25+ nejlepších tenisových tašek 2021

25+ nejlepších tenisových tašek 2021 | Raketa, batoh, duffle a Totes

25+ nejlepších tenisových tašek 2021

Raketa, batohy, kufry a tašky

Doufáme, že se vám tento článek bude líbit. Abyste věděli, TennisCompanion může shromažďovat malou část tržeb z odkazů na této stránce, aby pomohl udržet tento web v provozu. Další informace .

Tenisové tašky často slouží jako záchranné lano hráče a obsahují základní vybavení a vybavení potřebné k hraní a vyhrávání zápasů.

Předpoklad je jednoduchý. Hráčská taška jim umožňuje ukládat a organizovat vše, co potřebují k zábavě a předvedení svých nejlepších výkonů. Nejlepší tenisové tašky však vyhovují potřebám každého hráče.

To, co funguje u konkurenčního sportovce, nemusí být ideální pro víkendového válečníka nebo rekreačního hráče, ale pro každého existuje taška.

V této příručce diskutujeme o čtyřech nejpopulárnějších typech tenisových tašek, rozebíráme, co hledat a jak vybrat ten správný, a sdílet naše tipy na nejlepší tašky v každé kategorii.

Typ taškyNejlepší tipy
Raketová taška Babolat Pure 9
Raketová taška Základní linie plavidla
Raketová taška DNA Federera Wilsona 12
Batoh DNA Wilsona Federera
Batoh Základní linie plavidla
Batoh Babolat Pure
Duffle Gravitace hlavy 12
Duffle Nike Court Advantage
Duffle Babolat XL
Vozit Wilson
Vozit Základní linie plavidla
Vozit Maggie Matherová

Pokračujte v posouvání a zobrazte všech 28 našich oblíbených tenisových tašek pro rok 2021.

Typy tenisových tašek

Různé tašky slouží různým hráčům k široké škále účelů a neexistuje žádná správná ani špatná odpověď na to, jaký druh by měl daný hráč používat - je to osobní preference.

Specifické tašky však obvykle uspokojují potřeby a preference odlišných hráčských segmentů pomocí funkcí, které by ocenili.

Raketa

Druhy tenisových tašek - raketa

Ačkoli bychom mohli technicky klasifikovat všechny čtyři typy tašek jako „rakety“, tato kategorie nabízí designové funkce, které jsou ideální pro držení kdekoli mezi 3 a 15 raketami v závislosti na velikosti.

Samozřejmě, častěji než ne, si hráči koupí tašku na raketu, do které se vejde 3–6 raket, a poté zbývající prostor využijí jako úložiště pro další vybavení.

Tašku na tenisovou raketu nejsnadněji poznáte podle jejího designu, který zrcadlí tenisovou raketu. Jsou větší a často zaoblené vpředu a zúžené směrem dozadu, takže rakety dobře sedí na svém místě.

Tenisové rakety mají tendenci uspokojovat konkurenční hráče, kteří vlastní více tenisových raket a potřebují pohodlný způsob, jak je uložit spolu se spoustou dalšího příslušenství, které přináší na tenisový zápas.

Batoh

Druhy tenisových tašek - raketa

K dispozici je také jedna z nejpopulárnějších tašek pro každodenní použití s ​​jedinečnými funkcemi specifickými pro tenis, jako je nošení raket a několika dalších drobností, jako jsou boty, voda, tenisové míčky a ručník.

Ve srovnání s raketovými taškami nenabízejí batohy tolik úložného prostoru, ale cestují dobře a jsou super přenosné.

Tenisové batohy obvykle uloží jednu nebo dvě tenisové rakety do vyhrazeného prostoru a poté nabídnou podstatnější hlavní část pro uložení dalšího vybavení.

loketní ortéza při zánětu šlach

Tenisové batohy jsou ideální pro mládež a dospělé, kteří právě začínají naučit se hrát tenis rekreační hráči, kteří pravidelně míří na hřiště, nebo trenéři, kteří hledají něco minimálního na uložení a přivezení vybavení.

Fungují také dobře pro hráče, kteří nechtějí velkou tašku nebo mají dostatek rámů a vybavení, které zaručují velikost rakety.

Duffle

Typy tenisových tašek - Duffle

Pokud jste závodní tenista, který často cestuje, pak je duffle bag ideálním řešením pro uložení vybavení na několik dní. Mějte však na paměti, že ne všechny budou dostatečně velké, aby vám schovaly rakety.

Hráči často spárují svůj duffle bag s raketovou taškou, kterou si přinesou na kurt, ale můžete najít některé z nejkonkurenceschopnějších hráčů a hráčů na úrovni tour, kteří oba přinesou na kurt.

Tyto tašky obvykle nabízejí úložný prostor a organizaci, která je ideální pro tenisty a jejich vybavení, ale mohou dobře fungovat při cestování trvajícím několik dní.

Pokud hrajete tenis a chcete předvést svou spřízněnost se sportem, pak je taška na tenisový vak skvělou volbou. Samozřejmě mějte na paměti, že ho budete muset nosit, protože většina není dodávána s koly.

Vozit

Typy tenisových tašek - Tote

Pro menší, ale pohodlný způsob, jak zasáhnout kurt, je tenisová taška perfektní volbou. Naše oblíbené položky jsou dostatečně velké na uložení jedné nebo dvou raket a zároveň mají dostatek prostoru na několik dalších drobností.

Zatímco většina ostatních typů tenisových tašek má spíše sportovní design, v kategorii nákupních tašek najdete stylové tašky se širokou škálou designů, barev a vzorů.

Mají držadla na přenášení, která jsou dostatečně velká na to, aby se dala přehodit přes rameno, v závislosti na tom, kolik si s sebou vezmete, a jsou skvělou alternativou tenisových batohů.

Funkce, které je třeba zvážit

Zjistit, který tenisový bag koupit, může být trochu zdrcující díky široké škále možností, které je třeba zvážit.

Zde je několik funkcí, které považujeme za nejdůležitější při rozhodování o zjednodušení.

Úložiště a přihrádky na rakety

Některé tašky vám umožní uložit více raket než jiné. Ačkoli jsou batohy a totes omezeny na jeden nebo dva, do tašek na tenisové rakety se vejde až 15, v závislosti na modelu. Zde jsou nejběžnější velikosti:

 • 3
 • 6
 • 9
 • 12
 • patnáct


Když zvažujete, která taška je pro vás ta pravá, mějte na paměti, že budete pravděpodobně potřebovat další úložiště pro vybavení. Kolik raket a dalšího vybavení si s sebou rádi vezmete, určí, která velikost je pro vás nejlepší.

Většina konkurenceschopných hráčů bude používat buď 9 nebo 12 raketových tašek, což je z velké části spousta místa na jeden den na kurtech.

Některé z nejlepších tenisových tašek nabízejí tepelně izolované oddíly na rakety, které chrání napětí vašich strun udržováním konzistentnější teploty.

Velké teplotní výkyvy mohou mít značný dopad na vaše napětí strun a životnost, což bude pravděpodobně více či méně důležité v závislosti na vaší úrovni konkurence.

Úložiště vybavení a příslušenství

Konkurenční tenistky často přinášejí hodně výbavy na kurt jako příprava na širokou škálu neočekávaných scénářů, které by jim mohly zabránit podat nejlepší výkon během zápasu.

Pro některé, překrývá , pár bot navíc, převlékání, vícenásobné ručníky, čepice, tepláky a další se mohou cítit jako přehnané. V některých případech však toto extra vybavení může zachránit zápas.

Některé tašky nabízejí více či méně úložného prostoru pro vaše nezbytnosti při zápasech, se specializovanými přihrádkami pro organizaci, takže na to při hodnocení různých tašek myslete.

Úložiště obuvi

Po dlouhém tenisovém zápase budete pravděpodobně chtít vyměnit své tenisové boty pro něco pohodlnějšího. Navíc nechcete své boty ani nijak extra nosit.

Pokud hrajete na veřejných kurtech hned po ulici od vašeho domu, pravděpodobně to uděláte doma.

Pokud však cestujete na tenisové zápasy na střední škole, na vysoké škole nebo hrajete turnaje, pravděpodobně budete chtít vyměnit tenisky, než opustíte hřiště.

Ačkoli si můžete boty hodit do kteréhokoli tenisového pytle, který jsme zakryli, tašky a batohy na tenisové rakety často nabízejí vyhrazené přihrádky na boty s ventilací.

