Jak začít s tetováním

Frivolitky je stará technika tkaní nití, kterou můžete použít k vytváření krajek. Pokud jste nikdy předtím netetovali, může začít být zastrašující. Existuje však několik jednoduchých technik, které vám pomohou začít s jistotou. Budete muset mít správné materiály, navinout svůj raketoplán, naučit se držet raketoplán a nit a procvičovat výrobu dvojitých stehů.Část 1 z 5: Shromažďování vašich materiálů

 1. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 1

  1 Vyberte si své vlákno. Než začnete tetovat, budete si muset najít vlákno, se kterým byste chtěli pracovat. Bavlněná háčkovaná nit velikosti 10 je skvělou volbou pro začátečníky, protože není příliš jemná a nebude se tak snadno zachytávat jako ostatní nitě. Pokud však chcete, můžete použít jiný druh vlákna.
  • Mějte na paměti, že malé číslo na velikosti vlákna znamená, že je ve skutečnosti širší než jiné vlákno s větší velikostí vlákna vlákna. Například vlákno velikosti 10 bude větší než vlákno velikosti 40.
  • Když začínáte, držte se nitě velikosti 10 nebo 20. To bude snáze vidět. Jak se vaše dovednosti zlepšují, můžete přejít na jemnější vlákna, například na velikost 50.


 2. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 2

  2 Vyberte raketoplán. Potřebujete také raketoplán na tat. Raketoplán je cívka se dvěma špičatými konci, které jsou otevřené, ale umožňují průchod niti, jen když za ni zatáhnete. To vám pomůže při ovládání niti.
  • Shuttles může být trochu obtížné najít. Podívejte se na své místní obchody s řemeslnými potřebami nebo si kupte online trenažér.
  • Nejběžnějším a levnějším typem raketoplánu je jednoduchý plastový, který je skvělou volbou, pokud jste začátečník. Můžete také najít raketoplány, které jsou vyrobeny ze dřeva nebo kostí, ale jsou dražší a jejich jedinou výhodou je, že se vám při práci mohou v ruce cítit příjemněji. Tyto raketoplány však fungují stejně jako levnější plastové.
 3. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 3

  3 Pořiďte si nůžky. Při tetování budete muset nit pravidelně stříhat. Ujistěte se, že máte po ruce ostré nůžky.
 4. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 4

  4 Buďte připraveni hodně používat ruce. Jediným dalším nástrojem, který k tetování používáte, jsou vaše ruce. Obě ruce se zapojí, když budete tetovat. Možná budete chtít šperky odstranit, aby se nezachytily o nit. reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 KvízProč byste si místo kostního mohli koupit plastový člun?jména tenisových skóre
Plastové raketoplány snadno najdete v obchodech.

Ne nutně! Řemeslný obchod má určitě větší pravděpodobnost, že bude mít plastový raketoplán než speciální raketoplán. V obchodech je však stále relativně obtížné najít. V každém případě budete muset hledat online. Zkuste jinou odpověď ...

Plastové raketoplány fungují stejně dobře, ale stojí méně.

Že jo! Funkčně fungují kostěné a plastové raketoplány úplně stejně. Jediným rozdílem je cena; plastové raketoplány jsou mnohem levnější než kostěné. Přečtěte si další kvízovou otázku.S plastovými raketoplány se pracuje pohodlněji.

Ani náhodou! Plastové raketoplány a kostěné raketoplány jsou funkčně stejné. Někteří lidé dávají přednost kostním raketoplánům, ale málokdo by řekl, že plastové raketoplány jsou mnohem pohodlnější. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...Plastové raketoplány jsou přesnější.

Určitě ne! Plastové raketoplány a kostěné raketoplány jsou stejné jako materiál jejich konstrukce. Jeden není přesnější než druhý. Oba odvedou práci obdivuhodně. Existuje lepší možnost!

