Wimbledon 2018: Serena Williamsová dostává podporu od Marie Šarapovové v její nabídce být nasazena

Maria Šarapovová a Serena WilliamsováJaký je příběh?

Na pomoc Sereně Williamsové přišla dlouholetá soupeřka Maria Šarapovová, která požádala WTA, aby jí dala očkování pro Wimbledon. Williams se po porodu vrací ke sportu a aktuálně je na 454. místě na světě.

V případě, že jste nevěděli ...

Americký tenista je považován za jednoho z největších hráčů, mužů nebo žen, kteří se věnují tomuto sportu. Williams vyhrál v otevřené éře 23 grandslamových turnajů ve dvouhře, 14 čtyřhier a 4 smíšené čtyřhry. Její poslední grandslam přišel v Austrálii před dvěma lety, když porazila sestru Venuši. Je pozoruhodné, že Williamsová byla v osmém týdnu těhotenství, když turnaj vyhrála.Jádro věci

Ženská tenistka Maria Šarapovová médiím řekla, že by podpořila grandslamový výsev Sereny Williamsové do Wimbledonu. Williamsová je v současné době na 454. místě na světě poté, co minulý rok vynechala akci, protože se musela starat o své novorozené dítě.

Šarapovová a Williams byly často v rozporu mezi sebou na hřišti i mimo něj. Rusovy komentáře však dokazují, že existuje vzájemný respekt. Šarapovová také řekla, že Williamsová vynaložila mimořádné úsilí, aby se vrátila na kurt, a chtěla by, aby to bylo odměněno.

'Myslím, že by to bylo hezké,' řekla Šarapovová, když byla dotázána na grandslamové očkování svého rivala. Je to jen další dimenze cestování, zážitků, emocí, tělesnosti každého dne.Co dále?

Roland Garros je další největší turnaj v plánu tenisu. Serena Williamsová se překvapivě zúčastní letošního ročníku French Open. Všechny oči budou upřeny na Američanku, když bude dělat svůj tolik očekávaný návrat.

Autorský záběr

Rivalita Šarapovové a Williamsové byla jednou z nejdiskutovanějších oblastí ženského tenisu. Rivalita však za posledních pár let ustoupila. Nicméně s oběma hráči zpět budou fanoušci netrpělivě čekat, až znovu rozpoutají jednu z největších rivalit tohoto sportu.

Populární Problémy

Jednoduchý styl je ten, ve kterém se budete cítit sebevědomě a přitažlivě bez velkého úsilí nebo stresu. Toho může dosáhnout každý, kdo je ochoten provést správné změny. Zkuste si zjednodušit šatník, zredukovat rutinu líčení a zvolit ...Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat hry Redskins online bez kabelu v roce 2019.

Americká ženská reprezentace se v sobotu utká s Irskem ve svém prvním domácím domácím zápase po mistrovství světa. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Roti je kulatý, plochý, nekvašený indický chléb. Zatímco většina indických restaurací podává naan (kynutý flatbread vyrobený z kvasnicového předkrmu a bílé mouky, který se obvykle vaří v tandoorové troubě http://www.foodterms.com/encyclopedia/naa ...

X-One Biphase je prémiový vícevláknový tenisový výplet, který kombinuje to nejlepší z technologií společnosti Tecnifibre, aby poskytoval sílu, pohodlí a pocit jako ve střevech.

Zjistěte, jak streamovat a stahovat druhé studiové album Harryho Styles 'Fine Line', jakmile bude vydáno.