Živé přenosy ze Seattlu Sounders vs FC Cincinnati: Jak se dívat onlineGetty Nicolas Lodeiro a Seattle Sounders budou hostit FC Cincinnati.FC Cincinnati bude debutovat v MLS, když v sobotu navštíví Seattle Sounders na CenturyLink Field.ráčnový tenis

Začátek zápasu je naplánován na 22:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos FS1 prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:FuboTV : Fox Sports 1 je součástí hlavního balíčku FuboTV, který zahrnuje více než 95 živých televizních kanálů a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Hulu s živou televizí : Kromě své rozsáhlé streamovací knihovny podobné Netflix nabízí Hulu nyní také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, PlayStationu 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue : PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují Fox Sports 1.Zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi (vyberte Spustit streamování v pravém horním rohu) a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV , Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS VueNáhledy Seattle Sounders vs FC Cincinnati

Pro FC Cincinnati to bude vůbec první hra MLS. Tým debutoval v roce 2016 s United Soccer League. V loňském roce vytvořili rekord USL s průměrnou návštěvností domova 25 717, čímž překonali rekord, který vytvořili v roce 2017.

Tým také dokončil základní sezónu 2018 na vrcholu tabulky USL se 77 body, což je o 11 více, než byla další nejvyšší známka, a poté v semifinále konference spadl na New York Red Bulls II se skóre 1: 0.

Hvězdná návštěvnost FC Cincinnati a plán na vybudování nejmodernějšího fotbalového stadionu, který by měl být dokončen před sezónou 2021, přispěly k rozhodnutí MLS uvést franšízu do záhybu.

Připojí se k Východní konferenci, přičemž každá konference bude mít 12 stran.

jak prát tenisky v pračce

Výběr Cincinnati Major League Soccer pro expanzivní tým je triumfem pokračující renesance tohoto neuvěřitelného města, řekl po rozhodnutí v květnu 2018 podle generálního ředitele FC Cincinnati Carl Lindner. MLSsoccer.com . Na začátek musím poděkovat příznivcům FC Cincinnati, protože od začátku byli základem úsilí naší nabídky připojit se k MLS. Bez nich bychom to nedokázali. Toto bylo skutečné týmové úsilí fotbalových fanoušků, našich partnerů a našich občanských a korporátních lídrů. Je to město s historicky hlubokým vztahem mezi lidmi a jeho týmy a my to v MLS povzneseme ještě výš. Děkuji komisaři Garberovi a všem majitelům ligy za jejich víru v Cincinnati. Jsme nadšeni, že můžeme být součástí obrovské budoucnosti Major League Soccer.

Ofenzíva Cincinnati je z velké části helmována třicetiletým argentinským ofenzivním záložníkem Emmanuelem Ledesmou, který v minulé sezóně vstřelil 16 gólů.

Sounders skončili před sezónou na druhém místě v Západní konferenci, ale v semifinále Západu je porazili eventuální konferenční vítězové Portland Timbers.

Španělský záložník Victor Rodriguez se kvůli zranění objevil jen 21krát, ale přesto skončil na čtvrtém místě v týmu s cíli (pět) a třetí s asistencemi (šest).

Myslím, že se Victor usazuje tady v Seattlu, řekl hlavní trenér Sounders Brian Schmetzer týmový web . Usadil se ve skupině, je bez zranění. Byl jedním z příjemců delší offseason. Pamatuji si, že loni začínal zraněný. Když se tedy postaral o všechny své problémy, ukázal, jaký je dobrý hráč.

Rodriguez dvakrát skóroval a přidal pár asistencí ve čtyřech předsezónních vystoupeních.

Jsem skvělý, řekl webu. Můžu vyrazit. Chci začít a myslíme si, že jsme připraveni začít. Doufám, že máme dobrou sezónu.


Populární Problémy

Jak docílit toho, aby krátké nohy vypadaly déle. Pokud vás vaše krátké nohy dostávají dolů, existují věci, které můžete udělat, abyste jim pomohli vypadat déle. Nošení správného typu oblečení a obuvi může skutečně přispět k tomu, že vaše nohy budou vypadat delší a štíhlejší. Pár...

Populární vysílání „Film Room“ je zpět na pondělní národní mistrovství mezi Alabamou a Ohio State. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online.

Jak sejmout jedovatý břečťan nebo jedový dub z oblečení. Urushiol, látka, která způsobuje reakce na jedovatý břečťan a jedovatý dub, může zůstat aktivní na kontaminovaném oděvu roky. Můžete jej však snadno odstranit z téměř jakéhokoli ...

Elina Svitolina potvrdila, že po sňatku s Francouzem Gaelem Monfilsem bude po zbytek své hráčské kariéry nadále používat své rodné jméno.

Boty Ugg jsou roztomilé, teplé a pohodlné, ale protože jsou vyrobeny z semiše z ovčí kůže a podšité vlnou, je třeba je pečlivě vyčistit. Zatímco k čištění Uggů potřebujete několik speciálních nástrojů a produktů, jako semišový kartáč a ...

Jak se starat o japonský bobtail. Péče o japonský bobtail není na rozdíl od péče o většinu ostatních plemen koček. Upravte svou kočku, aby se zabránilo vypadávání a chlupům. Čistěte kočce pravidelně zuby (alespoň jednou týdně). Vezměte svou kočku ...