Chcete další kvízy?Část 2 z 5: Navíjení raketoplánu

 1. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 5

  1 Vložte nit otvorem ve středu raketoplánu. Raketoplán má ve středu malý otvor, který použijete k navlékání nitě raketoplánu. Vložte nit otvorem a vytáhněte ji o několik palců (asi 5 cm) na druhé straně. Poté položte jeden prst na otvor, aby držel nit na místě.
 2. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 6

  2 Omotejte nit kolem středu raketoplánu. S prstem stále na niti začněte navíjet nit kolem cívky. Proveďte to několikrát, abyste zajistili vlákno, a poté vyjměte prst a pokračujte v balení. Naviňte nit kolem a kolem cívky, dokud není nit téměř vyrovnaná s vnější stranou raketoplánu.
  • Niť nenavíjejte tolik, aby vyčnívala přes okraj raketoplánu.
 3. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 7

  3 Odřízněte nit a odpojte ji od cívky. Po dokončení navíjení člunku odstřihněte nit a oddělte ji od cívky nitě.
  • Váš raketoplán je nyní připraven k tattingu!
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 KvízProč byste měli navíjet nit pouze na okraj raketoplánu?

Příliš dlouhé navíjení je plýtvání nití.

Ne tak docela! Příliš velké navíjení znamená více než použití zbytečného množství nitě. Může to také ovlivnit vaši schopnost tatování. Vyberte jinou odpověď!

Raketoplán nebude správně tetovat, pokud je příliš dlouhý nebo příliš krátký.

Ano! Niť byste měli navíjet, dokud nebude téměř rovná hraně raketoplánu, aby byla správně navinuta. Kratší ani delší nebude stačit. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Navíjení příliš krátké nebo příliš dlouhé vypadá trapně.

Nepřesně! Váš raketoplán bude dělat víc, než jen vypadat trapně, pokud jej nenavinete správně. Budete to také těžko používat. Vyberte jinou odpověď!

Chcete další kvízy?

Část 3 z 5: Umístění raketoplánu a vlákna

 1. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 8

  1 Odviňte asi 18 palců (46 cm) nitě. K umístění nitě budete potřebovat přibližně 46 cm nitě. Chcete -li začít, odviňte tuto částku z raketoplánu.
 2. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 9

  2 Držte raketoplán v pravé ruce. Uchopte raketoplán za jeho střed palcem a ukazováčkem pravé ruky. Je důležité držet raketoplán tímto způsobem, aby nit mohla volně proudit a odvíjet se při práci.
  • Nedržte raketoplán za boky nebo špičky, protože by vám to mohlo zabránit v odvíjení nitě.
 3. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 10

  3 Uchopte nit. Dále budete muset uchopit konec vlákna. Stiskněte konec nitě mezi palcem a ukazováčkem levé ruky. Je důležité uchopit nit tímto způsobem, aby vaše ostatní prsty mohly volně pohybovat niti podle potřeby.
 4. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 11

  4 Roztáhněte prsty. Jakmile máte kousek nitě pevně přitlačený mezi palec a ukazováček, roztáhněte další tři prsty, jako byste tvořili znak „OK“. Poté obtočte nit kolem těchto prstů a vytvořte smyčku a zatlačte druhý konec nitě mezi ukazováček a palec, abyste smyčku zajistili.
  • Vaše raketoplán, nit a ruce jsou nyní umístěny tak, aby začaly trhat.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Proč byste se měli vyhýbat držení raketoplánu po boku nebo špiček?

To může způsobit uvolnění vlákna.

Určitě ne! Držení raketoplánu po stranách nebo špičkách může narušovat jeho fungování, ale ne tím, že by se vlákno uvolnilo. Ve skutečnosti to může dělat přesně naopak. Vyberte jinou odpověď!

Ruce se vám sevřou.

Zkus to znovu! Raketoplán byste neměli držet po stranách ani za špičky, ale ne proto, že by vám to bylo nepříjemné pro ruku. Skutečný důvod má více společného se zajištěním správného odvíjení vlákna. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

To může zabránit odvíjení vlákna.

Opravit! Držením raketoplánu po stranách nebo špičkách byste mohli zabránit správnému odvíjení. Držte raketoplán ve středu. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 4 z 5: Provedení dvojitého stehu

 1. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 12

  1 Vložte raketoplán smyčkou. Když s tattingem začínáte, budete se muset naučit dělat dvojité stehy. Jedná se o velmi základní steh, který vyžaduje pouze několik různých pohybů. První pohyb je vložení raketoplánu skrz smyčku, kterou jste vytvořili. Projděte raketoplán přímo středem smyčky.
  • Dvojité stehy jsou ve zkráceném vzoru obvykle zkráceny jako „ds“.
 2. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 13

