Jak sledovat film „Amerika: Naše určující hodiny“ online bez kabelu

Dějiny America: Our Defining Hours epizoda 3 představuje pochod občanských práv v Selmě v Alabamě.Nová třídílná minisérie Amerika: Naše určující hodiny zaznamenává bouřlivou historii Spojených států od Mayflower do 11. září. Premiéru má v neděli 5. července ve 21 hodin. ET/PT na kanálu historie.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Amerika: Naše určující hodiny na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte historii v televizi Philo

History Channel je součástí hlavního 59-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

proč tenisové skóre

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Amerika: Naše určující hodiny žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Živý přenos 49ers vs panthers

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte historii na FuboTV

History Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Amerika: Naše určující hodiny živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožňuje sledovat pořady na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení. , i když je nezaznamenáte.

vikingská sezóna 6 část 2 epizoda 1

Sledujte historii na Vidgu

History Channel je jedním z Součástí Vidga je celkem 68 kanálů , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Amerika: Naše určující hodiny žijte na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Vidgo.

Sledujte historii na Hulu pomocí živé televize

Kanál historie je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Amerika: Naše určující hodiny živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje nové epizody po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte historii na Sling TV

Kanál History Channel je součástí balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

Získejte Sling TV

streaming big ten network zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Amerika: Naše určující hodiny živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Amerika: Naše definující hodiny“Hrát si

Amerika Naše určující hodiny | Premiéry v neděli 5. července v 9/8c | DĚJINY Američané se s nepřízní osudu setkali už dříve - jejich překonání je vryto do DNA národa. V průběhu třídílné minisérie Amerika: Naše největší hodiny čerpá z více než 300 let historie USA, od Mayflower, americké občanské války až po 11. září, aby vyprávěla relevantní, emocionální příběh o tom, jak USA jako národ,… 2020-06-30T21: 29: 48Z

Amerika: Naše určující hodiny je nová třídílná nová minisérie z kanálu History Channel, která si klade za cíl vyprávět relevantní, emocionální příběh o tom, jak USA jako národ využily krizových okamžiků k vytvoření lepších zítřků.

Tisková zpráva říká, že překonání protivenství je vryto do DNA národa, takže Amerika: Naše určující hodiny se podívá na více než 300 let historie, od Mayflower po americkou občanskou válku, do 11. září, aby prozkoumala vedení a spolupráci, díky nimž naši předkové nejen přežili, ale prospívali - příběhy prezidentů, generálů, průzkumníků, vizionářů a obyčejných, přesto výjimeční Američané kombinací dramatických hraných sekvencí, prvotřídních dokumentárních prvků a odborných rozhovorů.

tenisové rakety s prodlouženou délkou

Na fotografiích zveřejněných před premiérou minisérie patří události mezi průkopníky usazující se na západě, cestující po Oregonské stezce, budovou kanálu Erie, revoluční války, řezbou Mount Rushmore, bitvami občanské války, podpisem proklamace emancipace, budova transkontinentální železnice, vynález automobilu, den D ve druhé světové válce a pochod za občanská práva v Selmě v Alabamě.Hrát si

Video Video související se sledováním filmu „Amerika: naše určující hodiny“ online bez kabelu 2020-07-05T15: 00: 45-04: 00

V sérii jsou tři epizody. První epizoda se koná 5. července a jmenuje se Nový začátek. Jeho popis zní: Přežití doby hladu prvních kolonií; bojovat se svou mateřskou zemí za nezávislost; mířící k hranici a na západ do neznáma; vyvolává odpor k otroctví, který přivádí Spojené státy na pokraj občanské války.

Další epizody se budou vysílat 12. července a 19. července. Druhá epizoda se jmenuje Zrození svobody a její popis zní: V polovině 19. století je Abraham Lincoln zvolen prezidentem Spojených států na pokraji občanské války; Teddy Roosevelt vykročí vpřed a přivede divoké vedení jménem pracujícího muže.

Série byla vyrobena zcela během globální pandemie, která zastavila většinu televizní produkce po celém světě. Tato série byla vytvořena, uvedena do provozu a plně vyráběna během COVID-19. Náš tým musel vynaložit velké úsilí, aby mohl produkovat tento úžasný obsah, který zahrnoval speciální produkční sady zasílané účastníkům talentů, spoustu zoomových hovorů a velmi rychlý obrat, řekl publicista Heavy e -mailem.

Amerika: Naše určující hodiny premiéra neděle 5. července ve 21 hodin ET/PT na kanálu historie.