Jak sledovat basketbal Northeastern vs Hofstra online bez kabelu

Getty Hlavní trenér Joe Mihalich z Hofstra Pride.Northeastern usiluje o zopakování titulu Colonial Athletic Association, když se utká v úterý s nejlepším týmem Hofstra v mistrovské hře v Entertainment and Sports Arena ve Washingtonu D.C.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos Northeastern vs Hofstra na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých -Služby streamování televize:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

kolik vydělávají tenisoví instruktoři

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Northeastern vs Hofstra na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Xtra a Ultimate zahrnují CBS Sports Network, zatímco Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarmamodré tipy tenisky

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Northeastern vs Hofstra na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký kanálový balíček si vyberete - je dodáván s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Northeastern vs Hofstra na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

přímý přenos bakalář v ráji

Náhled Northeastern vs Hofstra

Č. 6 nasazený Northeastern Huskies překonal Towsona a Elona o šanci na opakování titulu. Budou čelit známému soupeři ve špičkovém nasazení Hofstra, týmu s pomstou v mysli.

V minulé sezóně Northeastern ukončil nabídku Hofstra na turnaj NCAA rozrušením ve finále CAA. Přes 27 nejlepších vítězství v programu zůstali Pride zvenčí a hleděli dovnitř a bez transparentu.

Hofstra udeřil svůj tiket zpět do hry o titul zpracováním Delaware 75-61.

Těžké vítězství, těžce získané vítězství a porazili jsme velmi dobrý tým, řekl trenér Hofstra Joe Mihalich. Jsme na to hrdí a jsme nadšení, že jsme jedním ze dvou zbývajících týmů, a jsme hrdí na to, jak jsme si to zasloužili. Nikdo nám nedal cestu do finále, to je jisté.

Eli Pemberton skóroval 24, aby vedl Pride, následovaný Jalen Ray s 19.

Znamená to pro nás všechno, být zpět na tomto šampionátu. Pracovali jsme na tom celý rok, řekl Pemberton. Loni jsme přišli zkrátka. Nechceme, aby se to samé opakovalo.

Hoftra prohrála ve všech třech ze svých tří předchozích cest do hry o titul konference.

Northeastern porazil jak Towsona - semeno č. 3 -, tak Elona, ​​aby postoupil. V semifinále vedl Jordan Rolan s 21 body za Huskies.

Northeastern má rozruch pod pásem před rokem, ale tento rok je jiný příběh. Až když Huskies vyhraje dva konferenční turnaje, mohli se vyšplhat přes 0,500.

Dvě úplně odlišná období, řekl hlavní trenér Northeastern Bill Coen deníku The Hofstra Chronicle. Měli další vynikající sezónu. Trochu jsme zabloudili. Hráli jsme dobrý basketbal, ale ne vždy jsme práci dokončili.

Coen má vůči svému protějšku na postranní čáře Hofstra velký respekt.

[Mihalich] odvádí skvělou práci, řekl Coen. Je to jeden z nejlepších trenérů v zemi. Každou noc je těžké jim konkurovat. Jsou výbušní v útoku a skoupí v obraně. Bude to velká bitva a já se na ni opravdu těším.

Hofstra je favoritem zápasu na 1 bod. Celková částka za hru je stanovena na 134,5. Hofstra je 11-1 proti šíření v posledních 12 zápasech proti soupeři na konferenci Colonial Athletic.

co nosit s tenisovou sukní

Populární Problémy

Naučte se základní pravidla nezbytná pro hraní dvouhry nebo čtyřhry, včetně bodování, podávání, tiebreakers a dalších.

Jak pomoci chránit seniory před pády. Téměř jedna čtvrtina Američanů starších 65 let každoročně klesá a tyto pády často vedou ke zranění, které může mít trvalé dopady na zdraví a pohodu seniorů. Https: // ww ...

Lloyd Harris zaznamenal ve čtvrtek největší výhru v kariéře, když porazil Rafaela Nadala 6: 4, 1: 6, 6: 4, aby postoupil do čtvrtfinále Citi Open 2021.

Ons Jabeur se ve čtvrtek ve druhém kole na Ostrava Open utká s Jelenou Ostapenkovou. Ostapenko vede hlavou nad Jabeurem 1: 0, když v roce 2015 porazil Tunisana.

Zde je návod, jak sledovat Super Bowl Rams vs. Pats online bez kabelu, ať už chcete sledovat na Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

Klasické zápasy US Open: Martina Navrátilová vs. Chris Evert, 1984, finále