Přímý přenos Seahawks vs Panthers: Jak se dívat online bez kabelu

Charlotte, Listopad 04: Cam Newton #1 Carolina Panthers slaví po čtvrtém čtvrtletí touchdown proti Tampa Bay Buccaneers během jejich hry na stadionu Bank of America 4. listopadu 2018 v Charlotte v Severní Karolíně. (Foto Grant Halverson/Getty Images)Silniční boje Caroliny Panthers (6-4) pokračovaly postupnými ztrátami na Heinz Field s Pittsburgh Steelers a Ford Field s Detroit Lions. Cam Newton a Panthers se vrací domů na stadion Bank of America, kde v letošní sezóně neporazili, aby v neděli pokračovali akcí 12. týdne proti Russellovi Wilsonovi a Seattle Seahawks (5-5).

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET a bude vysílán na Foxu ve vybraných oblastech ( mapa pokrytí zde ). Pokud je hra na vašem trhu a nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete i nadále sledovat živý přenos ze hry (nebo DVR) na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení po registraci pro jednu z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ) je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje celkem 85 kanálů a je z velké části přizpůsoben sportovním fanouškům. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také šikovnou funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání až do tří dnů po odvysílání, i když jste jej zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí :

super miska na amazon prime

Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox ( žít na všech 32 trzích NFL ). Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).Sling TV

Fox ( žije na 17 trzích NFL ) je součástí balíčku Sling Blue. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete živý přenos hry sledovat na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na tabletu či streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

Fox Sports Go

Kromě toho můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím Web Fox Sports Go nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Fox Sports Go. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté se přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách Fox.

Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze sledovat na telefonech prostřednictvím mobilní aplikace NFL.

Pokud je hra mimo váš trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba je k dispozici pro lidi, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako pro obyvatele San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

domácí stroj na tenis

Většina vysokoškoláků se navíc může dívat na hry, které nejsou dostupné na trhu prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .

Sledujte On-Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat po skončení her pro daný den.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled

Oba týmy jsou v závodě NFC Wild Card v háji. Další výhra Seahawks by jim poskytla výhodu v dalších týmech, konkrétně v Dallasu Cowboys a Green Bay Packers, pokud jde o umístění v play-off a potenciální scénáře prolomení tie.

Prašníci se pravděpodobně porazili minulý týden při prohře 20-19 s Detroit Lions. Hlavní trenér Ron Rivera řekl novinářům tým stále potřebuje odnést pozitiva i z podobných her a posunout se vpřed změnou předchozích chyb.

Musím se vrátit a opravit je. Bereme dobré se špatnými. Nechystáte se neustále všechny bít. Vyhráli jsme šest zápasů, čtyři jsme prohráli.

Pro Seattle se to snadněji řekne, než udělá. Carolina v této sezoně doma ještě neprohrála, v Charlotte nasbírala perfektní rekord 5: 0.

Seahawks vést NFL ve spěchu s 154,3 yardy na hru. Jednalo se především o zázemí s polovičním výborem, které vedlo horkou ruku mezi Chrisem Carsonem, Mike Davisem a Rashadem Pennym v prvním kole roku 2018 prostřednictvím 10 her. Seattleův chléb a máslo před několika sezónami, když jsme bojovali o mistrovství Super Bowl-silný pozemní útok dominující hodinám vedený Marshawnem Lynchem.


Populární Problémy

Donna Vekic narazí na Nicka Kyrgiose kvůli nechtěnému ozubu.

Č. 1 Alabama se v sobotu ujímá Kentucky. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos hry online, pokud nemáte kabel.

The Buccaneers and Lions se sejdou na sobotním odpoledním fotbale v 16. týdnu. Zde je návod, jak můžete sledovat zápas živě online, pokud nemáte kabel.

Jak měřit krevní tlak ručně. Pokud jste vy nebo někdo, koho znáte, ohroženi vysokým nebo nízkým krevním tlakem, možná budete chtít investovat do manuální sady pro krevní tlak pro domácí použití. Naučit se ručně měřit krevní tlak může trvat ...

Cleveland dnes může vyhrát sérii prvního kola vítězstvím, protože velcí hráči Clevelandu pokračují ve zvyšování úrovně. Zde je návod, jak hru chytit.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak se dnes večer dívat na Game of Thrones Season 8 Episode 5 online, a to i bez kabelu.