt Disney Records v roce 2012.

When Love Is Gone, píseň v podání Meredith Braun’s Belle, byla vystřižena z uvedení do kin tehdejším Disneyho popravcem Jeffrey Katzenbergem. Píseň se zaměřuje na Belle, když si stěžuje, že Scroogeova láska k penězům nahradila jeho lásku k ní.

Mysleli si, že to zpomalí akci pro pětileté děti, řekl Braun . To byl důvod.

Scéna a píseň byly zahrnuty do vydání domácího videa, ale kupodivu není na nejnovějším Blu-ray; podle režiséra Briana Hensona se tisk ztratil a Disney ho aktuálně hledá.

Seznam skladeb pro oficiální vydání (níže) obsahuje jak nevydané skladby, tak Belleinu smazanou baladu.

1. Předehra - skóre
2. Scrooge - Cast
3. Pokoj ve vašem srdci - Bunsen & Beaker
4. Dobrý král Václav - skóre
5. Ještě jeden spánek do Vánoc - Kermit
6. Marley a Marley - Statler a Waldorf
7. Vánoční minulost - skóre
8. Předseda představenstva - Sam Eagle
9. Fozziwig’s Party - Dr. Teeth and the Electric Mayhem
10. When Love Is Gone - Belle
11. Cítí se jako Vánoce - duch vánočních dárků
12. Christmas Scat - Kermit & Robin
13. Požehnej nám všem - Robin & Cast
14. Vánoční budoucnost - skóre
15. Vánoční ráno - skóre
16. Vděčné srdce - Scrooge
17. Finale - When Love Is Found/It Felix Like Christmas - Cast
18. When Love Is Gone - Martina McBride

„Vánoční koleda Muppet“ u pokladny

Vánoční koleda Muppet vydělal celkem 27,3 milionu dolarů v severní Americe. To bylo považováno za mírný úspěch pokladny, když se jeho pokladna celkově vyplatila proti rozpočtu 12 milionů dolarů. Jeho výkon je pravděpodobně dán skutečností, že soutěžil s tak těžkými hittery, jako je Sám doma 2: Ztracen v New Yorku a Disneyho Aladin .


Recenze „The Muppet Christmas Carol“ - Co řekli kritici

I když je to daleko od prvního restartu příběhu Charlese Dickense, Vánoční koleda Muppet je zábavný a hřejivý a slouží jako solidní úvod do příběhu pro mladé diváky, kteří si nejsou vědomi jeho původu. Sedmdesát pět procent čerstvých na Rotten Tomatoes, mnoho kritiků chválí film pro jeho sentimentálnost a vynikající loutkářství.

co je badmintonová hra

Peter Bradshaw z Opatrovník napsal: Možná se najdou lidé, kteří mohou sledovat synovce Kermita Žáby Robina, jak jeho srdce drásající představení představuje Tiny Tim v Vánoční koleda Muppet aniž by se udusil. Nejsem mezi nimi.

Michael Caine také obdržel mnoho uznání a vnesl do živých akčních scén filmu opravdového hercova ducha. Caine nese tuto vánoční koledu po celou dobu - alespoň z pohledu dospělých. Ale nějakým způsobem Kermit dělá dojemný Cratchit, jak vyjádřil Steve Whitmire, řekl Hartford Courant Je Malcolm Johnson.

Někteří to dokonce tvrdili Vánoční koleda Muppet byla ta nejlepší loutka vůbec. Toto je nejlepší film Muppets. Jeho mix grotesky, písniček a literární adaptace je vhodně anarchický, ale v zásadě dává Dickensovi za pravdu, řekl Simon Kinnear z Totální film .


Trailer „Vánoční koleda Muppet“

Vánoční koleda Muppet upoutávka ukazuje divákům přesně to, co se chystá Muppet -převyprávím klasiku Charlese Dickense.Hrát si

Trailer Muppet Christmas Carol (1992) Muppet Christmas Carol Trailer 2013-01-15T02: 18: 04 000Z

Streamujte vánoční koledu Muppet hned teď


Drobnosti „The Muppet Christmas Carol“: 5 rychlých faktů

1. Sir Michael Caine považuje Scrooge za jednu z jeho nejpamátnějších postav

Herec Michael Caine byl mrtvý, aby dostal roli Scroogea správně. Než začala výroba, Pes řekl producent a režisér Brian Henson, budu hrát tento film, jako bych pracoval s Royal Shakespeare Company. Nikdy nemrknu, nikdy neudělám nic, Muppety. Budu hrát Scrooge, jako by to byla naprosto dramatická role, a kolem mě nejsou žádné loutky. Henson odpověděl Ano, bouchněte!

