Jak uspořádat párty pro zahřátí domácnosti

Kupujete si nový dům a chcete pozvat lidi, aby viděli a oslavili váš nový domov. Pokud je to váš první domov, možná jste nikdy předtím nepořádali párty pro zahřátí a možná si říkáte, kde začít. Housewarming party může být uvolněná, zábavná a cenově dostupná, pokud k ní budete přistupovat s dobrým přístupem a realistickým plánem.

Část 1 ze 4: Plánování večírku

 1. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 1

  1 Vytvořte si seznam hostů. Než začnete pracovat na pozvánce, měli byste začít vést seznam hostů. Nezapomeňte zahrnout všechny přátele, rodinu a spolupracovníky, které byste chtěli pozvat do nového domova.
  • Omezte seznam hostů na počet hostů přiměřený množství prostoru, který máte k dispozici.
  • Pokud máte malý prostor, zvažte pořádání 2-3 menších večírků, než jednoho velkého.
  • Pamatujte, že více lidí vede k dražší párty; pokud je váš rozpočet omezený, zkuste omezit seznam hostů.


 2. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 2

  2 Vyberte datum. Je dobré mít lidi u vás doma brzy po nastěhování, ale ne příliš brzy. Měli byste mít čas vybalit, vyzdobit a uklidit většinu domu.
  • Plánování večírku 2–3 týdny po nastěhování vám může poskytnout dostatek času na přípravu a vybalení, ale poskytne vám další pobídku, abyste se usadili.
 3. Obrázek s názvem Uspořádání párty pro rozcvičení Krok 3

  3 Poslat pozvánky. Pozvánky by měly být pro většinu večírků zaslány alespoň 2 týdny předem. Kratší výpověď lze podat, pokud je večírek příležitostnější/neformální.
  • Pokud chcete posílat elektronické pozvánky a omezit výdaje spojené s párty, použijte sociální média nebo službu elektronických pozvánek.
  • Pro formálnější setkání zvažte zaslání papírových pozvánek.
  • Do pozvánky nezapomeňte uvést datum, čas zahájení a čas ukončení.
  • Požádejte o RSVP, abyste mohli vhodně plánovat jídlo a pití.
 4. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 4

  4 Naplánujte si jídlo na večírek. Většina večírků na oteplování domu nabízí prstové pokrmy, které si lidé mohou oblíbit, když se mísí, vidí váš nový dům a pijí.
  • Při plánování jídla vezměte v úvahu čas vaší párty. Pokud se vaše večírek koná ve společné době jídla, hosté mohou očekávat, že budou nakrmeni. Například večírek, který se koná od 4 do 9, by měl pravděpodobně poskytnout k večeři plné jídlo.
  • Zvažte, jaké druhy jídla by lidé, kteří navštěvují, rádi jedli: pokud je například vegetarián, nepřipravujte masitý výběr.
  • Buďte realističtí ohledně toho, kolik času budete mít na přípravu jídla. Pokud nebudete mít příliš času na přípravu nebo máte omezený rozpočet, zkuste své stravovací možnosti zjednodušit.
  • Několik jednoduchých párty jídel: čerstvé ovoce a zelenina s dipy, sýrové a sušenkové tácy, hranolky nebo chleby se slanými dipy, válcované lahůdkové maso, maso obalené jinými položkami, jako je zelenina nebo ovoce, sendvičové tácy a karbanátky.
  • Pokud svým hostům poskytujete teplé jídlo, zvažte přípravu a podávání z pomalého hrnce, abyste po příjezdu hostů nemuseli příliš vařit.
  • Před příchodem hostů se ujistěte, že máte dostatečné talíře, misky, servírovací nádobí a jídelní nádobí.
 5. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 5

  5 Pokud to váš rozpočet dovolí, zvažte stravování. Můžete se zbavit tlaku na plánování večírku tím, že najmete profesionála, který vám jídlo uvaří. Jen se ujistěte, že víte, jak jídlo správně podávat, a zařiďte si jeho vyzvednutí nebo doručení v den večírku.
 6. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 6

  6 Rozhodněte se, jaké nápoje budete podávat. Zkontrolujte svůj seznam hostů a rozhodněte se, jaké druhy nápojů poskytovat podle preferencí vašich hostů. Pokud plánujete podávat alkohol, nezapomeňte mít k dispozici také několik nealkoholických možností.
  • Pokud podáváte alkohol, poskytněte různé možnosti, například červené a bílé víno a dva nebo tři druhy piva.
  • Zvažte pro tuto příležitost speciální punč. Mnoho hostů rádo zkouší nové věci a na večírcích je často oblíbený domácí punč (s alkoholem nebo bez alkoholu).
  • Ujistěte se, že máte pro hosty k dispozici čistou vodu, a to buď ve filtrovaném džbánu, nebo v lahvích s vodou.
  reklama