Buďme upřímní. Vaše tenisky po zápase nejsou příjemné, takže je nemusíte nosit samostatně, ale můžete jim také zabránit ve špinavém nebo páchnoucím jiném vybavení.

Užitečný tip
Pokud si koupíte tašku, která nenabízí vyhrazenou přihrádku na boty, můžete si vždy koupit levnou tašku na boty nebo prádlo, aby bylo použité vybavení oddělené od zbytku.

Trvanlivost

Vaše tenisová taška skončí častěji na hřišti a pro většinu z nás to znamená drsný povrch tvrdého hřiště. Při cestování to také bude muset zabít, ať už to hodíte do kufru nebo naskládáte do zadní části dodávky pro venkovní zápas.

S ohledem na to budete chtít hledat odolnou tašku, která odolá oděru z každodenního používání.

Dvě oblasti, na které je třeba dávat pozor, jsou materiál a zipy. Vyšší ceny tenisových tašek budou mít tendenci mít silnější a odolnější látky a také spolehlivé těžké zipy, které vydrží časté používání.

Pokud se zip rozbije nebo přestane fungovat, nezáleží na tom, jak jsou materiály kvalitní, věnujte jim proto zvýšenou pozornost a vždy si přečtěte recenze, abyste zjistili, zda mají ostatní hráči problémy.

Pohodlí

V závislosti na velikosti, typu tašky a množství vybavení, které s sebou nosíte, může být pohodlí víceméně kritické.

Například tašky na tenisové rakety budou obvykle vybaveny jedním ramenním popruhem nebo dvěma popruhy, které můžete nosit jako batoh. Pokud se rozhodnete pro tuto stylovou tašku, ujistěte se, že vycpávky na popruzích, které jdou přes vaše rameno, jsou dostatečné k zajištění pohodlí, když je plná.

U tenisových batohů platí totéž pro popruhy, ale možná budete chtít zajistit dostatečné polstrování zad, aby vám rám vašich raket nezpůsoboval žádné nepohodlí.

Jak si vybrat tašku

Nyní, když znáte některé standardní funkce, na které byste si při hledání tenisového bagu měli dávat pozor, podívejme se na několik faktorů, které byste měli zvážit, abyste mohli zúžit své možnosti.

Ačkoli se na vás všechny tyto skutečnosti nemusí vztahovat, pokud najdete jeden nebo dva důležité, výběr tašky uděláte bezbolestně.

Rozpočet

Přirozeným místem, kde začít, je váš rozpočet, protože cena tenisových tašek se může pohybovat od 50 do několik set dolarů v závislosti na stylu a značce, o kterou máte zájem.

Naštěstí každý typ tenisového pytle, o kterém jsme diskutovali, je k dispozici v široké škále cenových bodů, takže byste měli být schopni zúžit své možnosti pouhým rozhodnutím, kolik jste ochotni utratit.

Zde je několik cenových rozsahů, které je třeba zvážit, což vám pomůže zúžit možnosti:

 • Méně než 50 $
 • 50–100 $
 • 100 - 150 $
 • 150 $ a více

Drtivá většina tenisových tašek bude stát méně než 150 $, ale hrstka prémiových tenisových tašek, jako je Baseline Racquet Bag od Vessel, s cenou těsně pod 300 $.

Kromě toho najdete spoustu tenisových tašek od návrhářských značek, které často stojí několik set dolarů, ale to je tolik módních prohlášení, jak jsou funkční.

Přenosnost

Další skvělý způsob, jak si vybrat tenisový bag, je zvážit, jak přenosný byste ho chtěli mít. Zhruba řečeno, zde je jejich velikost:

Typ taškyVelikost
VozitMalý
BatohStřední
Raketová taškaVelký
DuffelExtra velké

Pro každodenní použití jsou tašky a tašky na tenisové rakety nejméně přenosné, a protože nabízejí větší úložnou kapacitu, bývají těžší.

Z tohoto důvodu mnoho hráčů zjistí, že jsou tašky na rakety přehnané a rozhodnou se pro batoh nebo kabelku, která se cestuje snadněji a je trochu diskrétnější.

Pokud kupujete pro děti nebo mladého teenagera, jsou batohy jedny z nejlepších možností, protože se s nimi nejsnadněji manipuluje a jsou skvělými společníky při jízdě na kole na místní kurty.

Značka

Tenisté mají častěji tendenci kupovat tašku stejné značky jako raketa, protože jdou ve šlépějích profesionálů, nebo se jim prostě líbí, že se jim hodí.

Pokud jste to vy, pak výrazně zúžíte své možnosti, protože každá značka nabízí omezený výběr tašek.

Na vlastnictví tašky Wilson a hraní s raketami Babolat samozřejmě není nic špatného. Můžete však zjistit, že několik tenisových snobů zvedne obočí nad nesouladem.

Úroveň a frekvence hraní

Pokud hodně hrajete tenis a soutěžíte, nároky, které kladete na tašku, budou pravděpodobně výraznější a taška na tenisovou raketu je ideální.

Budete mít další tenisové rakety a vybavení, které si rádi vezmete s sebou v rámci přípravy na cokoli, co na vás zápas hodí, takže je nepravděpodobné, že by tenisový batoh nebo taška měla dostatek místa.

Na druhou stranu, pokud hrajete čistě nenuceně, pro zábavu nebo jen proto, abyste si zacvičili, pak bude taška na tenisovou raketu pravděpodobně přehnaná, protože nebudete mít dostatek vybavení, které by zaručovalo extra velikost.

Pokud tomu tak je, může být lepší volbou batoh nebo kabelka.

Při hledání dokonalého tenisového bagu vás mohou zajímat některé z různých značek, které jsou k dispozici ke zvážení.

V této sekci jsme shrnuli některé z nejpopulárnějších, které je třeba zvážit, a také typy tašek, které v současné době nabízejí.

Tradiční tenisové značky

Každá z následujících značek má v tenisovém světě významné zastoupení a je skvělým místem pro začátek pro nejširší výběr.

ZnačkaRaketaBatohDuffleVozit
WilsonXXXX
BabolatXXX
HlavaXXXX
YonexXXX
princXXX
TecnifibreXXX
DunlopXXX
ProKennexXXX
VolklXXX
SolincoXXX

Neraketové atletické značky

Následující značky kladou důraz na obuv a oblečení, přesto nabízejí výběr univerzálních tašek, které dobře fungují pro tenisty.

ZnačkaRaketaBatohDuffleVozit
NikeXX
AdidasXX

Speciální značky

Následující společnosti jsou několik dalších, které je třeba vzít v úvahu při nákupu další tašky, většinou zaměřené na batohy a totes.

ZnačkaRaketaBatohDuffleVozit
PlavidloXXX
Geau SportXX
RukaviceXX
skořice bXX
Maggie MatherováX
HadakiX
Ame & LuluXX
Cortiglia BrisbaneX
Court CoutureXX
Oliver ThomasXX
Tory BurchX

Nejlepší tenisové rakety

Jako nejpopulárnější tenisový bag pro závodní tenisty najdete prakticky všechny hlavní značky tenisových raket, které je nabízejí.

Ačkoli některé větší společnosti, jako je Wilson, nabízejí levné a prémiové tenisové tašky, většina z nich prodává alespoň jeden vak, který bychom považovali za špičkový se zhruba stejnou sadou funkcí.

Výsledkem je, že mnoho z nejlepších raketových tašek se odlišuje designem nebo stylem, který se nakonec scvrkává na osobních preferencích.

Raketová taškaRozměry (D x Š x V)Cena
Babolat Pure 975 cm x 42 cm x 38 cm$$$
Základní linie plavidla88 cm x 31 cm x 33 cm$$$$$
Super Tour Wilson…73,5 cm x 40,5 cm x 33 cm$$
DNA Wilsona Federera77 cm x 45 cm x 35 cm$$$
Vedoucí Djokovič Mons…76 cm x 38 x 46 cm$$
Prince Tour Slam77 cm x 33 x 34 cm$$$$
Yonex Pro78 cm x 38 cm x 33 cm$$$

*Všechna měření jsou zaokrouhlena na nejbližší centimetr

Raketová taška Babolat Pure 9

Babolat Pure 9 - tenisová raketa

Babolat nabízí devět tašek na rakety v modré a žluté barvě, které odpovídají jejich řadám raket Drive a Aero, a šedou variantu pro ty, kteří hledají jemnější styl - šedá je naše osobní oblíbená.

