US Open 2021: Taylor Fritz vs Alex de Minaur náhled, souboj a předpověď

se bude snažit lépe ukázat své třetí kolo z loňského roku. ' />

Taylor Fritz se bude snažit zlepšit své představení ve třetím kole z loňského roku.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (19) Alex de Minaur vs. Taylor Fritz

Datum: 31. srpna 2021

Turnaj : US Open 2021

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : New York, Spojené státy

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 40 560 000 $

Načasování zápasu: Cca. 20.30 místního času, 12.30 GMT, 6:00 IST

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Taylor Fritz vs Alex de Minaur

Domácí favorit Taylor Fritz a 19. nasazený Alex de Minaur se v úterý utkají v prvním kole na US Open 2021.

Fritz, který se vrátil do akce v červnu po operaci kolena, zatím vydržel drsnou sérii US Open. Američan odstartoval semifinálovým závodem v Atlantě, ale v dalších třech vystoupeních nevyhrál. Bude chtít znovu objevit svou formu na letošním závěrečném grandslamu.

Alex de Minaur je 19. semeno.

Alex de Minaur je 19. semeno.

De Mianur mezitím také vstupuje do turnaje, který při svém nedávném turné utrpěl předčasné ukončení. Australan vyhrál svůj pátý titul v kariéře v Eastbourne - ve finále porazil Lorenza Sonega -, ale nedokázal dostat hybnost do severoamerického hardcourtového švihu.

spona předloktí

Taylor Fritz vs Alex de Minaur proti sobě

Alex de Minaur vede Taylor Fritz v jejich současném vzájemném zápase s pohodlným rozpětím 4: 0. Australan při svých setkáních s Fritzem ještě nepustí.

Predikce Taylor Fritz vs Alex de Minaur

Taylor Fritz teprve vyrazí na cestu Alex de Minaur.

Taylor Fritz teprve vyrazí na cestu Alex de Minaur.

Žádný z těchto dvou mužů nehrál v posledních týdnech svůj nejlepší tenis a bude na toto setkání v prvním kole pohlížet jako na příležitost obrátit nový list. Ale vzhledem k pokřivenému minulému rekordu dua se Alex de Minaur zúčastní soutěže jako papírový favorit.

Aussie je docela pohodlné hrát na hardcourts, a má dobře zaoblenou hru. Je také jedním z nejrychlejších cestovatelů na turné a v minulosti trápil Taylor Fritz se svými neuvěřitelnými schopnostmi získávání.

Je nepravděpodobné, že by Fritz změnil svou strategii, a vykročí, aby převzal kontrolu nad shromážděními. Jeho silné údery pravděpodobně těží z rychlých kurtových podmínek a klíč pro Američana bude spočívat v jeho schopnosti držet body krátké. Tím, že se zapojí do dlouhých tažení, bude hrát pouze do rukou svého soupeře.

To by mohlo jít až k drátu, ale pokud Fritz najde způsob, jak omezit své chyby, mohl by mít šanci získat své první vítězství nad De Mianurem.

Předpověď: Taylor Fritz vyhrát v pěti setech.

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o streamování Goof Troop online právě teď, včetně toho, kde ho sledovat, postav, hlasového obsazení a dalších.

Tetování je stará technika tkaní nití, kterou můžete použít k vytvoření krajky. Pokud jste nikdy předtím netetovali, může začít být zastrašující. Existuje však několik jednoduchých technik, které vám pomohou začít s ...

Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Štědrého večera mše 2020 online.

Jak hrát tenis. Vždy jste se chtěli naučit hrát tenis, ale nevíte, kde začít? Rádi sledujete Rafaela Nadala nebo Marii Šarapovovou, jak ovládají kurty, a doufáte, že budete jako oni? Hraní tenisu může pomoci ...

US Open uložila Mikeovi Bryanovi pokutu za nesportovní chování po gestu, které podle něj mělo být hravé.

Zde je návod, jak sledovat hru Birmingham Iron vs Atlanta Legends AAF online zdarma.