Část 2 ze 4: Příprava vašeho domova

 1. Obrázek s názvem Uspořádání párty pro zahřátí Krok 7

  1 Rozbalte krabice. Ujistěte se, že je váš domov připraven na to, aby ho viděli lidé. Pokud nemáte čas vybalit každou krabici, zkuste alespoň rozbalit hlavní oblasti, ve kterých budou hosté večírku: vaši kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a koupelnu pro hosty.
  • Rozbalené krabice schovejte do skříní nebo je diskrétně naskládejte do rohu.
  • Uvědomte si, že na večírku pro zahřátí domácnosti se hosté pravděpodobně budou chtít podívat na každou místnost ve vašem domě, takže i místnosti, které nejsou „hotové“, by měly vypadat úhledně.
 2. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 8

  2 Ozdobte svůj domov. Přestože lidé chápou, že váš domov nemusí být stoprocentně dokonalý, když přijdou, měli byste se snažit nechat pověsit nějaký dekor. Zcela holé stěny často vypadají nevhodně, takže visící obrázky nebo dekorace mohou znamenat rozdíl mezi nedokončeným a vyleštěným vzhledem vašeho nového domova.
  • Buďte při zdobení svého domova praktičtí. Pokud se vaší párty účastní několik malých dětí, možná nebudete chtít dávat rozbitné knoflíky na nízké výšky.
  • Ujistěte se, že nábytek a nástěnné závěsy jsou řádně zajištěny, aby se ve vašem novém domově nezranili žádní hosté.
  ODBORNÁ TIP

  Stefanie Chu-Leong

  Owner & Senior Event Planner, Stellify Events Stefanie Chu-Leong is the Owner and Senior Event Planner for Stellify Events, an event management business based in the San Francisco Bay Area and California Central Valley. Stefanie má více než 15 let zkušeností s plánováním akcí a specializuje se na velké akce a speciální příležitosti. Má bakalářský titul z marketingu na San Francisco State University. Stefanie Chu-Leong
  Owner & Senior Event Planner, Stellify Events

  Pokud nechcete, aby hosté nosili boty uvnitř, vložte do vchodu stojan na boty. Bez stojanu na boty zůstanou hosté sami, kdo si boty zorganizuje, což může vést k nepořádku. Pokud postavíte pěkný stojan na boty, bude váš vchod vypadat organizovaně a čistě.

 3. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 9

  3 Proveďte několik konečných úprav. Několik dobře umístěných svíček, zásobená prášková místnost a kvalitní přehrávání hudby může znamenat velký rozdíl ve vnímání vašeho nového domova vašimi hosty.
  • V každé toaletě zajistěte dostatek toaletního papíru, ubrousků a ručníku nebo dvou.
 4. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 10

  4 Udělejte se reprezentativním. I když se lidé budou dívat převážně k vám domů, je důležité, abyste při pořádání večírku vypadali hezky i vy. Oblečte se do pohodlného, ​​ale lichotivého oblečení. Pokud vaříte, možná budete chtít nosit zástěru, abyste ochránili svůj oděv před skvrnami od jídla.
 5. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 11

  5 Zajistěte domácí zvířata na bezpečném místě. Zatímco někteří mazlíčci jsou mezi lidmi skvělí, někdy mohou být velké skupiny nových lidí pro domácí mazlíčky stresem. Když přijedou hosté, zvažte uzavření vašeho domácího mazlíčka v místnosti (s jídlem a čerstvou vodou). To může pomoci udržet váš domov čistší, vyhnout se problémům s hosty, kteří mají fobie nebo alergie, a pravděpodobně bude váš mazlíček pohodlnější. reklama

Část 3 ze 4: Interakce s hosty

 1. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 12

  1 Pozdravte každého hosta, který dorazí sám. Ačkoli můžete mít hodně co dělat, je hezké pozdravit a uvítat každého příchozího hosta ve vašem domě sami, než aby ho nechal pustit jiný host. Toto je jejich první dojem z vašeho nového domova a pozdravit je sám nastaví nejlepší tón na párty.
 2. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 13

  2 Nabídněte každému hostu drink. Když každý host přijde, nabídněte mu něco k pití. Dejte přehled o možnostech a nabídněte mu nalít drink. Pokud zpočátku odmítne, ukažte mu, kde jsou nápoje, a povzbuďte ho, aby si pomohl, kdykoli bude připraven.
 3. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 14