Pokud jde o funkce, tato taška má spoustu prostoru se třemi hlavními oddíly pro uložení až devíti raket - střední část je ideální pro uložení dalšího vybavení a oblečení. Jednou z hlavních částí rakety vaku je izotermická podšívka, která chrání vaše struny před nadměrným teplem.

Na jedné straně tašky najdete větší kapsu, která prodlužuje celou délku s vnitřními kapsami pro lepší organizaci. Na druhé straně tašky najdete menší kapsu na další příslušenství, která má skořepinu na ochranu některých choulostivějších věcí.

V horní části tašky najdete speciální přihrádku na boty, která je větraná, a je také dodávána s odnímatelným pytlem na špinavé věci, jako jsou obnošené oblečení, náramky, ponožky atd. Tento malý doplněk se nám líbí.

Z hlediska nošení má taška tři držadla - dvě uprostřed a jedno nahoře v blízkosti prostoru pro boty. Budete mít také nastavitelné popruhy batohu, abyste mohli nosit všechno své vybavení.

Nakonec je taška vybavena jmenovkou, na kterou lze napsat vaše kontaktní údaje, pokud je taška na místě špatně umístěna nebo zkontrolována během cesty.

Proč to milujeme

 • Ne příliš velké ani příliš malé - tak akorát
 • Termální přihrádka na rakety
 • Vyhrazené úložiště obuvi
 • Vyjímatelný pytel na špinavé věci
 • Popruhy batohu pro snadné přenášení
 • Spolehlivé zipy, které vydrží
 • Tvarovaná boční kapsa pro ochranu choulostivých předmětů

Oblasti pro zlepšení

 • Upřednostnil by, kdyby byly obě hlavní boční přihrádky tepelně obloženy
 • Bylo by hezké, kdyby popruhy batohu byly odnímatelné
 • Lisované boční panely, aby si udržely tvar, by byly příjemným dotykem
 • Rádi bychom, aby Babolat nabídl trochu jemnější možnost, kde taška nekřičí značku

Raketová taška na plavidlo Baseline

Vessel Baseline - tenisová raketa

Existují tašky na rakety a pak taška na rakety Baseline od Vessel, která posouvá věci na zcela novou úroveň.

Společnost Vessel se sídlem v Carlsbadu v Kalifornii představila svou první řadu tenisových tašek v roce 2019, o kterou jsme se s naší komunitou podělili v říjnu, kdy byly poprvé vydány.

Přestože jsou jejich nováčci v tenisovém světě, není jim cizí taškařská hra, která navrhuje golfové tašky, zavazadla, batohy a další, takže když jsme se dozvěděli, že mají v provozu tenisový vak, nemohli jsme se dočkat, až zjistíme, co měli v plánu, a to nezklame.

Pokud jde o funkce, taška kontroluje všechny důležité boxy. K dispozici je spousta úložného prostoru pro rakety s jednou tepelně izolovanou přihrádkou, která pomůže udržet vaše struny čerstvé, a také sekundární hlavní přihrádka pro další rakety a vybavení.

K dispozici je odvětrávaná přihrádka na boty, čtyři vnější kapsy na všechny vaše drobné doplňky, z nichž jedna je tepelně podšitá, a dokonce kapsa s velurovým lemováním, kde si můžete uchovat jemné předměty, jako jsou sluneční brýle, dobře chráněné.

Jeho materiály jsou trvanlivé, zipy nabízejí spolehlivou vodotěsnou ochranu a pohodlí nebylo díky ramenním popruhům s neoprenovou podšívkou a kompresnímu zadnímu panelu k dispozici.

Dodává se ve dvou barvách, černé a šedé tech, a možná pro naši oblíbenou část - je to agnostik značky raket, takže pokud jste dnes uživatelem Wilsonu a zítra uživatelem Babolatu, pak není třeba kabelku přepínat.

Taška samozřejmě není dokonalá, ale je to nejbližší, co jsme doposud našli.

Proč to milujeme

 • Prémiové materiály
 • Tepelně propojené oddíly na rakety a svačiny
 • Vyhrazená přihrádka na boty s ventilací
 • Spousta malých kapes nebo příslušenství
 • Vysoce kvalitní zipy
 • Super pohodlné odnímatelné popruhy a zadní panel
 • Velurová kapsa na cennosti

Oblasti pro zlepšení

 • Bylo by hezké, kdyby taška byla o něco širší pro další skladování
  Upřednostnili bychom, aby obě hlavní oddíly nabízely tepelnou ochranu
 • Skvěle by se hodila přihrádka na pevné pouzdro pro zvýšenou ochranu choulostivých nezbytností, jako jsou sluneční brýle

Raketová taška Wilson Super Tour Pro Staff 15

Wilson Super Tour Pro Staff 15 - raketová taška

Super Tour Pro Staff 15, který byl uveden na trh v roce 2020, současně s vydáním třinácté generace řady Pro Staff, je výjimečný tenisový bag, který přibije to nejnutnější.

Celkově je to skvěle vypadající taška. Oceňujeme decentní design, který bude ladit s raketami Pro Staff, včetně červených a žlutých závodních pruhů nahoře poblíž držadel. Jeho jednoduchá černá barva však bude fungovat dobře pro hráče, kteří používají jakékoli tenisové rakety Wilson.

Wilson Super Tour nabízí tři hlavní oddíly s dostatečným úložným prostorem až pro 15 raket nebo hrst rámů a veškerou vaši další výbavu, a tak bychom jej využili.

Na obou stranách tašky najdete logo Wilson vytištěné černou barvou a líbí se nám, jak jsou vnější panely vyztuženy pro extra ochranu a zároveň pomáhají tašce udržet tvar. Každá strana má také velkou kapsu na příslušenství, která je rozdělena.

Dvě hlavní přihrádky směrem k vnějším okrajům jsou tepelně podšité, aby chránily vaše rakety a udržovaly konzistentnější teplotu, což pomáhá prodloužit životnost vašich strun. Třetí přihrádka uprostřed je ideální pro veškeré vaše extra vybavení.

Tato taška také nabízí popruhy batohu, které jsou nastavitelné, polstrované a se suchým zipem pro nošení přes rameno. V horní části tašky máte poutko pro uchopení tašky nebo její zavěšení a ve spodní části odvětrávanou přihrádku na boty.

Proč to milujeme

 • Jednoduché černé provedení
 • Hodně prostoru pro všechno vaše vybavení
 • Vyhrazené úložiště obuvi
 • Duální tepelně izolovaná raketa
 • Robustní boční panely, které jí pomáhají udržet tvar

Oblasti pro zlepšení

 • Odnímatelné popruhy batohu
 • Extra vnitřní organizace

Raketová taška Wilson Federer DNA 12

Wilson Federer DNA 12 - tenisová raketa

Raketová taška Wilson Federer DNA je výjimečná v široké nabídce tenisových tašek společnosti Wilson. Je to jedna z nejlépe vypadajících tašek a má také dostatek místa pro uložení až 12 raket a dalšího vybavení.

Je vybaven dvěma hlavními oddíly s podšívkou Thermogaurd pro vaše rakety a vybavení, což je obrovské plus. Raketové tašky často lemují izolací pouze jednu ze svých hlavních přihrádek, ale myslíme si, že je skvělé chránit vaše struny a jakékoli další nezbytné vybavení před vyšším teplem.

Na každé straně tašky najdete také vnější kapsu pro další úložiště a menší předměty.

Raketová taška Wilson Federer DNA je dodávána také s držadly pro vyzvednutí tašky a popruhy batohu pro pohodlné nošení.

Nakonec taška obsahuje aktualizované zipy, které jsou vylepšení oproti předchozí generaci.

