Jak sledovat Rhode Island vs Fordham Basketball online bez kabelu

Getty Strážce Rhode Islandu Jeffa Dowtina.Basketbalové mužstvo Fordham Rams bude ve středu hostit Rhode Island Rams ve hře Atlantic 10.

Poznámka: Heavy může vydělávat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení 19:00 ET) bude vysílána lokálně na Cox/Yurview, ale pokud tento kanál nemáte, kdokoli v USA může sledovat Rhode Island vs Fordham naživo na ESPN+ :Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně mnoha her A-10), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah ( video i písemně) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

bílé converse tenisky

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Rhode Island vs Fordham živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled na Rhode Island vs Fordham

URI vypustilo dva ze tří na paty série 10 výher.V sobotu prohráli s Davidson Wildcats 77-75 v prodloužení na silnici, aby v sezóně klesli na 19-7 a v konferenčním zápase na 11-3. Aby se URI podílela na titulu základní části A-10, musela by vyhrát čtyři zbývající soutěže podle svého rozpisu a vidět, jak číslo 4 Dayton Flyers shodí všechny tři.

Myslel jsem, že jsme hráli tady dole, řekl hlavní trenér Rhode Island David Cox po porážce Davidsona, podle Providence Journal . Bojovali jsme. Ukázali jsme hodně charakteru. Musíme vyřešit pár záhybů a připravit se na Fordhama.

URI se v druhé polovině poločasu pohybovalo na 44-35, než se ujalo vedení spurtem 17-7. Devět z těchto bodů Rams patřilo strážci Jeffu ​​Dowtinovi, který skončil s týmovou špičkou 21 a odehrál 4 doskoky a pár kradení.

Rozhodně je rozdíl, když mají náskok a my se musíme probojovat zpět, řekl Dowtin, podle deníku The Providence Journal. Udělali jsme to - probojovali jsme se zpět po úseku.

Spoluhráč URI Fatts Russell zaznamenal 5 asistencí a přidal 8 bodů. Vedoucím beranům v bodech na zápas (19,7), asistencích na zápas (4,6) a krade na zápas (2,9), Russell byl 1 ze 14 v poli, když inkasoval 3-ukazatel vázající hru 5,4 sekundy vlevo vynutit prodloužení.

Dowtin pomáhal kbelíku.

Řekl jsem mu, aby dál střílel, a on to udělal, řekl Dowtin, podle deníku The Providence Journal. Ke konci hry udělal tvrdé střely, které jsme potřebovali. Je to zabiják.

URI se dopustilo pouze 8 obratů, ale střílelo 26 z 73 (35,6%) z pole a 5 z 19 (26,3%) z dálky.

Právě musíme střílet, řekl Dowtin Providence Journal . Vkročte do svých snímků s jistotou a srazte je. Udělali jsme to - někdy nám míč prostě nespadl.

Fordhamovi kleslo osm po sobě a 13 ze 14, aby celkově sklouzli na 7-19 a 1-13 při hře A-10. Velký muž Chuba Ohams, který vede tým v bodech na zápas (11) a doskoků na zápas (8,2), utrpěl 5. ledna zranění kolena, které končí v sezóně.

Z 353 oddílů divize I zaujímá Fordham 351. místo v bodech na zápas (56,8) a 350. místo v procentech branek (37,6%).

Musíme někde najít více košů v naší soupisce, řekl hlavní trenér Fordhamu Jeff Neubauer poté, co tým 8. února podlehl týmu Richmond Spiders pro čtvrtou porážku jejich osmizápasového smyku. Elite Sports NY . Otevřenější vzhled. Chtěl bych, aby více lidí produkovalo více. Potřebujeme, aby každý hrál trochu lépe.


Populární Problémy

Seznam rekordů Rafaela Nadala ukazuje, jak dominoval a stále dominuje v turnajích ATP Masters 1000.

Jak změřit velikost zápěstí. Zjištění míry vašeho zápěstí vám může pomoci určit, jakou velikost hodinek nebo náramku potřebujete. Zjistěte, jaký typ šperku nosíte, abyste věděli, jaké měření provést, například zápěstí ...

Jak zapnout vestavěný prohlížeč VPN pro Opera. Používání virtuální privátní sítě nebo VPN může pomoci chránit vaše návyky při procházení webu před zvědavými pohledy. Pokud používáte webový prohlížeč Opera, máte přístup k bezplatné VPN založené na prohlížeči ...

Jak používat DSi jako budík. Máte Nintendo DSi? Má vestavěný budík. Pokud chcete vědět, jak jej používat jako budík, přečtěte si jej dopředu. Spusťte systém a přejděte do nabídky DSi.