Přímý přenos Álvarez vs Seals: Jak se dívat online bez kabeluGetty

espn na amazon fire tv stick

Lehké těžké váhy Eleider Álvarez a Michael Seals budou v sobotu večer headlinerem boxerské akce v Turning Stone Resort Casino ve Veroně, NY.

Souboje o undercard začínají v 19 hodin. ET a bude výhradně na ESPN+ . Hlavní karta začíná ve 22 hodin. ET a budou vysílány na ESPN.

Pokud nemáte kabel, zde je přehled toho, jak sledovat živý přenos všech bojů na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Jak živě streamovat hlavní kartu Álvarez-Seals

Hlavní událost, stejně jako Felix Verdejo vs Manuel Rey Rojas, bude na ESPN od 22 hodin. ET.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ESPN. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos hlavních bojů o karty na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange od Sling TV je dodáván s 32 kanály, včetně ESPN. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete hlavní bitvy o karty sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.

Hulu s živou televizí

ESPN je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos hlavních bojů o karty na svém počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Souboje můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Jak žít stream Álvarez-Seals Undercard

Souboje o undercard začínají v 19 hodin. ET.

ESPN+

Ve Spojených státech nebudou boje o undercard nikde v televizi, ale můžete je všechny sledovat živě na ESPN+ :

pokyny k pásmu vysílače vzduchu

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí většiny soubojů Top Rank, plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný), to vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud plánujete sledovat UFC 246: McGregor vs Cowboy v sobotu večer, můžete získat speciální balíček to zahrnuje rok ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 246 PPV (hodnota 64,99 $) za 84,98 $, což vede k úsporám asi 26 procent:

Získejte balíček ESPN+ a UFC 246

hodnocení tenisové rakety

Další možnost, pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší 25procentní úsporu:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, pak můžete boje s undercard sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xboxu Jedno nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Alvarez vs Seals

Álvarez (24-1, 12 KO) nebojoval od února, kdy jednomyslným rozhodnutím v zápase se Sergejem Kovalevem přišel o titul WBO v polotěžké váze. O šest měsíců dříve převzal Álvarez pás od Kovaleva s TKO sedmého kola.

Jsem velmi šťastný, že se po tomto dlouhém propuštění mohu vrátit do ringu, řekl v listopadu Álvarez BoxingScene.com . Dívám se na 18. ledna, abych restartoval svou kariéru proti silnému puncherovi Michaelovi Sealsovi a zahájil svou kampaň, abych byl opět na vrcholu světa boxu. Ke svému soupeři mám velký respekt, ale v roce 2020 mi nic nebrání v tom, abych se znovu stal mistrem světa.

Poté, co Kovalev získal titul, obhájil jej v srpnu zastavením Anthony Yardeho v 11. kole, poté jej o tři měsíce později prohrál s Canelo Álvarez knockoutem 11. kola.

V boji Canelo jsem nepoznal Kovaleva, řekl tento týden Eleider Álvarez BoxingScene.com . Nebyl to ten samý chlap, se kterým jsem dvakrát bojoval.

Canelo Álvarez, sjednocený šampion střední váhy, vyklidil lehký pás WBO v těžké váze pouhých šest týdnů poté, co jej získal od Kovaleva, a nechal sobotního vítěze ve skvělé pozici, aby mohl bojovat o uvolněný titul.

Tento boj není otázkou tlaku, ale výzvou k podání dobrého výkonu, řekl v prosinci Eleider Álvarez. BoxingScene.com . Chci ukázat loňského Eleidera Álvareza [který vyřadil Kovaleva].

Budu muset být ve střehu. [Seals is] skutečný hitter. Budu muset být velmi aktivní a měl bych být schopen ho udržet na uzdě svým úderem. V zásadě použít styl, který mi vždy dával úspěch.

Seals (24-2, 18 KO) vzal první ztrátu své kariéry v listopadu 2015, kdy ho ve třetím kole vyřadil Edwin Rodríguez.

Šel jsem do toho boje s roztrženou levou rotátorovou manžetou, řekl nedávno Seals ESPN . Zranil jsem to asi týden před bojem. Říkal jsem si: ‚Dokážu porazit Edwina. Je agresivní; Mohu ho dostat pravou rukou. '

Po porážce se Seals podrobil operaci a znovu nebojoval až do února 2017, kdy ve třetím kole zastavil Dennise Sharpeho. Byl vyloučen ze svého dalšího boje za zasažení Michaela Gbenga, když byl dole, ale Seals od té doby vyhrál všechny čtyři jeho boje, přičemž poslední tři se zastavením.

Rozhodně to bude těžký boj, plný odvahy; oba to máme, řekl Seals, podle ESPN. Bude to těžké; bude to dobrý boj.


Populární Problémy

Není to tak dávno, co vědci a lékaři věřili, že počet neuronů, buněk a drah, které byly přítomny v našem mozku při narození, byl téměř vše, co by existovalo, takže bychom měli „použít nebo ztratit“, jak se říká jde. Vaše ...

Serena Williamsová utrpěla nejtěžší porážku v kariéře, když Johanna Kontaová v úterý porazila v San Jose 6-1 6-0.

Jak uchovávat eukalyptus. Eukalyptus je vydatná, voňavá rostlina, která se často uchovává pro použití v květinových úpravách, věncích a ozdobách. Po shromáždění větví eukalyptu, které chcete zachovat, vložte je do směsi ...

Novak Djokovič porazil Tomáše Berdycha 7: 5, 4: 6, 6: 3 a získal tak druhý titul v Monte Carlu a třetí titul Masters 1000 v tomto roce.

Jak vyrobit jednoduché kravatové barvivo. Barvení kravat je zábavný a kreativní způsob, jak přidat oblečení a látkám osobnost. Pomocí gumiček nebo provázku je materiál položky, která má být obarvena, spojen dohromady, aby vytvořil různé vzory, tvary a ...