Proč to milujeme

 • Tato taška vypadá fantasticky a drží tvar díky tvarovaným bokům
 • Tepelně izolované hlavní oddíly chrání vaše vybavení
 • Popruhy batohu pro snadné přenášení

Oblasti pro zlepšení

 • Bylo by vhodné vyhrazené úložiště obuvi
 • Mohlo by to být trochu širší - těsné pro tašku na 12 raket
 • Wilson vylepšil zipy, ale stále potřebují nějakou práci
 • Bylo by hezké, kdyby popruhy batohu byly na horní straně tašky místo na dně, protože tam ji položíme na zem - navíc bychom byli raději, kdyby byly odnímatelné

Raketová taška Head Djokovic Monstercombi 12

Head Djokovic Monstercombi - tenisová raketa

Head’s Monstercombi je Djokovičův typický tenisový raketový vak, který nabízí spoustu úložného prostoru pro vaše rakety a spoustu dalšího vybavení.

Taška má tři hlavní přihrádky. Dvě boční přihrádky mají dostatek prostoru pro pohodlné uložení až tří tenisových raket, z nichž jedna obsahuje tepelnou ochranu Head’s CCT+, která chrání vaše struny před vyššími teplotami.

Větší střední přihrádka nabízí dostatek úložného prostoru pro veškeré vaše další vybavení s přepážkami a několika bočními kapsami ze síťoviny, takže se můžete pořádně organizovat. Po stranách tašky směrem dolů jsou dvě stejné menší kapsy na zip pro uložení příslušenství.

V horní části tašky je větší větraná přihrádka, která sdílí prostor se středovou částí, což umožňuje snadný vstup pro pár bot nebo jiné špinavé vybavení, které chcete mít oddělené.

Pro nošení tašky máte dvě držadla, která se sepínají a drží tašku na boku, nebo se můžete rozhodnout použít polstrované popruhy batohu ve spodní části tašky, které se nastavují na délku.

Proč to milujeme

 • Skvělá velikost se spoustou prostoru pro vybavení
 • Tepelně podšitá přihrádka na rakety
 • Větší střední přihrádka
 • Vyhrazené úložiště obuvi, které je větrané
 • Robustní boční panely pomáhají tašce udržet tvar

Oblasti pro zlepšení

 • Dvě hlavní přihrádky na rakety jsou trochu těsné
 • Ideální by bylo, kdyby byly obě boční přihrádky rakety tepelně podšité
 • Zipy ve tvaru U uprostřed mohou být neohrabané
 • Byli bychom raději, kdyby popruhy batohu byly na horní části tašky, protože spodní část je tam, kde jsme my
 • položte tašku na zem - také by bylo hezké, kdyby byly vyjímatelné

Raketová taška Prince Tour Slam 12

Prince Tour Slam 12 - tenisová raketa

Prince Tour Slam 12 je vynikající taška na rakety se spoustou zvonků a píšťal, které potěší každého soutěžícího hráče.

Pro ukládání najdete tři hlavní oddíly. Dvě hlavní přihrádky na okrajích tašky jsou ideální pro rakety. Jeden z nich nabízí tepelnou podšívku pro uložení až pěti tenisových raket, zatímco druhý může schovat další rakety nebo vybavení.

Na obou stranách tašky jsou velké kapsy na příslušenství a uvnitř několik síťových kapes pro uložení menších předmětů.

Ve spodní části tašky najdete speciální a odvětranou přihrádku na boty, zatímco horní část nabízí další podobnou kapsu, která je tepelně podšitá a je skvělým místem pro uložení láhve s vodou.

Jedinečně tato taška obsahuje přihrádku na notebook, což by studenti a trenéři mohli ocenit.

Pro nošení má taška v horní části držadla a odnímatelné popruhy batohu, takže můžete tašku snadněji přenášet.

Proč to milujeme

 • Ideální velikost pro nošení raket a dalšího vybavení
 • Vyhrazená přihrádka na boty s ventilací
 • Extra kapsa na chladič v horní části tašky
 • Odnímatelné popruhy batohu na cesty
 • Pevné materiály pomáhají tašce udržet tvar

Oblasti pro zlepšení

 • Ideální by bylo, kdyby byly obě boční přihrádky rakety tepelně podšité
 • Rádi bychom, aby Prince nabídl trochu jemnější možnost, kde taška nekřičí značku

Raketová taška Yonex Pro Series 9

Yonex Pro Series 9 - tenisová raketa

Taška na raketu Yonex Pro je vynikající volbou pro každého, kdo hledá středně velkou raketu se spoustou úložného prostoru na rakety a vybavení.

Stejně jako mnoho dalších tašek na našem seznamu obsahuje tři hlavní oddíly. Dva na okrajích tašky jsou ideální pro rakety, z nichž jedna je tepelně podšitá, aby chránila vaše struny před teplem.

Na jedné straně tašky najdete velkou kapsu na zip s jednou vnitřní síťovanou kapsou pro uložení drobností.

Ve spodní části tašky najdete speciální přihrádku na boty, která je skvělá pro oddělené uložení bot a jakéhokoli špinavého vybavení.

Řada Yonex Pro také nabízí držadlo na přenášení ve spodní části tašky a dva odnímatelné popruhy batohu se spoustou vycpávek, takže můžete snadno přenášet veškeré své vybavení.

Proč to milujeme

 • Dobrá celková velikost se spoustou úložného prostoru
 • Termální kapsa je velká a vejde se do ní až pět raket
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Odnímatelné popruhy batohu na cesty

Ares pro zlepšení

 • Hodila by se další kapsa na příslušenství na boku tašky
 • Tepelná podšívka je ve srovnání s jinými taškami levná
 • Vyhrazený oddíl na boty nenabízí ventilaci
 • Uprostřed tašky nejsou žádná držadla a upřednostňujeme, aby rukojeť ve spodní části tašky byla nahoře

Nejlepší tenisové batohy

Batoh je praktický, ať už hrajete tenis nebo ne, a tak není překvapením, že jej nabízí více společností než jakýkoli jiný druh tašky.

Zde jsou naše tipy na nejlepší tenisové batohy.

BatohRozměry (D x Š x V)Cena
DNA Wilsona Federera22 cm x 33 cm x 48 cm$$$
Základní linie plavidla33 cm x 31 cm x 88 cm$$$$$
Geau Sport Axiom33 cm x 19 cm x 50 cm$$
Babolat Pure15 cm x 34 cm x 46 cm$$
Vedoucí Djokovič34 cm x 20 cm x 50 cm$$
Yonex Pro223 cm x 38 cm x 50 cm$$$
Nike Court Advantage20 cm x 38 cm x 53 cm$$$

*Všechna měření jsou zaokrouhlena na nejbližší centimetr

Tenisový batoh Wilson Federer DNA

Tenisový batoh Wilson Federer DNA

Wilson Federer DNA je podpisový batoh Rogera Federera, který funguje skvěle pro všechny hráče, kteří si rádi sbalí světlo a přitom mají stále dostatek prostoru pro nezbytné věci.

Taška je vybavena hlavní přihrádkou na rakety, která pojme až dvě rakety s uzamykacími zipy, což znamená, že jakmile zapnou zip, drží své místo, takže se nechtěně neotevřou.

Hlavní přihrádka je dostatečně prostorná a dostatečně velká, aby unesla několik věcí, jako je převlečení, ručník a plechovka tenisových míčků. Nabízí také přihrádku na notebook a několik organizačních kapes na menší předměty.

Na přední straně tašky najdete další přihrádku pro uložení věcí, jako jsou vaše boty, a oddělte je od ostatního vybavení.

Na bocích tašky jsou také dvě menší kapsy na zip. Jeden z nich je tepelně podšitý, aby udržoval nápoj a občerstvení v horkém dni chladnější, a druhý je podšitý fleecem, aby byly cennosti, jako je váš telefon nebo sluneční brýle, v bezpečí.

V neposlední řadě popruhy batohu nabízejí spoustu polstrování a v horní části tašky je držadlo pro rychlé vyzvednutí.

Proč to milujeme

 • Elegantní celočerný design
 • Unese až dvě rakety
 • Tepelná boční kapsa na pití a občerstvení
 • Boční kapsa lemovaná fleecem na cennosti

Oblasti pro zlepšení

 • Větrání předního oddílu by bylo skvělé, protože je ideální také pro boty nebo špinavé vybavení

Tenisový batoh Vessel Baseline

Vessel Baseline - tenisový batoh

The Baseline tenisový batoh od Vessel je špičkový tenisový batoh, který nabízí téměř vše, co v této stylové tašce hledáme.

Do prostoru pro raketu se vejdou dvě rakety a je to jediná v našem seznamu, která je izolovaná, aby chránila vaše struny před teplem.

