Gippsland Trophy 2021: Aryna Sabalenka vs Kaia Kanepi náhled, souboj a předpověď

Aryna Sabalenka s trofejí Abu Dhabi

Aryna Sabalenka s trofejí Abu Dhabiraketbalový míček

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Aryna Sabalenka vs Kaia KanepiDatum: 2. února 2021Turnaj : Gippsland Trophy 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)Místo : Melbourne, AustrálieKategorie: WTA 500

Povrch : Venkovní hardcourtOdměna: 565 530 $Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál

loketní ortéza na tenisový loket

Náhled Aryna Sabalenka vs Kaia Kanepi

Aryna Sabalenka se při zahájení kampaně na Gippsland Trophy v Melbourne zaměří na zisk čtvrtého titulu v řadě. Čtvrtý nasazený se v úterý utká s 94. Kaia Kanepi v soutěži druhého kola.

Sabalenka byla za posledních pár měsíců nejformálnější hráčkou WTA. Bělorus si vybudoval nejlepší sérii 15 vítězství v kariéře, včetně titulů v Ostravě, Linci a Abú Zabí.

Poté, co Sabalenka ukončila rok 2020 na maximum, ukázala, že v nové sezóně neměla v úmyslu zpomalit. V Abú Zabí se dvaadvacetiletá žena probojovala kolem šestého semene Eleny Rybakiny, devátého semene Maria Sakkariho a 15. semene Onse Jabeura, aby si v klusu převzali titul.

V šesti zápasech Aryna Sabalenka upustila jen jednu sadu a její úspěch ji posunul na nejvyšší pozici v kariéře č. 7. Mnozí věří, že je 22letá skutečnou uchazečkou o korunu Australian Open.

Kaia Kanepi

Kaia Kanepi

Kaia Kanepi, bývalá světová jednička 15, nedokázala v poslední době příliš ovlivnit velké etapy. V roce 2020 dokázal pětatřicetiletý hráč vyhrát jen dva zápasy na Slamech.

V loňském roce ale Kanepi na okruhu ITF vzkvétal. Estonka zvítězila ve třech ze čtyř turnajů ITF $ 25,000, které hrála. Ve skutečnosti ze 17 zápasů, které Kanepi vyhrál v roce 2020, jich přišlo až 15 na úrovni ITF.

Kanepi zahájila sezónu 2021 na pozadí 10zápasové série neporažených a v neděli ji ještě prodloužila třísetovým vítězstvím nad Astrou Sharma. Pětatřicetiletá žena má evidentně na své straně hybnost, ale Aryna Sabalenka by byla úplně jiná výzva.

Aryna Sabalenka vs Kaia Kanepi proti sobě

Aryna Sabalenka a Kaia Kanepi se nikdy předtím nezkřížily, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0-0.

Předpověď Aryna Sabalenka vs Kaia Kanepi

Aryna Sabalenka

Aryna Sabalenka

V jednu chvíli Kaia Kanepi ve svém zápase v prvním kole sledovala Astru Sharma 1: 6, 3: 5, ale divoký Estonec kopal hluboko, aby vytrhl vítězství z čelistí porážky.

kyvadlový badmintonový kurt

I když to možná zvýšilo její sebevědomí, úsilí také znamenalo, že byla na kurtu 2 hodiny a 10 minut. Ve věku 35 let by Kanepi pravděpodobně pocítila dopady tak dlouhého zápasu, a to ji nepostaví v dobrém postavení proti čerstvé a odpočaté Sabalence.

Kromě toho Kanepi nedostane příliš mnoho druhých šancí proti bezohledné Sabalence. Její podání nebylo proti Sharmě příliš pevné; dopustila se 10 dvojitých chyb a získala pouze 51,9% svých prvních podání. Kanepiho návratová hra také zanechala mnoho kýženého, ​​protože dokázala proměnit pouze šest ze svých 12 příležitostí k přerušení bodu.

Statistiky nejsou povzbudivé, zejména proto, že je postavena tváří v tvář soupeři, který může svou surovou silou odstřelit kohokoli mimo hřiště. Odhodlaná Sabalenka nebude váhat vrhnout se na své šance, pokud Kanepi udělá nějaké skluzy.

Předpověď: Aryna Sabalenka vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak pořídit lichotivé fotografie sebe sama. Fotografování sebe sama může být zábavný způsob, jak vyjádřit svou náladu, zachytit okamžik, který si chcete zapamatovat, nebo sdílet, co se děje ve vašem životě. Může být frustrující, pokud se vám nelíbí způsob, jakým ...

Státní nepřátelé Eastern Michigan a Central Michigan se v sobotu setkávají na bitvě o MAC. Zde je to, co potřebujete vědět o tom, kde a jak sledovat hru.

Jak hrát softball. Softball je zábavná hra, které se mohou zúčastnit lidé všech věkových kategorií. Ačkoli ne každý může mít špičkového trenéra, který mu pomůže naučit se základy, naučit se hrát softball sám je snadné a příjemné! Vědět...

Pokud chcete budovat základní sílu, mohou být lehy vsedě užitečným cvičením, protože zvyšují sílu a flexibilitu vašich břišních svalů. Cvičení vsedě na šikmé lavici je efektivnější než běžné sedy, protože existuje širší ...

Jak zabít pavoučí vejce. Většinu času je snadné vypořádat se s pavoučími vejci, než se stanou problémem. Začněte tím, že se pokusíte identifikovat druhy pavouků. Zatímco většina pavouků je neškodná, měli byste hledat vlastnosti jedovatých ...

Novinka v září 2020, podíváme se na Pro Staff 97 v13, což je nejnovější verze Wilsona na jedné z jejich nejoblíbenějších raket.