V roce 2021 můžeme opět počítat s Rogerem Federerem, říká Tommy Haas

Roger Federer

Roger Federer

20násobný grandslamový šampion Roger Federer nedávno oznámil, že po zbytek druhého roku nebude v akci, poté, co podstoupil druhou operaci svého problémového pravého kolena. V tomto ohledu jeho dobrý přítel Tommy Haas vyslovil názor, že Federer bude mít chuť vyrazit, jakmile se příští rok znovu připojí k turné.Tommy Haas má pocit, že Roger Federer si stále udržuje hlad, i když byl na turné dlouhých 22 let. Ředitel turnaje Indian Wells řekl, že Roger Federer by mohl využít období mezi dneškem a začátkem příští sezóny k odpočinku a silnému návratu.Haas dodal, že navzdory neúspěchům zranění Rogera Federera bude konkurenceschopný, až se vrátí na turné pro sezónu 2021.

'Všichni známe Rogera, je stále velmi duševně hladový.' Pokud nyní využije čas k odpočinku a poté se optimálně připraví se svým vždy výkonným týmem, můžeme se na něj spolehnout znovu v roce 2021 ″.

Jsem si jistý, že Roger Federer opět dosáhl svého nejlepšího: Tommy Haas

Tommy Haas (vlevo) a Roger Federer

Tommy Haas (vlevo) a Roger FedererPo první operaci pravého kolena v únoru letošního roku se měl Roger Federer původně vrátit k turné na travnatou nohu sezóny. Ale tyto turnaje byly pozastaveny kvůli vypuknutí COVID -19, po kterém následoval další neúspěch švýcarského esa - potřeboval druhý chirurgický zákrok na stejném koleni, který ho vyloučil na zbytek sezóny.

Tommy Haas zněl sebevědomě o tom, že Roger Federer znovu dosáhl své nejvyšší úrovně, když se vrací do soutěže v roce 2021. Pro upevnění svého bodu Haas připomněl, jak Federer vyhrál grandslamový turnaj - Australian Open 2017 - hned po návratu z podobného zranění po třech letech před.„Jsem si jistý, že opět dosáhne svého nejlepšího. Také vyhrál grandslamový turnaj, “řekl Haas.

Většina fanoušků by si živě pamatovala vysněný návrat Rogera Federera v roce 2017 po prvním výrazném zranění jeho legendární kariéry. Švýcarské eso porazilo svého dobrého přítele a úhlavního rivala Rafaela Nadala v pulzujícím pětisetovém finále v Melbourne Parku, aby získalo 18. grandslamový titul, čímž skončilo 4,5leté velké sucho.

Roger Federer ve svém comebacku snů získal rekordní osmý titul ve svém milovaném Wimbledonu, což je poprvé za osm let, kdy získal několik grandslamových titulů. Poté, co Roger Federer také vyhrál tituly Masters 1000 v Indian Wells, Miami a Šanghaji, uzavřel rok na světové dvojce.

Ale o čtyři roky později vypadá další podobný návrat, i když není mimo sféry možností s ohledem na genialitu Rogera Federera, nepravděpodobný. Zdá se, že opotřebení jeho těla si začalo vybírat svou daň.

Roger Federer vždy rád dokazoval, že se jeho zapřisáhlí kritici mýlí. Jeho fanoušci by horlivě doufali, že tomu tak je i v roce 2021, protože švýcarská legenda se vydává na poslední etapu svého prodlouženého západu slunce.

Populární Problémy

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.

Jak natáhnout nové boty. Pokud jste si někdy koupili příliš malé boty, pravděpodobně jste je nenosili dlouho, než jste začali přemýšlet, jestli existuje způsob, jak je roztáhnout. I když nemůžete změnit botu víc než ...

Jak získat HM Rock Smash v Pokémon Emerald. Rock Smash je klíčovou schopností hry Pokémon Emerald a je vyžadován pro postup v několika částech příběhu. Rock Smash najdete od muže z Mauville City, ale nebudete ho moci použít ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní semifinále AC Milán vs Juventus Coppa Italia, pokud jste v USA.

Nadace Rafaela Nadala rozdává příděly chudým dětem z indické čtvrti uprostřed krize COVID-19. Nadace v Anantapuru v průběhu let značně pracovala na rozvoji mládeže prostřednictvím vzdělávání a sportu.