Hlavní přihrádka nabízí spoustu úložného prostoru pro nezbytnosti a dvě vnitřní kapsy na zip lemované velurem pro uložení cenností, jako jsou vaše sluneční brýle a mobilní telefon.

K dispozici jsou také dvě další vnitřní kapsy bez zipu pro uspořádání několika dalších menších předmětů. Na přední straně tašky najdete další kapsu na další příslušenství a dvě boční kapsy pro uložení plechovky s míčky a láhve s vodou, které zůstávají v jedné rovině, pokud nejsou používány s magnety.

tenisový jazyk

Spodní část tašky má velkorysou odvětrávanou přihrádku pro uložení bot nebo špinavého oblečení a je široce otevřená na zip pro snadný přístup.

V neposlední řadě má taška kompresní tvarovaný zadní panel a ergonomické ramenní popruhy s hrudní přezkou, která se skryje, když ji nepoužíváte.

Proč to milujeme

 • Špičkový design a materiály
 • Unese až dvě rakety
 • Tepelně izolovaná přihrádka na rakety
 • Větraná přihrádka na boty
 • Několik kapes pro menší příslušenství

Oblasti pro zlepšení

 • Užili bychom si sekundární termální kapsu na drink nebo občerstvení
 • Bylo by skvělé, kdyby měl slot pro notebook

Tenisový batoh Geau Sport Axiom

Geau Sport Axiom - tenisový batoh

Možná nevíte název, ale tenisový batoh Axiom je vysoce kvalitní a bohatou alternativou k některým běžným nabídkám zavedených značek.

Zakladatel a tenista Chris Pageau strávil roky vývojem produktů pro outdoorový průmysl. Poté, co znovu objevil své sportovní nadání, poznal mezeru na trhu s tenisovými taškami - a jsme rádi, že to udělal.

Zadejte tenisový batoh Axiom. Společnost není značkou raket, takže její čistý černý design nebude nikdy v rozporu s vaší vybranou raketou.

U materiálů najdete odolnou polyesterovou tkaninu 420D pro tělo tašky, zatímco spodní část využívá tkaninu 500D Cordura pro maximální trvanlivost a odolnost proti oděru.

Batoh má kreativní přístup s uložením rakety až pro dva rámy. Namísto vaší standardní kapsy je to rukáv, který se rozepíná ze strany, aby se snadno zasunul do vašich raket, a zadní panel má spoustu polštářů, které pomáhají udržovat pohodlí s raketami nebo bez nich.

Hlavní přihrádka tašky je prostorná a zároveň nabízí pohyblivý rozdělovač, který vám pomůže udržet veškeré vybavení uspořádané nebo dokořán pro větší předměty. Navíc má také praktickou aplikaci při udržování tvaru tašky, když není zabalená po okraj. Na boku najdete nepromokavou a odvětranou kapsu, kam schováte mokré oblečení nebo boty.

Taška nabízí organizaci prostřednictvím několika vnitřních kapes, včetně jedné z našich oblíbených, zóny odolné proti rozdrcení, která pomáhá chránit cennosti, jako jsou vaše sluneční brýle nebo telefon. Na obou stranách tašky máte kapsy pro uložení láhve s vodou a plechovku kuliček, které jsou magnetické pro udržení čistého vzhledu, když se nepoužívají.

Jak byste očekávali, taška nabízí nastavitelné ramenní popruhy se spoustou polstrování pro pohodlí a nahoře je standardní držadlo.

A konečně, další jedinečnou vlastností je háček v horní části batohu pro zavěšení na plot, když se dostanete na kurt, což vám umožní rychlý a snadný přístup k vašemu vybavení mezi přechody. Pro ty, kteří mají problémy se zády, se nebudete muset ohýbat, abyste se mohli podívat do tašky.

Proč to milujeme

 • Pojme dvě rakety
 • Čistý celočerný design
 • Non-raketa značky
 • Odolné materiály
 • Voděodolná boční kapsa, která se vejde do bot
 • Magnetické boční kapsy
 • Kapsa na cennosti odolná proti nárazu
 • Háček pro zavěšení na plot

Oblasti pro zlepšení

 • Tepelně podšitá přihrádka na rakety
 • Odnímatelný hrudní popruh

Tenisový batoh Babolat Pure

Babolat Pure - tenisový batoh

Batoh Babolat Pure je vynikající možností batohu pro tenisty, kteří nepotřebují tolik prostoru jako raketa, ale přesto chtějí dostatek úložného prostoru na jeden den na hřišti.

Do tašky lze uložit až dvě rakety a nabízí vynikající polstrování zad, aby bylo zajištěno pohodlné nošení.

Větší hlavní přihrádka je ideální pro veškeré vaše primární vybavení a obsahuje úložný prostor pro notebook nebo tablet.

Na přední straně, ke spodní části tašky, je vyhrazená přihrádka na boty s ventilací, která slouží také k ukládání špinavého vybavení.

K dispozici jsou dvě menší boční přihrádky a taška má také velkorysé ramenní popruhy a sponu na hrudník, aby byla taška stabilní, když je těžší nebo když jede na kole nebo na skateboardu.

Proč to milujeme

 • Zcela černé provedení
 • Unese až dvě rakety
 • Spousta plyšového polstrování vzadu pro pohodlí
 • Vyhrazená přihrádka na boty s ventilací

Oblasti pro zlepšení

 • Rádi bychom měli tepelnou kapsu pro uchování nápoje nebo občerstvení v pohodě
 • Několik dalších menších vnitřních úložných prostorů pro menší předměty by bylo hezkým doplňkem

Batoh Yonex Pro

Yonex Pro - tenisový batoh

Yonex Pro je sportovně vypadající tenisový batoh, který stojí za to vyzkoušet, pokud hledáte tento styl.

Do vyhrazeného prostoru pro rakety může pohodlně uložit až dvě tenisové rakety, zatímco do hlavního oddílu se vejde zbytek vašeho vybavení, jako je převlékání, voda, ručník a plechovka nebo dva tenisové míčky.

Pro vaše příslušenství jsou na bocích tašky dvě kapsy na zip, ale v horní části najdete také praktickou kapsu pro rychlý přístup k nezbytnostem, jako jsou vaše klíče.

Ve spodní části má taška speciální přihrádku na boty, do které se vejde i špinavé oblečení.

V neposlední řadě taška nabízí standardní ramenní popruhy s přezkou na hrudi a v horní části je držadlo.

Proč to milujeme

 • Čistý černý design
 • Unese až dvě rakety
 • Skrytá vyhrazená přihrádka na boty ve spodní části tašky
 • Tři kapsy na příslušenství: dvě na bocích a jedna nahoře

Oblasti pro zlepšení

 • Bylo by hezké, kdyby to mělo slot pro notebook
 • Přejeme si, aby měl úložný prostor na boty ventilaci

Batoh Nike Court Advantage

Nike Court Advantage - tenisový batoh

Batoh Nike Court Advantage je stylová nabídka, která má zásadní úložný prostor pro vybavení hráče.

Hlavní přihrádka na rakety má dostatečný prostor pro uložení jedné nebo dvou raket a je jediným batohem v našem seznamu, který používá oddělovač, aby se rakety o sebe nedřely ani nenarážely; je to pěkný dotek.

Hlavní přihrádka je prostorná pro všechny vaše věci pohromadě a na přední straně tašky je dostatečně prostorná větraná část pro uložení obuvi nebo špinavého oblečení.

Vpředu je malý úložný prostor na příslušenství na zip a pak najdete dvě boční kapsy na láhev vody nebo plechovku míčků.

Pro pohodlí má taška velkorysé popruhy a přezku na hrudi a v horní části je praktické držadlo.

V neposlední řadě stojí za zmínku, že spodní část tašky má povlak pro extra trvanlivost a trochu ochrany před vlhkostí.

Proč to milujeme

 • Skvělý styl
 • Unese až dvě rakety
 • Oddělovač raket, aby se navzájem nenarážely
 • Větraná přihrádka na boty nebo špinavé vybavení

Oblasti pro zlepšení

 • Ocenili bychom slot na notebook
 • Vyztužení zad lze vylepšit
 • Bylo by hezké, kdyby postranní kapsy byly na zip

Hlavní batoh Djokovic

Head Djokovic - tenisový batoh

Batoh Head Djokovic je další solidní nabídkou, která má vše, co byste den na kurtech očekávali.