  2 Přiveďte raketoplán zpět a skrz novou smyčku. Dále budete muset zvednout raketoplán na druhou stranu smyčky a poté jej přenést přes horní část smyčky. Přitom mírně klesněte s raketoplánem a proveďte jej novou smyčkou. Poté zatáhněte za nit a utáhněte uzel, který jste právě vytvořili.
 3. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 14

  3 Přesuňte raketoplán přes smyčku. Další část dvojitého stehu je pravým opakem prvního dílu. Namísto procházení smyčkou přiveďte raketoplán přes vrchol smyčky.
 4. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 15

  4 Vytáhněte jej smyčkou a novou smyčkou. Dále přiveďte raketoplán dolů a skrz velkou smyčku. Potom raketoplán mírně zvedněte, aby prošel novou smyčkou, kterou jste vytvořili. Zatažením za nit utáhněte uzel.
  • Tím je jeden dvojitý steh hotový! Udělejte několik z nich pro praxi, když s tattingem teprve začínáte.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 4 Kvíz

obrázky bolesti loktů

Když začínáte tetovat, měli byste:

Před vyzkoušením dvojitého stehu ovládněte řetězy.

Ne tak docela! Dvojité stehy jsou stavebními kameny jiných návrhů a technik. Řetězíte propojením dvojitých stehů nití, takže budete muset nejprve vědět, jak udělat dvojité stehy. Existuje lepší možnost!

Naučte se dělat prsteny, než přejdete na dvojité stehy.

Nepřesně! Chcete -li vytvořit prsten, musíte kolem kruhu udělat několik dvojitých stehů. To znamená, že než přejdete na prsteny, budete muset mít techniku ​​dvojitého stehu dole. Zkuste jinou odpověď ...

Procvičte si provádění dvojitých stehů několikrát.

Že jo! Dvojité stehy jsou součástí mnoha základních návrhů a technik tetování. Budete muset zvládnout dvojitý steh, pokud se chystáte jít daleko v tetování. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 5 z 5: Pokračování vašeho nového koníčku

 1. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 16

  1 Vytvořte řetěz dvojitých stehů . Jakmile víte, jak zdvojnásobit steh, můžete tuto důležitou dovednost tattingu použít k vytvoření základních vzorů tetování. Chcete -li vytvořit řetěz, budete pracovat dvojitým stehem na kus nitě místo do kruhu. Chcete -li pracovat v řetězci, budete muset držet druhý kousek nitě vedle kruhu. Stehy, které zapracujete na nit, se stanou vaším řetězem.
 2. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 172 Naučte se vyrábět prsteny . Kroužky jsou další základní dovedností při tetování. Jakmile víte, jak zdvojit steh, můžete snadno vyrobit prsten. Chcete -li vytvořit prsten, stačí, abyste kolem svého kruhu dělali dvojité stehy. Když kruh dosáhne požadované velikosti, můžete zatáhnout za ocas a utáhnout ho.
 3. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 18

  3 Zahrňte několik pikotů . Chcete -li udělat picot, začněte dělat dvojitý steh, ale před zatažením nitě sevřete část nitě, abyste steh utáhli. Z dvojitého stehu tak zůstane smyčka. Své pikotky si můžete udělat jak malé, tak velké, jak chcete.
 4. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 194 Vyberte si svůj první projekt. Jakmile zvládnete základní dovednosti tetování, zkuste si vybrat projekt na úrovni začátečníka, na kterém budete pracovat. Na začátek si můžete vyzvednout knihu vzorů tetování, nebo hledat vzor na úrovni začátečníka online.
 5. Obrázek s názvem Začít tetování Krok 20

  5 Cvičte často a buďte trpěliví. Tatting je přesná, pomalá umělecká forma. Jakýkoli projekt, který si vyberete, bude nějakou dobu trvat a během cesty se můžete dopustit několika chyb. Buďte trpěliví a cvičte každý den svůj nový koníček.
  • Zkuste si vytáhnout škrábání, když čekáte na autobus, odpočíváte v práci nebo ve škole nebo ve svém volném čase doma. Časem a praxí si všimnete, že se vaše dovednosti zlepšují každý den.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 5 Kvíz

Proč potřebujete hodně trpělivosti při tetování?

Tatting je precizní řemeslo.

Pěkný! Tetování vyžaduje velkou přesnost. Nejlepší cvok ví, jak to vzít pomalu. Na výsledky se vyplatí počkat! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Tetování je nesmírně obtížné.

