BET Awards 2019 Přímý přenos: Jak sledovat celou show online

Getty Na snímku: BET Awards 2019 Host Regina HallCeny BET Awards 2019 se budou vysílat dnes večer v divadle Microsoft Theatre v Los Angeles v Kalifornii. Vysílá na více kanálech, začíná ve 20 hodin. ET/PT. Pořad lze vidět na televizním kanálu BET nebo funkci Live TV na webových stránkách sítě BET, ale celý pořad se bude vysílat i v jiných sítích, podle Plakátovací tabule . Mezi další kanály, které show dnes večer čeká, patří BET HER, VH1, MTV, MTV 2, MTV Classic a Logo. K tomu, abyste mohli ceny sledovat v přímém přenosu, ale nemusíte mít jeden z těchto kanálů ani kabelové předplatné.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos BET na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

BET a MTV jsou dva Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos BET na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

BET, Logo a MTV jsou zahrnuty v hlavním 58-kanálovém balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete BET sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

BET je součástí balíčku kanálů Sling Blue, zatímco MTV a logo jsou součástí doplňku Comedy Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. VH1 je součástí doplňku Lifestyle Extra, který lze také přidat k hlavním balíčkům kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete BET sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení přes Sling Televizní aplikace.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.

DirecTV nyní

DirecTV nyní nabízí čtyři různé balíčky kanálů, z nichž dva (Go Big a Gotta Have It) obsahují Logo. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou zkušební verzi přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now obsahuje cloudové DVR, i když je ve fázi beta.

Moderátorkou dnešní večerní show je Regina Hall, kterou mnozí znají Dívčí výlet a Černé pondělí . Podle BET mezi předchozí hostitele show patřily hvězdy jako Jamie Foxx, Tracee Ellis Ross, Anthony Anderson, Mo’Nique, Chris Rock a Leslie Jones. Před show, řekl Hall Život v Hollywoodu že byla nervózní z jejího velkého hostování. Hall prozradil, že všechno se musí spojit, takže si myslím, že pravděpodobně skutečnost, že je to naživo, neexistuje jako čekání, střih, můžeme to prostě znovu natočit? Živý aspekt pořadu mě tedy asi znervóznil ... Ale je to tak pro mě i se střelbou, před natáčením, kdy jste nej nervóznější. Když ve skutečnosti půjdete na natáčení a skutečně začnete pracovat, všechno zmizí. Hall řekl, že to, co ji nejvíce znepokojovalo, je skutečnost, že před touto příležitostí nikdy neabsolvovala živou akci.

Cardi B vede nominace s celkem sedmi a Drake má letos na svém kontě pět. Vystoupí také Cardi B. Vystoupí na pódium, stejně jako umělci včetně Migose, Lil Nas X, Meek Mill, James Funk of Rare Essence, Fantasia, DaBaby, Lil Baby, HER, Lizzo, Jeremih, Kirk Franklin, Erica Campbell, Kelly Price Billy Ray Cyrus, Lizzo, Mustard, Yung Miami City Girls, Lucky Daye a Kiana Ledé a Jonathan McReynolds, jak uvádí Uzávěrka .

Některá z hlavních cen, která se dnes večer předávají, budou slavná jména jako Mary J. Blige a Tyler Perry. Nipsey Hussle bude posmrtně oceněna humanitární cenou. Mezitím Blige získá Cenu za celoživotní zásluhy 2019 a Perry obdrží Cenu Ultimate Icon.

Přehlídky cen často běží v čase, a tak se člověk může divit, jak dlouho se budou dnešní ceny BET Awards vysílat? Představení je plánováno na 8 - 11:30 hod. ET.


Populární Problémy

Martina Navrátilová zpochybnila rozhodnutí Novaka Djokoviče přeskočit v neděli tiskovou konferenci na US Open. Legendární ženská hráčka věří, že Djokovič po své chybě neměl odvahu čelit novinářům.

Pokud jste si po dlouhém, slunečném dni venku zapomněli vzít opalovací krém, pravděpodobně se vám na rukou, obličeji a krku objevilo opálení od farmáře. Tyto opálené linie jsou nežádoucí a je známo, že se drží po zbytek léta, takže je těžké ...

Jak kmitat klikáním. Pokud vás baví hraní počítačových her, pak víte, že klikání je důležité. Ve střílečkách z pohledu první osoby a v Minecraftu vám rychlé klikání může přinést více zásahů a větší poškození. Rychlé klikání je důležité pro většinu populárních her ....

Infographic: Wimbledon Tennis Championship 2013

Tento článek je založen na technologickém vývoji, který nastal při výrobě tenisových raket, a na tom, jak se hra vyvíjela.