Vyhrazená přihrádka na rakety má prostor pro jednu nebo dvě tenisové rakety, podle vašich potřeb.

Minimalistická hlavní přihrádka je dostatečně velká a nabízí prostor pro uložení některých vašich nezbytností a na přední straně tašky je také kapsa na zip pro menší předměty.

Ve spodní části tašky je speciální přihrádka na boty s odvětráváním a po stranách najdete kapsy na příslušenství.

Konečně taška nabízí standardní popruhy batohu, které se spojují v horní části pro pohodlné držadlo.

Proč to milujeme

 • Unese až dvě rakety
 • Skrytá vyhrazená přihrádka na boty ve spodní části tašky
 • Tři kapsy na příslušenství: dvě na bocích a jedna vpředu

Oblasti pro zlepšení

 • Bylo by hezké, kdyby to mělo slot pro notebook
 • Není to náš oblíbený design

Nejlepší tenisové tašky

Ať už cestujete na turnaj, balíte se na dovolenou nebo potřebujete více místa pro uložení vybavení, tenisový vak je skvělou volbou s větším úložištěm pro všechny vaše náležitosti.

Zde jsou naše nejlepší tipy na nejlepší tenisové tašky.

Duffle BagRozměry (D x Š x V)Cena
Gravitace hlavy79 cm x 50 cm x 35 cm$$$$
Babolat XL74 cm x 38 cm x 38 cm$$
Nike Court Advantage746 cm x 25 cm x 48 cm$$$
Wilsonova prohlídka76 cm x 30 cm x 30 cm$$$
Prince Dufflepack31 cm x 24 cm x 31 cm$$
Turnaj Yonex Pro75 cm x 18 cm x 33 cm$$

*Všechna měření jsou zaokrouhlena na nejbližší centimetr

Head Gravity Duffle

Head Gravity - tenisová taška

Duffle Head Gravity je vynikající volbou, která poskytuje některé z nejlepších funkcí pro hráče hledající prostor navíc.

Hlavní přihrádka této tašky je prostorná a má správnou délku pro uložení raket a jakéhokoli vybavení, které plánujete přinést.

Tato část také obsahuje nastavitelný úložný systém na suchý zip, který můžete použít k rozdělení na menší oddíly pro organizaci. Navíc jsou zde dvě vnitřní kapsy na zip pro menší předměty.

Jednou z našich oblíbených částí této tašky je vyhrazená přihrádka na raketu lemovaná technologií termální podšívky Head CCT+, která pomáhá chránit vaše struny před extrémními teplotami, do kterých se vejdou až čtyři rakety. Pokud tuto přihrádku použijete na rakety, uvolníte spoustu místa v hlavní přihrádce.

Na jednom konci tašky najdete odvětrávanou přihrádku na boty, která je udrží odděleně od čistého vybavení, a také vnější kapsu na příslušenství na druhém konci tašky a na jedné straně pro rychlý přístup k několika nezbytnostem.

V neposlední řadě tato taška nabízí dva polstrované ramenní popruhy, které můžete nosit jako batoh pro snadné přenášení a držadlo na jednom konci tašky pro rychlé vyzvednutí na cestách.

Proč to milujeme

 • Vynikající velikost pro duffle
 • Hlavní organizační systém oddílu
 • Tepelně izolovaná přihrádka na rakety
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Dvě vnější kapsy na zip pro rychlý přístup

Oblasti pro zlepšení

 • Odnímatelné ramenní popruhy na cesty
 • Extra držadlo na druhé straně

Nike Court Advantage Duffle

Taška Nike Court Advantage - taška na tenis

Duffle taška Nike Court Advantage je další z našich oblíbených, která slouží jako vynikající volba střední velikosti a naše volba pro jednu z nejstylovějších tenisových tašek.

Není to největší taška, ale nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše vybavení v hlavní komoře se dvěma vyhrazenými a polstrovanými sloty pro ukrytí dvou vašich tenisových raket. Stojí za zmínku, že velká část úložného prostoru tašky je v této tašce svislá. K dispozici jsou také dvě menší vnitřní síťované kapsy pro uložení několika menších doplňků.

Na přední straně tašky poblíž loga Nike Court najdete malou vertikální kapsu na zip, do které lze uložit některé položky, jako jsou klíče a mobilní telefon.

Na jednom konci tašky najdete speciální přihrádku na boty, která je větraná, a na druhém konci je kapsa bez zipu, do které můžete volně ukládat některé položky, například láhev s vodou nebo plechovku míčků.

V horní části tašky jsou dva delší popruhy a přezky na obou koncích zajišťují horní část po stranách.

Proč to milujeme

 • Styl - tato taška vypadá skvěle
 • Dostatek úložného prostoru pro tašku střední velikosti
 • Polstrované sekce pro dvě rakety
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Odolná konstrukce a ochranný povlak na dně

Oblasti pro zlepšení

 • Zip v hlavním prostoru není náš oblíbený pro balení nebo přístup k vybavení - naše
 • preference by měla tvar „u“ pro snazší přístup
 • Pěkným doplňkem by byl popruh přes rameno
 • Hodila by se větší vnější kapsa na příslušenství

Babolat XL Duffle

Babolat XL - taška na tenisový vak

Duffle taška Babolat XL nabízí fantastický úložný potenciál s skvěle vypadajícím designem a spoustou funkcí.

Hlavní přihrádka je jednou z větších v našem seznamu, s více než dostatečným úložným prostorem na cestách. Uvnitř najdete středový třídílný organizační úložný prostor, který je odnímatelný, takže jej můžete buď použít, nebo jej vyjmout, pokud chcete.

Na jedné straně tašky najdete velkou kapsu na příslušenství pro rychlý přístup k menším věcem.

K přenášení tašky můžete použít dva ramenní popruhy, které se také zdvojnásobí jako popruhy batohu. Oba popruhy jsou odnímatelné, pokud cestujete. Taška má navíc na obou koncích tašky dvě jednoduchá držadla, takže ji můžete rychle uchopit na cestách.

Proč to milujeme

 • Ideální velikost pro veškeré vaše extra vybavení
 • Organizační úložný systém
 • Odnímatelné popruhy na cesty

Oblasti pro zlepšení

 • Vnitřní kapsy na zip pro organizaci
 • Extra externí kapsa na příslušenství
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Tepelná izolace pro rakety

Wilson Tour Duffle

Wilson Tour - tenisová taška

Duffle taška Wilson Tour je skvělou volbou pro hráče, kteří chtějí extra úložný prostor nabízený duffle, ale nechtějí něco příliš velkého.

Hlavní přihrádka pro tuto tašku má dvě hlavní části a je dostatečně dlouhá na to, aby unesla vaše tenisové rakety. Jednu ze sekcí můžete rozdělit pomocí děliče na suchý zip pro extra organizaci a existují dvě vnitřní kapsy pro uložení menších věcí - jedna z nich je na zip.

Na vnější straně tašky najdete menší kapsu na zip, kam schováte vše, co potřebuje trochu zvláštní ochrany, například mobilní telefon nebo sluneční brýle.

Na jednom konci tašky najdete speciální přihrádku na boty a pro nošení jsou k dispozici dva nastavitelné ramenní popruhy s polstrovanou rukojetí na suchý zip, které si v případě potřeby můžete hodit přes rameno.

ufc na amazonské ohnivé tyči

Proč to milujeme

 • Dostatečně velký na uložení více tenisových raket
 • Funkce vnitřní organizace
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Plstěná podšívka na příslušenství pro cennosti

Oblasti pro zlepšení

 • Je to trochu menší, než bychom upřednostňovali pro duffle, ale pro některé hráče to může být výhoda
 • Výhodou by byla další externí kapsa

Prince Dufflepack

Prince Dufflepack - taška na tenisový vak

Ačkoli je Prince Dufflepack více batohem než duffle bag, je to hodná alternativa pro hráče, kteří hledají menší variantu s unikátním hlavním oddílem po vzoru duffle bagu.

Taška má speciální a dobře polstrovanou přihrádku na rakety pro uložení dvou tenisových raket. Hned vedle této kapsy najdete menší kapsu na zip pro uložení notebooku nebo tabletu.

Do hlavní přihrádky se dostanete tak, že položíte tašku na záda středovou přihrádkou na zip, jako byste to dělali při otevírání duffle bagu, který má prostor pro uložení některých vašich nezbytných věcí.