Ne nutně! Tetování vyžaduje hodně trpělivé a pečlivé práce. Není to však zrovna raketová věda. Existuje křivka učení, ale s trochou praxe budete profesionál! Zkuste jinou odpověď ...

Tetování lze provádět pouze doma, takže projekty trvají dlouho, pokud máte práci nebo školu.

Ani náhodou! Tetování, stejně jako pletení, lze provádět téměř kdekoli. Ať už je to ve vlaku, v autobuse, doma nebo v práci, můžete si udělat tetování, ať jste kdekoli. Zkus to znovu...

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Když vzor říká, že na konci ztuhne práci, co znamenají a čím? Můžete to udělat tak, že svou práci namočíte do vody nebo do směsi bílého lepidla a vody v poměru 50/50 a poté necháte přes noc zaschnout. Když je potrhaný předmět suchý, bude tuhý. Pokud nechcete, aby byl váš projekt tuhý, můžete tento dokončovací krok přeskočit.
 • Otázka Je možné tatovat bez raketoplánu? Ano, alternativou by bylo použití dlouhé, tenké kovové jehly, kterou byste omotali nit.
 • Otázka Jak udělám překlápěcí steh? Holly Pacierová Otočný nebo převrácený steh je stejný jako dvojitý steh, jediný steh, který používáte při tetování. Říká se tomu, protože „převrátíte“ smyčku vlákna z raketoplánového vlákna na pracovní vlákno pomocí výše uvedené techniky. V tetování jehlou tento termín nevidíte, protože steh je vytvořen s pracovní nití bez nutnosti použití raketoplánu, a proto nedojde k žádnému 'převrácení'.
 • Otázka Jak se levák naučí používat raketoplán? Totéž jako pravák-tím, že se někomu postavíte tváří v tvář a budete ho sledovat, jak to učí.
 • Otázka Jak mohu pracovat z míče? To nemusí být možné vzhledem k tomu, že musíte vlákno protáhnout vytvořenými smyčkami a mohou být docela malé. Raketoplán je dostatečně malý, aby snadno prošel smyčkami, což vám umožní pracovat rychle a dělat přesné stehy.
 • Otázka Jakou jinou strunu mohu použít kromě tetovacích strun? Můžete použít cokoli, co se vejde do vašeho raketoplánu, pokud je pevně navinuté a hladce dokončené. Nechtěli byste použít například vlnu ani nic, co by se mohlo třepit nebo fuzzovat. Použil jsem vše od japonské hedvábné vyšívací nitě přes nylonovou craftingovou šňůru až po polyesterovou vysoce zkroucenou kobercovou přízi. Jen se ujistěte, že váš raketoplán zvládne velikost.
 • Otázka Co znamená = v tetování? Různé vzory používají různé zkratky. Často 3 = 3-3-3 by znamenalo totéž jako 3+3-3-3, je to zápis spojující první picot s posledním picotem předchozího kruhu.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Kyvadlová doprava
 • Vlákno
 • Nůžky

Populární Problémy

Evropská antuková houpačka míří tento týden do Portugalska, kde je naplánováno zahájení turnaje Millenium Estoril Open na 26. dubna.

Jak povzbudit své dítě, aby bylo lékařem, když vyrostlo. Mnoho rodičů miluje myšlenku, že se dítě stane lékařem. Medicína může zajistit finanční stabilitu a také dát vašemu dítěti příležitost pomáhat druhým. I když se nemůžete rozhodnout ...

Islanders se ve čtvrtek utkají s Rangers v otvíráku sezóny 2021 každého týmu. Zde je návod, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Váš průvodce streamováním 'The Game Plan' online a na Disney+. Hraje v něm bývalá hvězda WWE Dwayne Johnson a byl jedním z prvních filmů, ve kterých se objevil po své wrestlingové kariéře.

Novak Djokovic nastínil svůj turnajový plán na několik příštích týdnů na turné ATP. Osmnáctinásobný grandslamový šampion se vrátí do akce na Miami Masters, který začíná 24. března.

Jak řešit problémy se slovem v algebře. Pomocí matematiky můžete vyřešit mnoho problémů skutečného světa. Aby se učitelé seznámili s těmito druhy problémů, zařazují učitelé slovní úlohy do svých matematických osnov. Nicméně slovo ...