Video oválného výrazu Rafaela Nadala během setkání fanoušků se stává virálním

Rafael Nadal je 19násobný grandslamový šampion

Rafael Nadal je 19násobný grandslamový šampion

Obhájce titulu French Open Rafael Nadal se chystá, aby se příští měsíc vrátil na turné ATP. Světová dvojka neodehrála od začátku přestávky COVID-19 ani jeden zápas, ale ve své akademii byl poměrně aktivní.

Během tréninku na akademii Rafa Nadala španělský hráč pracoval na několika nových programech a komunikoval s mnoha studenty. Ale nedávno byl chycen na schůzce fanoušků, kvůli které byl rozhodně nepříjemný.

Video z tělocvičny jeho akademie se stalo virálním na sociálních médiích, kde Rafael Nadal pózuje s jednou ze svých fanynek. Zatímco fanoušek vypadal extrémně sebevědomě, když stál vedle svého idolu, Nadal zdánlivě nevěděl, jak v tu chvíli reagovat.

Jeho oválný, ale nevinný úsměv byl dokonale zachycen ve třísekundovém videu, které nyní zahřívá srdce netizenů. Celá sekvence vypadá docela legračně, slečna zkouší různé pózy a Rafael Nadal vypadá jako trapná ryba bez vody.

pravidla pro podávání badmintonu

Video, které sdílí uživatel na Twitteru, dosud získalo více než 50 000 zhlédnutí a zároveň získalo téměř 2 000 lajků a 650 retweetů.

Osoba, která natáčí video, může být vyslechnuta, jak instruuje Rafaela Nadala a slečnu, aby se ‚usmívaly a přikývly‘. Dvojnásobný wimbledonský šampion však vypadal příliš unavený na to, aby pochopil, co se děje.

Mnoho uživatelů sociálních médií již tento klip označilo jako svůj oblíbený GIF s Rafaelem Nadalem.

Rafael Nadal přítomný na vstupním seznamu Rome Masters

Rafael Nadal vyhrál US Open v roce 2019, ale vytáhl z ročníku 2020. Španěl nepovažuje za bezpečné cestovat do New Yorku v době pandemie COVID-19, a proto se rozhodl sezónu hardcourt úplně přeskočit.

Čtyřiatřicetiletý muž z Mallorky to všechno cvičil na antuce v akademii Rafa Nadala. Jeho jméno je na vstupním seznamu turnaje Rome Masters spolu s Novakem Djokovičem, Dominicem Thiemem, Alexandrem Zverevem a řadou dalších špičkových hráčů.

kolik her v sadě tenisu
Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafael Nadal se také kvalifikoval do finále ATP 2020 společně s Novakem Djokovičem a Dominicem Thiemem. Londýn bude turnaj pořádat v listopadu a stejně jako US Open se i soutěž na konci roku bude konat za zavřenými dveřmi.

Nadal se bude chtít vítězně vrátit na turné ATP v Římě a poté pokračovat ve spěchu ve Francii a Velké Británii. Rome Masters začne od 14. září.

Populární Problémy

Chcete sledovat Elfa, vánoční prázdniny, Polární expres a další klasiku? Letos jsou na AMC, ale tady je návod, jak je sledovat online bez kabelu.

Jak se připravit na airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje jeden z nejúčinnějších způsobů, jak se připravit na jakoukoli airsoftovou hru. Tento článek podrobně popisuje, co si přinést a co získat nebo koupit před velkou airsoftovou hrou. Mějte se hezky ...

Bolest v pažích je běžná a obvykle je výsledkem cvičení, sportu nebo opakovaného pohybu. Příznaky mohou zahrnovat bolest, otok nebo křeče. Drobné problémy se obvykle vyřeší samy. Ačkoli byste měli navštívit lékaře, pokud je bolest silná, ...

Zde je návod, jak sledovat film „Victoria Gotti: Dcera mého otce“ online, i když nemáte kabel ani Doživotní.

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Rick and Morty Season 4 Episode 5 online, i když nemáte kabel.

UNC a Duke se v sobotu setkávají na nejnovější kapitole vždy epické rivality. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry, pokud nemáte kabel.