Ve spodní části tašky je vyhrazená přihrádka na boty a na bocích jsou dvě kapsy na zip s organizačním úložným prostorem pro všechny druhy příslušenství a občerstvení.

Na obou stranách tašky najdete také dvě otevřené síťované kapsy, do kterých se snadno vejde láhev s vodou a plechovka tenisových míčků.

Kapsa lemovaná plstí v horní části tašky je ideální pro uložení některých cenností, které vyžadují zvláštní ochranu, jako jsou mobilní telefony nebo sluneční brýle.

Pro přenášení má taška standardní popruhy batohu a tři držadla - jedno nahoře a dole a druhé na boku.

Proč to milujeme

 • Velké oddíly pro organizaci
 • Vyhrazená přihrádka na boty
 • Přihrádka na notebook
 • Plstěná kapsa na cennosti

Oblasti pro zlepšení

 • Rádi bychom viděli, jak Prince zvětšuje velikost pro něco více v podobě tašky, kterou byste si vzali s batohem na zádech
 • Tepelná boční kapsa by byla skvělým doplňkem pro uchování chladných věcí, jako je nápoj nebo občerstvení

Turnaj Yonex Pro Duffle

Turnaj Yonex Pro - taška na tenisový vak

S duffle Pro Tournament nabízí Yonex menší neformální tašku, kam schováte rakety a vybavení.

Taška má dvě hlavní přihrádky na zip, do kterých se vejde až šest tenisových raket. Nejsou největší, ale pokud skladujete jen několik raket, stále je zde dost místa pro vaše vybavení.

Na vnější straně tašky najdete velkou kapsu na příslušenství, která se táhne po celé straně, a v horním rohu je další menší kapsa, do které můžete uložit také další vybavení.

Když cestujete s taškou, dvě delší držadla lze spojit suchým zipem.

Proč to milujeme

 • Jednoduchá neformální nabídka
 • Velké kapsy na příslušenství

Oblasti pro zlepšení

 • Byli bychom rádi, kdyby ta taška byla trochu větší
 • Pěkným doplňkem by byl popruh přes rameno
 • Extra interní organizace by byla ideální

Nejlepší tenis

Pokud jde o tenisové tašky, tři hlavní faktory, které se navzájem liší, jsou styl, velikost a cena.

Zde jsou naše oblíbené tipy na nejlepší tenisové soupravy.

Duffle BagRozměry (D x Š x V)Cena
Wilson42 cm x 19 cm x 39 cm$$
Základní linie plavidla41 cm x 17 cm x 46 cm$$$$$
Court Couture Monte Carlo45 cm x 18 cm x 36 cm$$$$$
Maggie Matherová34 cm x 15 cm x 43 cm$$$
Rukavice36 cm x 11 cm x 43 cm$$
skořice b41 cm x 13 cm x 40 cm$$$$
Hadaki53 cm x 15 cm x 41 cm$$
Ame & Lulu36 cm x 13 cm x 42 cm$$$$

*Všechna měření jsou zaokrouhlena na nejbližší centimetr

jak cvičit tenis doma

Tenisová taška Wilson

Tenisová taška Wilson

Jedním z našich oblíbených tenisových totes je cenově dostupná možnost společnosti Wilson, která nabízí vše, co potřebujete k odpálení kurtu.

Design je sportovní a jednoduchý a je dodáván v několika různých barvách, aby vyhovoval široké škále stylů. Uvnitř tašky najdete jemný květinový potisk pro trochu extra stylu.

Dvě kapsy na zip a větrané na vnější straně jsou skvělé pro menší předměty nebo špinavé ručníky a oblečení.

Hlavní přihrádka je uzavíratelná na zip, aby vše zůstalo na svém místě, a má dostatek prostoru pro uložení dvou raket do vyhrazeného oddílu, který je polstrovaný a obsahuje sponu, která pomáhá udržet rakety v bezpečí.

Uvnitř tašky najdete jednu kapsu na zip pro bezpečné uschování cenností a tepelně izolovanou kapsu, do které se vejde nápoj nebo občerstvení a přitom je ochladí. K dispozici je také několik dalších skluzových kapes pro některé další menší předměty a síťovaný rukáv, který drží středně velkou láhev s vodou pohodlně na místě.

Milujeme odnímatelnou tašku na boty, kterou můžete hodit do bot a poté hodit do tašky, aniž byste se museli starat o to, že všechno zašpiníte.

V neposlední řadě má taška Wilson dva dlouhé ramenní popruhy s polstrovanou sponou na suchý zip pro snadné nošení všeho s sebou.

Proč to milujeme

 • Perfektní velikost
 • Čistý a jednoduchý design
 • Spousta organizačního úložiště
 • Větrané boční kapsy
 • Tepelně izolovaná vnitřní kapsa
 • Vyhrazená přihrádka na rakety
 • Vyjímatelná taška na boty

Oblasti pro zlepšení

 • Nastavitelné popruhy by byly příjemným dotykem

Základní nádoba plavidla

Vessel Baseline - Tennis Tote

Tenisová taška Vessels, známá svými prémiovými taškami, nepřekvapí stylovým designem a základními funkcemi.

Mikina ze syntetické kůže Baseline se dodává ve čtyřech různých barvách a je odolná, odolná vůči teplu a snadno se čistí.

Na vnější straně jsou dvě protiskluzové kapsy - ideální velikost pro láhev s vodou a plechovku kuliček. Třetí kapsa funguje jako pouzdro na rukojeť vašeho příručního zavazadla, což znamená, že tato taška je stejně vhodná na cestování i na hřiště.

Na vnitřní straně jsou dvě hlavní přihrádky. Jedna je polstrovaná a určená k nošení až dvou tenisových raket se zipem.

Druhá hlavní přihrádka je také vybavena zipem a je dostatečně velká, aby se do ní vešlo všechno vaše vybavení na celý den. Jsme rádi, že existuje pět vnitřních kapes pro uspořádání příslušenství a každodenních nezbytností. Jedním z nich je velurová kapsa na cennosti, jako je váš mobilní telefon nebo sluneční brýle.

Jako bonus je k dispozici spona na klíče, takže je ve spodní části neztratíte, a odnímatelná nylonová taška na boty, abyste mohli nosit boty dovnitř, aniž by si zašpinily všechno ostatní.

V neposlední řadě má taška Vessel Baseline dva popruhy, které mohou přejít přes ruku nebo rameno, v závislosti na vašich preferencích.

Proč to milujeme

 • Špičkové materiály
 • Perfektní velikost
 • Čistý a jednoduchý design
 • Spousta organizačního úložiště
 • Vyhrazená a polstrovaná přihrádka na rakety
 • Vyjímatelná taška na boty
 • Praktický klip na klíče

Oblasti pro zlepšení

 • Tepelně izolovaná kapsa by byla příjemná

Court Couture Monte Carlo Tote

Court Couture Monte Carlo - Tenisová taška

Elegantně vypadající Monte Carlo, jedna z nejnovějších edic Court Couture jejich špičkových tenisových tašek, je multifunkční taška se sportovním nádechem.

Court Couture navrhl tuto tašku s umělou kůží Saffiano s křížovým zrnem pro klasický, ale odolný vzhled, který funguje stejně dobře na kurtu, na den s přáteli nebo na výlet do kanceláře.

Taška má tři velké úložné přihrádky. Dva na vnější straně mají knoflíky, které je udržují zavřené, když se nepoužívají. Jedna z vnějších úložných přihrádek má dvě kapsy pro organizaci, zatímco druhá má kapsu na zip a držák na láhev s vodou.

Středová přihrádka je dostatečně velká na uložení dvou raket a vejde se i do nadměrných rámů. Na straně je štěrbina, kde procházejí rukojeti, aby vypadaly čistě.

Konečně je k dispozici odpovídající náramek nebo taška na příslušenství pro vaše každodenní potřeby, od líčení po opalovací krém. Taška Court Couture Monte Carlo je k dispozici v černé, fuchsiové a slonovinové barvě.

