Jak být dobrým basketbalovým týmovým hráčem

Pokud chcete být dobrým basketbalistou, měli byste zlepšit střelbu, přihrávky, obranné techniky míče a nechat se trénovat. Umět pracovat se svými spoluhráči a snažit se je poznat, aby celý váš tým spolupracoval jako jedenKroky

 1. 1 Dělejte během hry skvělá rozhodnutí. 'Buďte si jisti svými rozhodnutími.'
  • Pokud je spoluhráč otevřený a vy jste blokováni, okamžitě jim to předejte. To dá vašemu spoluhráči větší šanci získat snadnou střelu.
  • Je často lákavé střílet, jakmile získáte míč. Pokud nemáte odblokovaný skok nebo snadné položení, nevystřelte.
 2. 2 Efektivně střílejte. Rychle se ohněte a uvolněte jedním rychlým pohybem , protože můžete mít příliš velký tlak na to, abyste věnovali správný čas míření.
 3. 3 ''Hlavu vzhůru. '' Zvednout hlavu může nejen dát hráči lepší ránu než vy, ale může vám také dát šanci, pokud ji vrátí zpět.
 4. 4 Přihrajte míč opatrně. Předávat jej vysoko ve vzduchu není dobrý nápad. Přihrávejte pevně, protože by měl letět vzduchem dostatečně rychle, aby jej žádný soupeř nemohl zachytit.
 5. 5 Buďte agresivní. Pokud střílíte a je jasné, že míč nejde do sítě, zkuste chytit útočný odraz. ,
 6. 6 Riskovat. Pokud nebudete riskovat, nikdy z vás nevyroste lepší basketbalový hráč. Pokud nikdy nezkusíte záběry, které jste předtím neudělali, nikdy se nezlepšíte!
 7. 7 Vždy spěchejte a tvrdě pracujte. Kromě toho, že vám trenér pomůže zlepšit se, všimne si toho a postaví vás nad někoho jiného, ​​kdo nemusí tak tvrdě pracovat. Nebojte se dostat zadek na zem a ponořit se po nějakých volných koulích.
 8. 8 Pořizujte dobré záběry. Dobrá střela je otevřená střela, ze které můžete udělat vysoké procento, a nikdo jiný z vašeho týmu nemá lepší příležitost ke skórování. Pokud budete střílet špatně, budete na lavičce.
 9. 9 Sprint do přední části shluku. Kdykoli se dostanete do shluku, vždy sprintujte dopředu a během rozhovoru navažte oční kontakt s trenérem. Kouč si toho všimne a bude vědět, že vám na tom záleží a pozorně posloucháte. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak lépe vystřelím míč? Pracujte na své formě (rovnováha, zrak a sledování) a neustále cvičte.
 • Otázka Jak vytvořím A tým pro basketbal? Potřebují dobré hráče. Dělejte s míčem dobrá rozhodnutí. Střílejte, když jste otevření, a buďte dobrým obráncem tím, že zůstanete na osobě, kterou střežíte. Procvičujte si snadné střely, jako jsou rozhozy a trestné hody, a také zapracujte na přihrávkách a pohybu míče. Pokud jste strážcem, zkuste zapracovat na driblování, ale vyhněte se příliš honosnému chování. Naučte se jednoduché, ale zabijácké pohyby, jako crossover nebo falešný pas. Pracujte na svém dosahu. 3 ukazatele jsou úžasné, když je zasáhnete, ale vyhněte se pořizování příliš mnoha výstřelů zpoza oblouku. V neposlední řadě se naučte pravidla a rozumějte hrám.
 • Otázka Jaký je rozdíl mezi panovačností a lídrem? Být panovačný znamená někomu hanlivě říct, co má dělat. Být lídrem v basketbalu je někdo, kdo inspiruje tým k vítězství tím, že poskytuje pozitivní příklad.
 • Otázka Jak se mohu zlepšit svou nedominantní rukou? Existuje řada věcí, které musíte cvičit se svou nedominantní rukou, jako je střelba z lehu a driblování. Pro střelbu z lehu jen opakujte nácvik přepínání na levé a pravé straně. Když jste schopni zvládnout rozložení, přidejte tam obránce (můžete použít svého přítele nebo sourozence). Pro driblování bych prostě nedupal míč do vaší nedominantní ruky a současně házel tenisový míček na zeď a chytal ho. Ujistěte se, že driblujete nízko a díváte se před sebe.
 • Otázka Jak zůstanete dobrým hráčem v očích svých spoluhráčů, přestože jste minuli kolem 2 střel? Ben Tindall Prostě to protlačte. Co si myslí vaši spoluhráči, je irelevantní. To, že minete 2 rány, neznamená, že jste špatný hráč.
 • Otázka Co mám udělat, abych na svého trenéra udělal dojem? Ben Tindall Uspěchejte se a mějte dobrý přístup. Trenéři by se mohli méně starat o to, jak dobře hrajete basketbal, ale zajímá je, kdo bude tvrdě pracovat a shon. To znamená, že byste měli být v basketbalu stále alespoň slušní.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokuste se dosáhnout na míč co nejrychleji, získáte tak více času na výběr, co dál.
 • Zapracujte na své celkové kondici i basketbalových dovednostech. Běhejte alespoň jednou za dva dny a dělejte kliky.
 • Nenechte se odradit, pokud máte špatnou hru. Každý je někdy ve špatné kondici.
 • Buďte dobrým sportem. Pokud váš tým prohraje a budete jednat slušně, budete vždy známí jako férový hráč.
 • Pokud máte potíže s přihrávkou nebo se dobře díváte na hřiště, zkuste zastavit tím, že držíte míč a blokujete jej soupeři.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nikdy nikomu záměrně neubližujte.
 • Pokud se během hry cítíte fyzicky špatně (tj. S lehkou hlavou), okamžitě to řekněte svému trenérovi. V takovém stavu nehrajte dál.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak grilovat hamburgery. Grilování hamburgerů je zábavné a snadné, pokud dodržíte několik jednoduchých pokynů. Tyto tipy vás uvedou na správnou cestu k výběru nejlepšího masa, tvarování karbanátků a grilování na plotně, plynovém grilu nebo ...Kansas již vykazuje zlepšení pod Les Miles a v sobotu se utká se Západní Virginií v zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry Wilder vs Fury 2 v sobotu večer.Plavání je aerobní aktivita, která procvičuje téměř každý sval v těle a zajišťuje kardiovaskulární cvičení. Naučit se plavat kola může pomoci zlepšit sílu a vytrvalost těla. Je to aktivita, kterou téměř každá věková skupina a úroveň ...

Premiéra seriálu „This Is Us“ ve 4. sérii se bude vysílat 24. září 2019. Podívejte se, jak sledovat epizodu 1 spolu s dalšími novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.