Jak streamovat Disney Penguins: Váš průvodce prohlížením rodiny

stream disney

Streamujte Disney’s Penguins zde

Všichni se musíme vydat na velkou cestu do dospělosti. Lidsky či jinak, je to nevyhnutelná součást života, která s sebou přináší zkušenosti, které nás formují. V Disney Tučňáci připojujeme se k mladému tučňákovi jménem Steve, když začíná náročný úkol připravit se na celý život. Dokument se točí kolem tučňáka Adelie z Antarktidy, který se vydává vstoupit do nové fáze života.

Vypráví Ed Helms a režírují Alastair Fothergill a Jeff Wilson, Tučňáci je hraný dokumentární film, který dává skutečný pohled na život tučňáka samce během antarktického jara. Je to vzdělávací zážitek pro diváky všech věkových kategorií a druh zážitku, který si rodiny mohou společně užít. Produkoval Disneynature, Tučňáci ( který vytvořil náš seznam nejlepší vzdělávací filmy na Disney Plus ) vezme diváky na výlet na studený sever, aby navštívili oblíbená nelétavá ptáčata všech.

Hodinky Tučňáci online, abyste se ztratili v tomto rozmarném a velmi skutečném příběhu o dospívání.

Zde je návod, jak streamovat Tučňáci právě teď:

Jak streamovat tučňáky- výhradně na Disney+

Disneyho Tučňáci je dokument Disneynature o tučňácích , a streamuje se výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžete streamovat Tučňáci a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Penguins
  5. 5. Klepněte na Penguins od Disneynature
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Streamujte Disney’s Penguins zde

Tučňáci: Přehled

Datum vydání: 17. dubna 2019
Tvůrci: David Fowler
Ředitel: Alastair Fothergill a Jeff Wilson
V hlavních rolích: Ed Helms
Hodnocení: G
Synopse:

Mladý tučňák se vydává na svou největší životní cestu během antarktického jara, v době, kdy musí pracovat, aby si našel životního partnera a založil rodinu.

Jak dlouho jsou tučňáci?

Disneyho Tučňáci má dobu běhu 76 minut.

Děj „Penguins“

Jak jaro začíná nad ledovou Antarktidou, mladý tučňák jménem Steve se připojuje k milionům samců tučňáků Adelie, kteří se všichni snaží najít partnera. Nelehký úkol vyžaduje, aby Steve vystoupil a vynikl, postavil hnízdo pro své budoucí potomky a našel životního partnera, se kterým bude vychovávat rodinu. Dojemný příběh dospívání je vzdělávacím pohledem na životnost tučňáka Adelie, jejich rituály a potíže, které s sebou přináší rodičovství mladých kuřat. Jako novopečený otec se Steve potýká s nebezpečím Antarktidy, od zabijáckých velryb po leopardí tuleně, aby udržel svá mláďata naživu a zdravá, dokud nevyrostou a neopustí jeho péči.

Obsazení „tučňáků“

Protože jde o dokument, neexistuje tradiční obsazení postav. Chcete -li vyprávět příběh o Stevovi a Adeline, Disney se obrátil na animovaného vypravěče, který dokázal vyjádřit mnoho pouhým hlasem.

Ed Helms jako vypravěč

Aby se Disney zapojilo do tohoto příběhu o dospívání, obrátil se Disney na vokální talenty Eda Helmse. Jo Frost z Supernanny UK sláva byla původně zvažována pro vypravěče dokumentu.

Písně a soundtrack „Penguins“

Chcete -li přidat další vrstvu dokumentu, Disney se obrátil k několika hudebním talentům. Soundtrack k Tučňáci nemusí být robustní s hudbou, jako většina filmů Disney, ale obsahuje řadu skladeb od umělců jako REO Speedwagon a White Snake. Mezi skladby hrané v celém filmu patří Thunder od Imagine Dragons, Work to Do by Average White Band a Stir It Up od Patti LaBelle.