Proč to milujeme

 • Ideální velikost
 • Čistý a jednoduchý design
 • Kvalitní materiály
 • Uloží dvě rakety
 • Vyjímatelná taška na příslušenství

Oblasti pro zlepšení

 • Odnímatelná taška na boty
 • Vnější kapsa na zip na zádech pro rychlý přístup
 • Tepelně izolovaná přihrádka na rakety

Tenisová taška Maggie Mather

Maggie Mather - Tenisová taška

Tenisová taška od Maggie Mather je další vynikající možností, kterou je třeba při nákupu nové tašky vzít v úvahu.

Vnější část tašky má jednoduchý sportovní design, který je odolný a odpuzuje vodu. Jednou z našich oblíbených částí tašky je rozsáhlá barevná část pro širokou škálu preferencí.

Na přední straně tašky najdete dvě otevřené kapsy, které jsou velké pro uložení několika doplňků. Přímo nad těmito dvěma kapsami najdete na vnější straně tašky hlavní přihrádku na rakety s odolnou podšívkou pro uložení dvou tenisových raket.

Na zadní straně tašky je menší kapsa na zip, do které můžete uložit několik cenných věcí, jako jsou klíče a mobilní telefon, ke kterým chcete mít rychlý přístup. Na obou stranách tašky jsou další dvě otevřené kapsy - jedna kratší a jedna vyšší na plechovku míčků nebo láhev s vodou.

Hlavní přihrádka tašky je velká a hluboká pro uložení hromady vybavení na jeden den na kurtech a obsahuje také samostatnou vnitřní kapsu na zip, která bezpečně uloží několik menších předmětů.

V neposlední řadě jsou rukojeti širší pro pohodlné sezení na rameni a nastavitelné pro přizpůsobení perfektního padnutí.

Proč to milujeme

 • Široká škála barev
 • Spousta hlubokého úložiště
 • Nastavitelné rukojeti
 • Vnější prostor pro raketu

Oblasti pro zlepšení

 • Několik dalších vnitřních kapes na příslušenství

Glove It Tennis Tote

Glove It Tennis Tote

Soupravy Maggie Mather a Glove Ites mají podobný funkční design, s jediným hlavním rozdílem v tom, že taška Glove It ukládá vaše rakety do hlavního prostoru.

Vnější strana tašky je z odolného materiálu a stejně jako taška Maggie Mather má taška Glove That's široký výběr barev a možností tisku.

Na přední straně tašky najdete tři otevřené kapsy pro uložení všeho druhu příslušenství. Na zadní straně najdete kapsu na zip, kam si uschováte několik svých cenností, které chcete zachovat v bezpečí a přitom přístupné.

Boky tašky jsou vybaveny protiskluzovými kapsami, které jsou ideální pro nošení láhve s vodou a plechovky tenisových míčků.

Uvnitř tašky je jedna hlavní přihrádka, která nabízí spoustu úložného prostoru pro dvě rakety spolu se zbytkem vaší výstroje, a malá vnitřní kapsa na zip má místo pro malé drobnosti.

Širší držadla Glove Its pohodlně sedí na rameni a nastavují se na délku, takže si můžete přizpůsobit dokonalé přizpůsobení.

Proč to milujeme

 • Široká škála stylů
 • Spousta hlubokého úložiště
 • Nastavitelné rukojeti

Oblasti pro zlepšení

 • Několik vnitřních doplňků navíc

cinda b Tennis Tote

cinda b Tennis Tote

Dále je tenisová taška cinda b naší volbou pro nejroztomilejší možnost.

Taška je dodávána v několika různých barvách a milujeme stylový prošívaný design, který je také odolný vůči vodě a skvrnám. Také najdete, že vnitřek těchto kočárků nabízí různé potisky pro extra zábavný styl.

Uložte až dvě tenisové rakety do vnějšího prostoru na zip, přičemž raketa bude nakloněna šikmo, aby nepřekážely.

Na obou stranách tašky jsou dvě menší protiskluzové kapsy, do kterých lze snadno schovat plechovku tenisových míčků nebo lahví s vodou.

Uvnitř hlavní kapsy na zip je spousta prostoru pro uložení všeho druhu vybavení a menší vnitřní kapsa pro další denní potřeby.

Taška se také dodává se dvěma způsoby nošení - sadou menších držadel pro držení na boku nebo na paži a nastavitelným ramenním popruhem, který je také odnímatelný.

Proč to milujeme

 • Styl a prošívaný design
 • Dostatek prostoru pro uložení vybavení
 • Nosné držadla a nastavitelný ramenní popruh, který je odnímatelný

Oblasti pro zlepšení

 • Vnější kapsa na zip na zadní straně by byla příjemná

Hadaki tenisová taška

Hadaki tenisová taška

Tenisová taška Hadaki sdílí mnoho podobností s taškou cinda b, včetně mnoha různých stylových barev a potisků.

Vepředu taška ukládá šikmo dvě tenisové rakety s vyhrazenou kapsou na zip.

Na zadní straně kabelky najdete velkou otevřenou kapsu a malou kapsu na zip pro uložení několika cenností, které chcete mít v bezpečí.

Uvnitř hlavní přihrádky na zip nabízí taška spoustu úložného prostoru a vnitřní kapsu na zip, kam uschováte všechny menší předměty, které chcete mít s sebou.

V neposlední řadě má taška dvě držadla střední velikosti pro nošení na boku nebo přes rameno.

Proč to milujeme

 • Stylový design
 • Dostatek úložného prostoru
 • Vnější kapsy na zádech

Oblasti pro zlepšení

 • Ideální by byly nastavitelné popruhy
 • Boční kapsy by nabídly další praktické úložiště

Tenisová taška Ame & Lulu

Tenisová taška Ame a Lulu

V neposlední řadě je tenisová taška Ame & Lulu další z našich oblíbených a nabízí stylový design, který může fungovat stejně dobře na hřišti i mimo něj.

Vnější část tašky je minimalistická, s jedinou přední kapsou na zip pro uložení několika denních nezbytností nebo doplňků. Na bocích tašky najdete také dvě menší otevřené kapsy, které jsou dostatečně velké na to, aby se do nich vešla plechovka tenisových míčků, ale neponesou větší láhev s vodou.

Uvnitř je vyhrazená přihrádka na rakety se zipem pro uložení dvou tenisových raket a spousta místa navíc, kde si můžete na kurty ponechat veškerou svou výbavu na jeden den. Taška také nabízí skvělé vnitřní organizační úložiště se třemi kapsami - jednou na zip a dvěma otevřenými kapsami.

Pro nošení tašky fungují dva jednoduché středně dlouhé popruhy, které drží tašku po boku nebo přes rameno.

Proč to milujeme

 • Stylový design
 • Spousta úložného prostoru
 • Vnitřní organizační kapsy
 • Vyhrazená vnitřní přihrádka na rakety

Oblasti pro zlepšení

 • Boční kapsy by mohly být větší
 • Hodily by se nastavitelné popruhy

Balení

Bez ohledu na vaše zkušenosti, frekvenci hraní nebo úroveň dovedností jsou tenisové tašky ideální pro ukládání a organizaci vašeho vybavení.

Naštěstí je tu něco pro každého, od raketových tašek po batohy, duffles a tenisové totes.

Naštěstí tato příručka pomohla osvětlit nejlepší tenisové tašky, zúžit možnosti a najít něco, co budete milovat.

Samozřejmě, pokud máte nějaké dotazy - rádi bychom vás slyšeli v níže uvedených komentářích.

Populární Problémy

Soupeři Kansas a Kansas State se setkají na tvrdém dřevě v úterý na basketbalovém zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru na ESPN Plus.

Jak držet pozoun. Jako každý jiný nástroj je prvním krokem při hře na pozoun porozumění tomu, jak ho držet. Abyste dosáhli dobrého uchopení, zatlačte palec levé ruky do výztuhy ve spodní části zvonové trubice a poté ...

Někdy najdete perfektní botu s méně než dokonalým střihem. U syntetických materiálů, jako je plast, může být proces roztahování obtížnější než u kůže nebo textilie. Naštěstí s použitím některých běžných domácích potřeb ...

Podrobný pohled na losování mužských dvouhry z Cincinnati Masters 2019.

Rogera Federera vyhodil z Wimbledonu ve čtvrtfinále polský Hubert Hurkacz začátkem tohoto týdne. Švýcar utrpěl jednu z nejhorších ztrát v kariéře, padl 6-3, 7-6 (4), 6-0.

'Ghost Hunters' se vrací ve středu na druhou sezónu A&E a celkově na 13. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody online bez kabelu.