  3 Nabídněte hostům prohlídku vašeho domova. Možná budete chtít počkat, až dorazí malá skupina, abyste nemuseli podnikat tolik individuálních prohlídek. Hosté rádi vidí všechny místnosti vašeho nového domova, včetně skříní a spíží.
  • Pokud máte nějaké nedokončené pokoje, zeptejte se hostů, zda mají nějaké návrhy na využití nebo organizaci prostoru. Tím se soustředíte na skutečnost, že ještě nejste vybalení, a dáte hostům příležitost cítit se užiteční.
  • Neváhejte hostům říci, že do určitých místností nemohou. Je to koneckonců váš domov a nemusíte každému ukazovat každý pokoj v domě.
 4. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 15

  4 Dejte jídlo na prsty na stoly. Možná budete chtít dát všechno jídlo najednou, ale můžete také dát jídlo ve vlnách. Můžete začít se 2 nebo 3 zásobníky na jídlo, pak je přidat nebo poskytnout nové věci, jak večer postupuje. Povzbuďte své hosty, aby jedli, a zeptejte se jich na jakákoli dietní omezení nebo alergie, když je nasměrujete k různým možnostem jídla.
  • Zvažte oddělení potravin a nápojů odděleně, aby nedošlo k přeplnění.
  • Poskytnutí dvou nebo více míst pro jídlo může také zabránit tlačení lidí.
 5. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 16

  5 Smíchejte se se všemi. Snažte se netrávit příliš mnoho času s žádným hostem na večírku, ale obíhat a mluvit se všemi. Ujistěte se, že se všichni vaši hosté navzájem znají, a pokud představujete dva lidi, kteří se nikdy nesetkali, zkuste poukázat na něco, co si myslíte, že mohou mít společné.
 6. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 17

  6 Přijímejte komplimenty o svém novém domově laskavě. Pamatujte, že lidé mohou mít různé styly a vize svých domovů a že někteří vaši hosté nemusí mít privilegium vlastnit pěkný domov. Buďte vždy milostiví a upřímně vděční za to, že se vaši hosté přišli podívat a oslavit váš nový domov s vámi.
 7. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 18

  7 Večeři podávejte, když cítíte, že je správný čas. Pokud máte v plánu servírovat jídlo, zkuste ho podávat ve vhodnou dobu. Většina vašich hostů měla dorazit, ale nikdo tam neměl být tak dlouho, aby se cítili připraveni odejít.
 8. Obrázek s názvem Uspořádání párty pro zahřátí Krok 19

  8 Podávejte kávu a dezert. Ke konci noci zvažte, zda nepodáte svým hostům kávu a zákusek (pokud jste již neměli k dispozici dezertní tácky). To bude signál pro vaše hosty, že večírek se chýlí ke konci a poskytnutí kávy před odjezdem domů je příjemný způsob, jak je udržet v bezpečí. Nezapomeňte poděkovat hostům, že přišli, než odejdou. reklama

Část 4 ze 4: Sledování večírku

 1. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 20

  1 Vyčistěte svůj dům. Svědomití hosté na večírcích vám někdy pomohou uklidit se před odjezdem, ale pokud ne, můžete mít po večírku na rukou docela velký nepořádek. Zkuste před spaním uklidit alespoň jednu místnost a další den uklidit zbytek domu.
 2. Obrázek s názvem Uspořádejte večírek pro domácnost Krok 21

  2 Pište děkovné poznámky. Možná budete chtít poděkovat každému hostovi, který se zúčastnil vaší oslavy, ale určitě byste měli poslat poznámku každému, kdo vám přinesl dárek k zahřátí. Zaslané poznámky jsou formálnější, ale i e -mailová poznámka ukazuje osobní kontakt.
  • Nezapomeňte jim poděkovat za jakékoli dary a vysvětlete, jak/kdy plánujete dárek použít.
  • Uveďte konkrétní okamžik z večírku, který vám připadal obzvláště zábavný nebo dojemný, aby byla poznámka osobnější.
  • Navrhněte, abyste se v budoucnu zase dali dohromady, abyste ukázali, že vás společnost dané osoby baví.
 3. Obrázek s názvem Uspořádejte párty pro zahřátí Krok 22

  3 Užijte si svůj nový domov. Jedna z hezkých věcí na pořádání párty pro zahřátí domácnosti je vyhřívání se v záři myšlenky, že každý miluje váš nový domov. Udělejte si čas a užijte si tuto chvíli a užijte si svůj nový domov. Pamatujte, že tento večírek bude jen jednou z mnoha vzpomínek, které se budou konat doma. reklama

