Nejlepší sázka na US Open: Caroline Wozniacki vs. Coco Gauff

Gauffová odehrála nervózní set ve dvou ze svých tří zápasů a víte, že Wozniacki nepovolí ani centimetr. usopenheader

Před pár dny jsem měl Caroline Wozniackou, která vyhrála set Petry Kvitové a bývalá šampionka Australian Open ten zápas nakonec vyhrála v přímých spojích. Vracím se k Wozniackému, abych znovu vyhrál set, ale tentokrát to bude s kurzem plusových peněz. Nejsem si jistý, že Wozniacki bude schopen porazit Coco Gauffovou, ale myslím si, že Američan měl během tohoto turnaje problém udržet koncentraci. Ve dvou ze svých tří zápasů uhrála alespoň jeden mizerný set, přičemž proti Lauře Siegemundové i Elise Mertensové šla na dálku.Gauffová se svým forhendem ohromně zlepšila, a proto najednou vyhrává velké turnaje a vypadá jako elitní hráčka. Ale ten záběr ještě není 100% stabilní. Občas se jí to může vymstít, ale rozdíl mezi současností a minulostí je v tom, že Gauff to nenechá vyblednout po celou dobu. Dokázala se upravit a udělat z ní zbraň, a to i po několika mizerných chvílích. Ale tyto problémy se objevily v každém zápase, který hrála, včetně jejího přímého vítězství proti Mirra Andreeva. A pokud dá Wozniackému otevření, myslím, že 33letý hráč to vezme. Na letošním US Open hraje Wozniacki svůj první major od Australian Open 2020.

Na letošním US Open hraje Wozniacki svůj první major od Australian Open 2020.Wozniacki nevypadá, že by se úplně vrátila tam, kde byla před odchodem do důchodu, ale nevypadá ani jako někdo, kdo se vrací z let pryč ze hry. Na tomto turnaji získala již dvě velmi působivé výhry, nad Jennifer Bradyovou a Kvitovou. Její pohyb podél základní čáry byl úžasný, což jí umožnilo hrát typ obrany, který z ní udělal hlavní šampionku. A její schopnost vrátit podání byla na začátku tohoto turnaje obrovskou výhodou. To je něco, co by jí mohlo snadno pomoci zůstat konkurenceschopné proti Gauffovi.Celkově si myslím, že je to příliš dobrá cena na to, aby se nechala přehlédnout. Pro hráče je mnohem snazší, než si lidé myslí, zahodit set, zvláště proti hráči, proti kterému může být frustrující hrát.

Sázka: Wozniacki +1,5 setu (+145)Populární Problémy

Světová pětka Daniil Medveděv dostala pokutu 5 000 dolarů za nesportovní chování a 4 000 dolarů za viditelné oplzlosti.Jak používat Shiatsu při menstruačních křečích. Shiatsu je typ japonské akupresurní masáže, která vychází ze starověké čínské medicíny. Používá tlak prstů k přístupu k tlakovým bodům v celém těle, což by mohlo zmírnit bolest, stres, ...

Zde je přehled o tom, jak sledovat přímý přenos jarních tréninkových her New York Yankees v roce 2019.

Zachyťte veškerou akci ve finále světového turné ATP 2013 v aréně 02 v Londýně v Anglii. Podívejte se na letošní televizní program, losujte a vyhrajte peníze.

Zde je návod, jak sledovat hry Steelers online bez kabelu v roce 2019.