„Tučňáci“ u pokladny

Ačkoli rozpočet na Tučňáci nebyla zveřejněna, předpokládalo se, že během pětidenního otevíracího víkendu vydělá 5 až 7 milionů dolarů v 1 800 kinech. Po prvním a druhém dni vydělal více než 900 000 dolarů, ale nakonec nedosáhl dobrých výsledků, když během předpokládaných pěti dnů vydělal 3,3 milionu dolarů. Po druhém víkendu Tučňáci vydělal jen dalších 1,1 milionu dolarů.

Recenze „Penguins“ - Co řekli kritici

Ačkoli to v pokladně nefungovalo dobře, Tučňáci získal uznání od kritiků. Jednoduchý film byl nabízen jako sladký a sentimentální. Dokument byl potleskem oceněn za to, že nebyl příliš technický a že si zachoval poutavý a zábavný příběh, který následoval po cestě základního hrdiny. Tučňáci kinematografie si také vysloužila značnou pozitivní pozornost.

Kam se „tučňáci“ hodí do Disneyho filmu Pantheon

Tučňáci je krok od typických animovaných funkcí Disney. Funkce Disneynature se připojila k pěti dalším hraným dokumentům, včetně Narodil se v Číně , Opičí království , Šimpanz , Africké kočky , a Medvědi .

Trailer „Tučňáci“Hrát si

Oficiální upoutávka Disneynature's Penguins Podívejte se na zcela nový trailer na tučňáky Disneynature, který přichází do kin Den Země 2019! Zcela nový celovečerní film společnosti Disneynature Penguins je příběh dospělosti o tučňákovi Adélie jménem Steve, který se připojí k milionům mužských mužů v ledovém antarktickém jaru na cestě k vybudování vhodného hnízda, nalezení životního partnera a založení rodiny. … 2018-04-22T15: 59: 51Z

Streamujte Disney’s Penguins zde

Drobnosti „tučňáků“: 3 rychlá fakta o dokumentu Disneynature

Ačkoli výroba Tučňáci navenek se to může zdát malé, v zákulisí tohoto dokumentu ke Dni Země se toho odehrálo dost.

sady v tenise

1. Působivý tomatometr

Víme, že nebudeme hodnotit každý film podle skóre Rotten Tomatoes, ale Tučňáci má tak působivý, že je těžké jej ignorovat. Na základě 63 recenzí kritiků Tučňáci drží 92% na tomatometru. Pro srovnání, je to jen o 5% méně než Příběh hraček 4 a o 2% méně než Avengers: Endgame .

2. Více záběrů, než je potřeba

Jistě, filmaři vždy omezili množství záběrů použitých k výrobě filmu, který je ucelený a není natažený. Pro Tučňáci „Bylo to o něco drastičtější, než co jsme zvyklí zobrazovat na Deleted Scenes vydání DVD. V době natáčení filmu Tučňáci bylo dokončeno, na vytvoření 70minutového filmu bylo 900 dní natáčení.

3. Nezapomeňte sledovat kredity

Kam zmizela velká část z těch 900 dní záběrů? Zatímco se tolik natáhlo na podlahu střižny, Tučňáci závěrečné titulky nabídly pohled do zdlouhavé produkce. Zůstaňte za kredity a diváci budou ošetřeni produkčními záběry, včetně rozkošné montáže Steva a společnosti pohrávající si s kamerami.

Viz také:
Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Namajunas vs Andrade, Anderson Silva vs Cannonier a všechny hlavní karty PPV UFC 237.

Denis Shapovalov a Pablo Carreno Busta se v úterý utkají ve čtvrtfinále US Open 2020. Carreno Busta má proti Shapovalovu na hardcourt perfektní bilanci a celkově vede 3: 1.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Disney plus na zařízeních Fire Stick a Fire TV? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem

Čilič se rozchází s trenérem Ivaniševičem