Ve skutečnosti Caine miluje film stejně jako jeho fanoušci. Sleduji to pořád s dětmi, myslím, že je to nejzábavnější. Ale pak bych, ne? on řekl GQ v roce 2016. A vidím to každý rok, protože o Vánocích je to každý rok v televizi. Právě jsem to viděl v TV Průvodci. Je to dobrý a zábavný film pro děti. A samozřejmě nemůže nikdy zestárnout, na rozdíl ode mě.

2. „The Muppet Christmas Carol“ byl první film Muppet po smrti Jima Hensona

Po smrti tvůrce Jima Hensona byla role žáby Kermita předána loutkáři Stevu Whitmireovi, který byl neuvěřitelně nervózní z převzetí ikonické postavy. Večer předtím, než natočil Kermitovy písně pro film, on snil setkal se s Hensonem a řekl mu, jak je neklidný. Ve snu Henson ujistil Whitmire, že ten pocit pomine. Po probuzení byla Whitmire sebevědomá a přibila písně, z nichž nakonec vznikl vánoční film.

co je to raketový míč

Zastavil se a Jim udělal promyšlené gesto, kde vzal oba ukazováčky a dal si je pod bradu, udělal to, pomyslel si a řekl: „To přejde,“ Připomněl Whitmire . Přesně to by Jim řekl. Museli byste opravdu znát Jima, abyste to věděli, ale přesně to by řekl. Pak se otočil a řekl: „Opravdu musím běžet ...“ a vyrazil ze dveří. Probudil jsem se a cítil jsem se skvěle. Vzpomněl jsem si na tento sen a druhý den jsem šel, udělal jsem práci a bylo to hladké, fungovalo to dobře a cítil jsem se skvěle. Jen to malé povzbuzení. Opravdu si myslím, že se mi ukázal.

3. Film obsahuje tradiční franšízovou ochrannou známku na pozadí

Na konci písně One More Sleep ‘til Christmas je Bob (Kermit the Frog) viděn stát osamoceně na ulici, když se po obloze šíří padající hvězda. V mnoha (ale ne ve všech) filmech Muppet jde padající hvězda po obloze v určitém okamžiku, když je Kermit na obrazovce. To bylo poprvé zavedeno v Film Muppet v roce 1979, ale padající hvězdy lze vidět i v Muppets z vesmíru , Ostrov pokladů Muppet , a Kermit’s Swamp Years , mezi ostatními.

4. George Carlin byl považován za roli Ebenezera Scroogeho

Nejlépe známý pro svou stand-up comedy, George Carlin se objevil na velké obrazovce Vynikající dobrodružství Billa a Teda , Bludná cesta Billa a Teda , a Prince of Tides . Nakonec nezískal roli Scroogea. Kromě komika byli zvažováni také anglickí herci David Hemmings, Ron Moody a David Warner.

5. Souprava byla pro filmové nemupetové herce záludná

Vánoční koleda Muppet Sady byly postaveny tak, aby vyhovovaly Muppeteerům; byli povýšeni, aby ponechali prostor loutkářům, aby se procházeli pod faux ulicemi. Pro jeho lidské aktéry byla zavedena prkna a plošiny, ale jejich pohyby musely být extrémně přesné. Existují propagační zákulisní klipy produkce, kde můžete vidět, jak ošemetný byl problém s umístěním chodidla. Navzdory tomu Caine stále miloval svůj čas na setu a nazval to velmi zábavným.

Streamujte vánoční koledu Muppet hned teď


Populární Problémy

Celoživotní nejnovější film „Ripped from the Headlines“ je „Kruh podvodu“, který má premiéru v sobotu 6. března. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Světová jednička Novak Djokovič se ve středu ve 16. kole ve Vídni utká s chorvatským Borna Coric. Pokud Srb vyhraje toto střetnutí, dokončí rok jako světová jednička po šesté rekordně vyrovnané.

Sascha Bajin dříve pracoval se Serenou Williamsovou a nyní věří, že Naomi Osaka, jeho současný chráněnec, by se mohl stát skvělým hráčem všech dob.

Pravidelné cvičení může být trochu obtížné, zvláště pokud máte doma děti. Batolata a malé děti do 5 let musí být celý den zaneprázdněné, zatímco děti ve věku od 6 do 17 let potřebují zhruba hodinu cvičení ...

Moderuje Adam Scott, nová herní show „Don't“ má premiéru ve čtvrtek večer na ABC. Pokud ale nemáte kabel, můžete jej sledovat online.