Večírkové jídlo, pití a aktivityJídlo k servírování na párty


Nápoje k servírování na párty


Zahajovací akce večírku

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Měla by být na pozvánku na oteplování domu stanovena časová lhůta? Ano, je užitečné stanovit časový limit, aby lidé nezůstali příliš pozdě.
 • Otázka Do svého prvního bytu dostanu spolubydlícího z mezinárodního společenství. Jak bude probíhat párty pro oteplování? Pokuste se udělat malý průzkum o kultuře dané osoby a použijte tento výzkum k ovlivnění toho, jak zdobíte, jaké jídlo podáváte atd. Přidejte také něco ze své vlastní kultury, aby mohli zažít něco nového a zároveň se cítit jako doma. Vřele je přivítejte a řekněte jim, že jste nadšení, že s nimi můžete sdílet byt.
 • Otázka Pokud je to můj druhý domov, je vhodná párty pro zahřátí? Ano, je vhodné uspořádat párty v každém novém domě, do kterého se nastěhujete, bez ohledu na počet předchozích rezidencí, ve kterých jste žili.
 • Otázka K čemu by byly dobré „děkovné“ dárky při pořádání party pro zahřátí domácnosti? Svíčky jsou pěkné a cenově dostupné. Můžete také jít s magnety nebo stacionárními nebo zednickými nádobami naplněnými cukrovinkami a ořechy. Pokud je zima, můžete rozdávat ozdoby.
 • Otázka Mám svým sousedům poslat poznámky s žádostí, aby se s hlukem v den mé párty v domácnosti rozloučily? To je dobrý nápad. Dejte jim vědět, co se děje a kdy očekáváte, že večírek skončí. Můžete také napsat něco jako: „Pokud máte nějaké obavy, neváhejte nás kontaktovat na [vaše telefonní číslo].“
 • Otázka Mohu pozvat své hosty do domu, kterému stále chybí některé věci, například určité kusy nábytku? Ano, ale nejlepší by asi bylo počkat, až vám přijde nábytek, hlavně aby si vaši hosté měli kde sednout a odpočinout si.
 • Otázka Bylo by vhodné podávat mléčné koktejly na zahřívací párty? Tak určitě! Jen se ujistěte, že nemáte hosty s nesnášenlivostí laktózy, nebo se zásobte přísadami neobsahujícími laktózu.
 • Otázka Měli by být rodiče pozváni na párty svého syna na rozjíždění domu, pokud chce mít jen své spolupracovníky? Neexistuje správná odpověď na to, kdo by měl být na seznamu hostů, ale je obecně příjemné, když mají hosté nějaké společné zážitky, aby konverzace proběhla plynule. Určitě nechcete, aby se někteří hosté cítili špatně, protože jsou přítomni další hosté. Pokud se všichni spolupracovníci navzájem znají a jsou jiného věku a stádia než rodiče hostitele, může být nejlepší pozvat rodiče na samostatnou akci, aby se každý cítil dobře a mohl se s hostitelem více zapojit.
 • Otázka Je příliš pozdě na pořádání večírku, pokud žiji ve svém domě jeden rok? Ne, pořád si můžete pořádat večírek, pokud se rozhodnete, že to je to, co byste chtěli dělat.
 • Otázka Dávám domácímu oteplování pro moji neteř a ona potřebuje všechno! Je nevhodné posílat s pozvánkami seznam věcí, které potřebuje? Dejte lidem na pozvánce vědět, že je to první domov vaší neteře a že se těší, až ho naplní. Díky tomu lidé nenápadně vědí, že potřebuje věci, a poté, když odpoví, se vás mohou zeptat na nápady, které budete mít samozřejmě po ruce!

Populární Problémy

Celebrity KSI a Logan Paul se v sobotu večer setkají ve vysoce anticiazovaném boxerském zápase. Zde je návod, jak sledovat boj online v USA.

Jednou z úžasných věcí na plavbě je, že existují lodě určené pro různé činnosti. Rekreační plavba lodí je běžnou volbou pro mnoho vodáků. V tomto případě si jachtaři chtějí koupit loď, která bude sloužit jako rybaření, lyžování a ...

Bílé plátěné boty jsou pohodlné, jednoduché a vypadají skvěle. Dají se však také pozoruhodně snadno zašpinit. Vzhledem k tomu, že jsou vyrobeny z bavlny, jsou vysoce savé a mohou snadno držet skvrny. Nicméně jen proto, že vaše ...

Jak naplánovat dovolenou v Orlandu. Orlando je jedním z nejoblíbenějších měst pro cestovní ruch díky množství zábavních parků a letovisek. Každý člen vaší rodiny v Orlandu má něco pro sebe a výběrem ročního období a ...

Jak přežít, pokud se váš padák neotevře. Seskoky s padákem mohou být jednou z nejvíce vzrušujících věcí, které můžete kdy zažít. Jednou z prvních obav lidí, kteří uvažují o seskoku parašutistou, je strach z jejich nefunkčního padáku ....

Jak se připojit k SAS. Special Air Service nebo SAS je elitní jednotka speciálních sil v britské armádě. Pokud se chcete připojit k SAS, budete potřebovat odhodlání, disciplínu a specializované školení. Staňte se členem Jejího Veličenstva ...